Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.090
Cevap
72
Favori
174.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 72
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (133 mesaj) Thejoker58906 (127 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2043 mesaj) Mobil (1368 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (807 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bktbkt

Şöyle hocam son oynayış videosundan sonra acaba oldu ya bizde biraz beklentiyi düşürdük ama çıkışıyla birlikte utandırdı bizi

Alıntıları Göster
    ön sipariş bitmeden yayınlanan son oynanış videosunu görünce sipariş vermekten vazgeçmiştim.

ilk gün incelemelerinden sonra oyunu aldım.

eğer samuray,japon,moğol kültürlerine ilginiz yoksa sıradan keyifli bi açık dünya oyunu gibi görünebilir tabi yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi,

ama ilginiz varsa oyuncuyu içine çekiyor,film havası veriyor.bir kalıp içine sokulmamış akıcı dövüş mekanikleriyle birlikte benim için bu jenerasyondaki en iyi exclusive oyun oldu.

edit: netflix'i olan arkadaşlar marco polo dizisini izleyebilir.Mükemmel bi dizi,moğolları çok iyi anlatıyor.Oyun daha da hoşunuza gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 22 Temmuz 2020; 15:48:17 >
    |
    |

• Yarbay
    2476 Mesaj
    death stranding ve last of us2 saçmalıklarından sonra iyi geldi. Oynamadan umudu kesmiş gibiydim ama bu oyun oldukça üstün. Müzikler falan nefis. Birkaç yama ile çözebilecekleri şeyler var. Onları da hallederler.
    |
    |

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 12 saat 43 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Dost Kayaoğlu incelemiş.
    Dedim kesin begenmemistir. Baktim begenmemis. Bu arakadasin mantigi cok basit. Sadece farkli olmaya calisiyor. Sacma sapan, diger oyunlarda hic takilmadigi yerlere gomecegim diye yer vermis. Oyuncularin geneli ne diyorsa tam tersini soylemeye calisiyor. Adamin kanalindaki son 3 inceleme videosuna baksaniz direk anliyorsunuz.
    Last of us 1 herkesin sevdigi bir oyun. Bu adam begenmemis
    Last of us 2 genel olarak insanlarin elestirdigi bir oyun. Bu adam ove ove bitirememis.
    Ghost of tsushima genel olarak insanlarin begendigi bir oyun. Bu adam begenmemis.

Oyunlar iyidir kotudur demiyorum yanlis anlamayin. Orasi kisisel zevk zaten. Ama bu adamin bir oyunu begenip begenmeyecegini videolarini izlemeden oyunla ilgili genel algiya bakarak soyleyebilirsiniz. Farkli olmaya calisan bir tipten fazlasi degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 22 Temmuz 2020; 16:42:11 >

• Çavuş
    43 Mesaj

Arkadaş a katılıyorum. Oyundan bağımsız şekilde konuşuyorum, bu arkadaş sadece genel kitle ile zıt düşüp farklı ve entel takılmaya çalışan bomboş biri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    UcanHollandali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1500 Mesaj
    Temayı sevmemden olabilir ama bu oyuna bayildim rdr2 gow tlou gözüm görmüyor suan

Oyunda fast travel yapmaya korkuyorum evden f-16 kalkiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

対馬用
  • Emekli Yönetici
    9423 Mesaj
    Dusmana kilitlenme sistemi geldi mi veya gelecek mi guncelleme ile bilgisi olan var mi ?

• Yarbay
    3079 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Dusmana kilitlenme sistemi geldi mi veya gelecek mi guncelleme ile bilgisi olan var mi ?
    https://oyungezer.com.tr/haber/ghost-of-tsushimada-neden-kilitlenme-yok-sorusuna-cevap-geldi
    |
    |
    Böyle kişileri takip etmek bile hata , böylelerini otorite kabul edip de dinleyen, izleyen ve düşüncelerini kendi düşüncesiymiş gibi etrafa yayan binlerce kişi var, yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 22 Temmuz 2020; 17:21:49 >
    |
    |
    yeni bitirdim müzikleri falanda çok güzel olmuş,yön bulma sistemi çok hoş boş gezerken ekranda 1 tane bile gösterge olmuyor film gibi izliyorsun etrafı,hedef kilitlenmeyi 1 kez bile aramadım uzun süreli konsol oyuncusuyum analog kontrollere alışık olmamdan dolayı olabilir neslin sonuna yakışan güzel bir oyun olmuş,mutlaka oynayın iyi oyunlar herkese

|
    |
  • Yüzbaşı
    888 Mesaj
    Hayalet duruşu çok iyi, insanı gaza getiriyor

Bu arada Tuzakçılarda altın, çelik, demir, ipek gibi nadir eşyalar da satılıyor. Silah-zırh yükseltmek isteyenler erzakla satın alabilir. Belki bilmeyenler vardır, ben de sonradan farkettim.

• Yüzbaşı
    531 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Bu arada Tuzakçılarda altın, çelik, demir, ipek gibi nadir eşyalar da satılıyor. Silah-zırh yükseltmek isteyenler erzakla satın alabilir. Belki bilmeyenler vardır, ben de sonradan farkettim.
    Bana demir lazim gezmediğim tuzakçi kalmadi varmi bilen nerededir ?

Moğol kamplarında erzak, demir, çelik çıkıyor. Temizlemediğiniz varsa bulabilirsiniz

|
    |
    ilkerarici1110 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    Oyunu platinleyen var mı arkadaşlar tüm öyküleri bitirmeme rağmen kupayı vermedi ?

• Yarbay
    7480 Mesaj

toplam 61 tane yapmiş olman lazim hocam sayarmısın eksikmi var acaba..

|
    |
    fatihsar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

60 yapmışım hocam o 1 adet hangisi acaba nasıl bulucam koca haritada

|
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7480 Mesaj

harita tamamen açıldımı ?

burdan karşılaştırma yapabilirsin hocam hangisi eksik belli olur

https://www.powerpyx.com/ghost-of-tsushima-all-tales-of-tsushima-locations-side-quests/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 22 Temmuz 2020; 19:58:20 >
    |
    |
    fatihsar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

açıldı hocam tamamen,kupalarda bug var diyorlardı umarım bana denk gelmez,teşekkürler

|
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5457 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EuronGreyjoy

Hayalet duruşu derken?

Kaya duruşu
    Su duruşu
    Rüzgar duruşu
    Ay duruşu

Bunlar var

Games played 550+, 14K Achievements unlocked, XBL Gold Member since 2008, The highest Xbox gamerscore in Turkey. Xbox One X Project Scorpio Edition, Xbox Elite Wireless Controller Series 2, Steelseries Arctis 9X Headset, 2020 55” LG GX OLED TV, Xbox Series X (Pre Ordered).
  • Yüzbaşı
    888 Mesaj

Görevin birinde açılıyor, bu duruşlardan farklı..

|
    |
    Philipp_Plein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.