Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.158
Cevap
71
Favori
183.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 499
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 71
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (140 mesaj) Thejoker58906 (132 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2086 mesaj) Mobil (1395 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (809 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    3244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

Şu oyuna efsane diyen gerçekten oyun falan oynamamıştır. Ömrümde gördüğüm en kötü, en banal, en tırt yapay zeka bu oyunda. eski nesil arcade oyunlarının 3D versiyonu olmaktan öteye gidemez benim gözümde.. üstelik açık dünyası da açık dünya oyunlarına hakaret. Seven sever ama "başyapıt" muhteşem" gibi kavramlar bu oyunun üzerinde eğreti duruyor belirtmek istedim.
    tamam
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kingofbet

Şu oyuna efsane diyen gerçekten oyun falan oynamamıştır. Ömrümde gördüğüm en kötü, en banal, en tırt yapay zeka bu oyunda. eski nesil arcade oyunlarının 3D versiyonu olmaktan öteye gidemez benim gözümde.. üstelik açık dünyası da açık dünya oyunlarına hakaret. Seven sever ama "başyapıt" muhteşem" gibi kavramlar bu oyunun üzerinde eğreti duruyor belirtmek istedim.
    Aslında oyun PC’ye bir duyurulursa burada başyapıt, efsane yazanlar ilk yerin dinine sokar oyunu.
    Ortalama bir AC oyunundan öteye gidemeyen, yoklukta gideri olan çerezlik bir oyun.
    Ama en büyük avantajı, samuray temalı başka oyunun olmaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaslar tekrar yaziyorum sony exclusive lerinin ovulmesi ki sonuna kadar hakkediyorlar, neden bazi oyuncularin ayni kotu mesaji 10 defa yazip sanki anasina, avradina veya bacisina kufur ediliyormus gibi kuduruyor. Yoksa sony bu oyunlari sadece sony fanlarina ozel yapiyor falanmi zannediyor bu tip ayni mesajla 10 defa kotuleyip yerin dibine sokmaya calisan oyuncular.

Arkadaslar biraz relaks olun yahu.
    |
    |
    Bu oyunu oynayınca ps2 deki Genji aklıma geldi müzikler, çevre, japonya, exclusive oluşu ortak noktası çoktu oyun beklediğimden çok iyiydi eksik bir şey göremedim puan olarak 97 leri hak ediyor PS5 te yine oynacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 22 Ağustos 2020; 8:33:16 >
    Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı)
  • Yarbay
    7674 Mesaj

|
    |
    kingofbet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merak edip YouTube'dan baktım, zamanının ötesinde bir oyunmuş. Özellikle Düello modu Thushima'ya örnek olmuş gibi.:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    must33_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanki Genji nin ruhunu hissettim oynarken (oyun 2000 lerin oyunu) o döneme gittim bian 3-4 kez bitirmiştim zamanında ortak noktaları çok....

Dipnot: Eskiye nazaran syphon filter ve ya silent hill Remake olsa efsane olur...Eskiden daha çok zevk alıyordum oyunlardan
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Referanlarım: Soulmedusa (watch dogs 2 alındı) defansagelsenizelan (n 11 çek alındı) rude (ps4 kol alındı) pinkcrow7 (Lenovo laptop alındı) ercan.1912 (infamous ps4 oyunu alındı) thausael (uncharted 4 satıldı)
  • Yarbay
    6589 Mesaj

Bende Onimusha 3 , Dmc 3 ve Ico Remake olsun isterdim.

|
    |
    must33_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu nasıl bir oyundur? daha doğrusu bu bir oyunmudur? etrafı seyretmekten oynayamıyorum, çok büyük emek var oyunda. Sadece görselliği değil oynanış özellikleride çok sağlam. Neslin sonunda böyle bir oyun çıkmasıda ayrı bir konu, şu oyuna ps5 in çıkış oyunu deseler hiç itiraz etmem.

|
    |

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

oyunda oynadığım toplam süreyi görebiliyor muyum arkadaşlar?
    malesef göremiyoruz

|
    |
    Baba Voss

Bu oyuna kötü diyen hangi oyuna iyi diyor acaba yeni nesil ergenler uçacak kaçacak istiyor. Oyunun bir agırlıgı olunca devreler yanıyor. Oyunda büyük emek var bunu karakteri full geliştirince anlıyorsunuz nioh 2 den bariz önde sekiro başabaş gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bori Khan -- 24 Ağustos 2020; 13:3:45 >

Platin zorluğu hangi düzeyde çok zorlayan bir kupa varmı? bir de şunu soracağım çalıların arasına saklandığımda düşmanı çağırıp gizli saldırı yapmak için bir tuş varmı? sol yön tuşuna basıp ıslık çalınca at geliyor.
    |
    |
    console-master kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Formani

Platin zorluğu hangi düzeyde çok zorlayan bir kupa varmı? bir de şunu soracağım çalıların arasına saklandığımda düşmanı çağırıp gizli saldırı yapmak için bir tuş varmı? sol yön tuşuna basıp ıslık çalınca at geliyor.
    çok kolay ya platin kupa. uğraştırır sadece. toplama olayları var.powerpyx buraya ak istersen trophy için. çan var oyunda bide çatapat onlar ile düşmanın ilgisini çekebilirsin

Çanı nerden alabilirim? Çan veya benzeri birşey vermedi oyun bana.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Formani

Çanı nerden alabilirim? Çan veya benzeri birşey vermedi oyun bana.
    kendin açıyorsun onu. skills sekmesinde var

Tamamdır teşekkürler

|
    |

oyunda tek sevmediğim kısım şu; ben hard zorlukta oynuyorum bir moğol grubuyla karşılaşıp dayak yiyip öldükten sonra yakın bir yerde spawn olunuyor bildiğiniz üzere ama haritada random npcler yerleri değiştiği için düşman grup yok oluyor.tabi oyunun başlarında ardı ardına öldüğünüz zaman tüm haritayı temizlemiş gibi keyifsiz tadsız ilerliyosunuz.
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,121
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.