Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.109
Cevap
72
Favori
177.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 72
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (133 mesaj) Thejoker58906 (128 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2055 mesaj) Mobil (1374 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (809 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    4600 Mesaj

aslında düello ve çalı-çırpı içinde at sürme sahneleri ilk gösterdikleri fragmana benziyor, o fragmanda birkaç filtre var herhalde, o daha iyi gösteriyor. ama oyunun geneli çok yavan olmuş.

diğer yandan dediğin gibi son video'dan da böyle olacağı belliydi, en azından o videoda dürüst davrandılar, haklarını verelim.

6 senede yaptıklarını ben de zannetmiyorum. mutlaka bilmediğimiz başka bir şeyler vardır. belki geç başlayıp yetiştirememişlerdir ya da bütçe sıkıntı olmuştur. çünkü özellikle ara sahneler yapamamak değil de yapmamaktan ötürü öyle olmuş.

dönemi için iyi diyebileceğimiz 6 senelik inFamous: Second Son'a baktığımızda bu firma daha iyisini yapabilirdi.

neyse sağlık olsun. TLOU-2'nin hayal kırıklığından sonra beni hiçbir oyun hayal kırıklığına uğratamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Ağustos 2020; 11:52:50 >
    |
    |
    OnLiNe MaNaGeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3-5 aylık satışlar netleşmeden belli olmaz ama bence 2.oyun olmayacak.
    |
    |
    dımmışali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu bitirdim ,sinematik anlatım ,sanki alt yazılı bir film izliyormuşsunuz izlenimi veren epik anlatım tarzı ,oldukça kararında olan ve sıkılmanızı engelleyen oyun süresi ,harika müziklerle ps4’ün sağlam bir kapanış yaptığı bir oyun oldu.
    Koskoca bir ps4 dönemi ,Souls ve türevi oyunlarla geçti.Anlıyorum,sevenleri çoktur,satışları iyidir ama bu demek değil ki kılınçlı, kalkanlı ,tarihi dokuya bağlı oyunlar hep Souls like tarzı olmak zorunda!!Oynayanlara saygı duymakla birlikte sevmiyorum arkadaş,binbir çeşit büyü vb. ögeyle uğraşmak,zorlu bosslarda kasıp kasıp kendimi usta oyuncu zannetmeyi!!
    Ghost of Tsushima ,ps2 dönemindeki Onimusha serilerini ps3 teki Heavenly Sword ,Xbox 360 dönemindeki Ninja Gaiden 2’yi özleyen ama Souls like oyun furyası içinde aradığı oyunları bulamayan oyunculara ilaç gibi gelecek!!
    Oyuna kolay diyenler ,şunu bilsin ki aşırı zor oyun demek ,bosslarda kastırıp durmak iyi oyun demek değildir!Oyuna kısa diyenler ,100 saatlik ana senaryo olmasını isteyenler,sürekli aynı görevleri yaptıkları,sıkıcı,levelimi yükselteyim de şu düşmanı dövebileyim tarzındaki oyunlara yönelsinler.
    Bu oyun ,son anda Ps4’ün en özel oyunlarından biri olmayı başarmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 2 Ağustos 2020; 12:17:51 >

• Binbaşı
    1528 Mesaj
    Oyunu ciktiktan 1 hafta sonra bitirmistim bugun konuyu favoriden cikariyorum arkadaslar, oyunu herkese tavsiye ederim herkese iyi bayramlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

対馬用
  • Yarbay
    6382 Mesaj

Çıkışından 3 gün sonra 2.5 milyon satan, böylelikle PlayStation 4'ün en hızlı satan birinci parti yeni IP'si olmayı başarmış bir oyuna muhtemelen ikincisi gelmez demek baya trajik olmuş. Oyun muhtemelen 10 milyon barajını geçecek. Çoğu Avrupa ülkesinde yok satıyor. Japonya'da bütün stoklar bitmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MacGyver. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Thushima vasat öyle mi ?

|
    |

Her konuda sizin gibi biri illa olmak zorunda. Al bak Metacritic'den kaç almış. Dergi incelemelerini gerçekçi bulmuyorsan User Score ortada. Ayrıca Tlou 2 konusu burası değil biraz tutarlı olalım. Her oyun kendi konusunda eleştirilir.

|
    |

PS4 dönemi keşke dediğiniz gibi Souls ve türevi oyunlarla geçmiş olsa... From Software'in oyunlarını saymayın, adamların tarzı o zaten, Evergrace'den beri 20 yıldır bu türde oyun yapıyorlar. Yaptıklarının ne kadar başarılı bir mekanik olduğu anca Demon's Souls sayesinde fark edildi. Ancak bu furyaya uyan kalburüstü oyun sayısı bir elin parmağı kadar. Nioh 1-2, Surge 1-2 ve Lords of the Fallen, başka da yok. İki tane de bağımsız yapımcıdan çıkma Ashen ve Mortal Shell mevcut. İrili ufaklı, 2B ya da uyduruk 3B türevleri hesaba dahil etmenize gerek yok.

Onimusha, Ninja Gaiden zorluk anlamında Ghost of Tsushima'dan birkaç gömlek üstün oyunlardı, o özlemi karşılayamaz bu konuda size katılmıyorum zira GoT, bahsi edilen oyunlara nazaran mücadeleci yapıdan çok uzak, aşırı kolay bir oyun, sonradan güncelleme ile gelen yeni zorluk seviyesi de bu durumu değiştirmiyor. Tabii bu sorunun en büyük kaynağı yapay zekanın çok kötü olması, o kısımda maalesef büyük çuvallamışlar.
    |
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7986 Mesaj

Önce ki sayfada "2 saat oynadım" yazmışsınız? Objektiflik 2 saate kadar düştü mü ki?..

Minik bir düzeltme; "2 saat kadar" mış, 2 saat bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 2 Ağustos 2020; 15:0:47 >
    |
    |
  • Teğmen
    109 Mesaj

bence vasatın allahı derken haksızlık ediyorsunuz

|
    |

vasat orta demek.

bence bu gayet ortalama bir oyun.

tabirimde bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum.
    |
    |
    Maria volonte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o yazdığımdan bu yana 2 saat daha oynadım.

herhalde toplamda 4 saat oldu. bu süre yorum yapabilmem için yeterli bir süre...

binlerce oyun oynadım, vasat mı, iyi mi, kötü mü olduğunu başından anlarım.

deneyim meselesi...
    |
    |
    melkor23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

size göre vasat olmayan bir oyun önerebilir misiniz?

|
    |

Binlerce oyun oynadıysanız eğer, nitelik yerine niceliğe önem veriyorsunuz demektir, bu da sözde deneyiminizin güvenilir olmadığına işaret ediyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Oyunun %50 kismindayim acik dunya veya gorevleri Sekil olarak Days gone i andiriyor Days gone da iyi oyundu bu oyunda Days gone nin bir tık ustu bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Oyun kaç kısımdan oluşuyor?
    Şu an 2. kısımda Simura kalesini alma görevindeyim. Bir sürü yan gorev var. Oyun bir anda bitmesin diye sormak istedim

|
    |
  • Yarbay
    6285 Mesaj
    Bazıları çok oyun oynamakla, uzman olunduğunu sanıyor!Öyleyse şişmanlar neden gurme değil

|
    |

Geçebilir çünkü oyun her kesime hitap ediyor. En büyük sebebi her ne kadar eleştirsek de açık dünya olması bir çok oyuncuyu cezbediyor. İçeriğinin ne kadar iyi olması önemli değil. Sürekli tilki peşinde koşup, bambu mu kesiyoruz ya da kamp mı basıyoruz... Hiç önemli değil. 60 dolar verdikleri oyunu 10-15 saatte bitirmek istemiyorlar.
    From Software oyunları gibi kasmıyor. Bloodborne daha az sattı diye şimdi Got daha iyi bir oyun mu yani? Öyleyse forum silinebilir

|
    |

Her şeyden evvel böyle bir oyunda daha çok ve gerçekçi uzuv kopma animasyonu beklerdim ama bu konuda zayıf.

Sene 2020 olmuş hala bu çapta bi oyunda 100 kişinin yürüdüğü yolda ayak izi takip ederek iş çözüyoruz.

Sevenine saygım sonsuz, ben beğenmedim.

|
    |
  • Yarbay
    7012 Mesaj
    Hayat size güzel valla. Bu kriz zamanında gidip 20-30 saatlik ps exclusive oyun almak.

|
    |
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,771
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.