Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hdr neden kapalı hocam? Ben de bazen hdr kapayıp kapamama arasında gidip geliyorum oyunlarda ondan soruyorum

• bir tek bende mi böyle bilmiyorum ama
    içinde katana olan herşeyi sevmeye başladım
  • Oyunda keşke görevlerin sunum şekli daha özenerek yapılsaydı. Cutscenelerin çoğunda iki karakter karşı karşıya durup hareketsiz biçimde konuşuyor. Çok amatörce duruyor. Bu ve animasyonlar dışında oyun çok keyifli olmuş. Belki ilerleyen görevlerde sunum şekli de daha güzelleşir
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de sorun, ne olumlu ne olumsuz last of us ile bir şey görmekten cidden bıktık.
  • E3 de olan duruş hangisi bilen var mi? Rüzgar benziyo ama kilici altda tuttuyor e3 de basının altında çapraz tutuyodu
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Hocam e3 te gösterilen demoda otsuna grasslands diye bir bölge vardı. Oraya gittiniz mi , çok fark var mı grafik olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperMelon -- 19 Temmuz 2020; 20:29:2 >
  • HyperMelon H kullanıcısına yanıt
    Yok hocam dunden beri haritanın en altındayım çok fazla yan etkinlik var halada masako görevini yapmadım otsuna bölgesi 2. Bolgedeymis
    Hocam IGN karşılaştırma videosu yayınlamış ama güneş in konumunu hesaba kaynamış. O yüzden çok sağlıklı bir karşılaştırma değildi. O yüzden oynayan varsa bir sorayım dedim.
    Ignde var karşılaştırması ordan bakabilirsiniz. Evet downgrade var fakat oyun yine de çok güzel gözüküyor.
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Hocam evet ama IGN videosunda 2018 videosu tam günbatımı iken 2020 videosunda gün batımı değil. O yüzden gün batımında o bölgeyi gören varsa diye yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

Bu mesaj silindi.
    Last Of Us 2 nin hikayesini begenmedin mi ) 0 mi verdin ? Anlarim okey ancak Last of US 2 ye teknik anlamda her acidan ps5 in bile ilk bir kac yilinda yanasacak bir oyun yok. Ha oyunlar 4k 60fps olur falan ancak kullanilan teknikler ve ayrintilar anlaminda onumuzde ki bir kac yil LOUS 2 yi gecebilecekbir oyun cok cok cok ZOR. Her yerinden emek akiyor.

GHost ise idare eder bir oyun. Yer yer grafik ps3 seviyesinde (Selaler ps2 donemi gibi) Animasyonlar dusmanda bir iki tane hayvanlar ayni anda hareket ediyorr yapay zeka YOK, gordugum en kotu yapay zekaya sakip oyun hatta 1989 da cikan FINAL FIGHT da bile daha iyi yapay zeka vardi o kadar yani,. Ama bunlari gormezden gelebilirim de en onemlisi oyunda RUH yok. COk ruhsuz. Biraz ordan biraz burdan alinti yapilmis cakma bir onlisans TEZi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasatka -- 19 Temmuz 2020; 21:5:6 >

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    hocam yapmak istediğinize last of us konusunda devam eder misiniz
  • arkadaşlar kafa kol koparma için hangi destan görevini yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra's al ghul

Şu ucutsine neymiş
    fenaydı ya bende çok zorlandım
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    sağol
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt

Gök calmasi shinegori görevi ondada bir boss cikicak sonda kardesim
  • İyice koğuş ağasına dönmüşsün bölümde. Yorum yazarken izin alacağız galiba senden. Oyunun kutusunu atarım “oynamadığı oyunu yorumluyor” diyemezsin bir daha ama milletin kotasına yazık. Hakaret eden biziz ama nedense sürekli ban yiyen, mesajları silinen sensin. Garip değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

arkadaşlar kafa kol koparma için hangi destan görevini yapmam lazım?

kafa kopmuyor yahu sadece kol kopuyor oda 1 tanesi zaten
    O kızıma gelince özellikle gün batımı gidecem hocam o zaman yazarım buraya
    Tamamdır hocam memnun olurum :)
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.