Şimdi Ara

Ghost in the Shell: SAC_2045 (2020) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ghost in the Shell: SAC_2045 (2020) | Netflix

Netflix yeni Ghost in the Shell projesini duyurdu. 24 bölümden oluşacak serinin başında Kenji Kamiyama ve Shinji Aramaki bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 25 Temmuz 2019; 2:3:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evangelion,Saint Seiya ve Ghost in the shell = Netflix

Nedense daha fazla korku sarıyor içimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 10 Aralık 2018; 23:30:19 >
  • Umarım güzel seriyi patlatmazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Animasyonlar yine beklediğimiz gibi değil ama işin arka tarafında önemli isimler olduğu için bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 23 Ekim 2019; 12:58:33 >
  • Netflixten bir kez daha nefret etmemizi sağlayacak bir proje daha. Youtube yorumlarında birisi "Didn’t realize Netflix was expanding into the mobile gaming market" yazmış. Gerçekten mobil oyun gibi duruyor. 1995 yapımı daha düzgün gözüküyor. Projenin arkasında GitS: Standalone Complex animesini yapan Kenji Kamiyama var ama bu animeyi hiç sevemedim, çok sıkıcıydı. Shinji Aramaki'nin düzgün adı bilinir bir animesi yok galiba. Büyük ihtimal izlemem.
  • Berserk 2016'ya rakip geliyor gibi duruyor trailerdan.
  • Gerçekten hayal kırıklığı olacak benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 27 Ocak 2020; 19:52:27 >
  • Fragmanı çok fena bulmadım. Kaliteli bilimkurgu sayısının giderek azaldığı ve son yapılan Ghost in the Shell animesinin üzerinden hayli zaman geçtiği şu günlerde arayışlarımızı bir nevi karşılayacağını düşünüyorum.
  • Arkadaşlar seriye ilk çıkan filmi izlemeyip onun yerine 2008 yapımı olan ghost in the shell 2.0 filmiyle başlasak bir şey kaybetmiş olur muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trundlee

Arkadaşlar seriye ilk çıkan filmi izlemeyip onun yerine 2008 yapımı olan ghost in the shell 2.0 filmiyle başlasak bir şey kaybetmiş olur muyuz?
    4. Star Wars filmini 1977'de çıkmış orijinal haliyle değil 1997'de çıkmış Special Edition halinden izlemek gibi olur ama teorik olarak birşey kaybetmezsin. Şu an bile izlenebilir kalitede bir film neticede.
  • Akuma_Blade kullanıcısına yanıt
    Bu cevaptan sonra hayeletim bana ilk filmi izlememi söylüyor, teşekkürler

• Trundlee kullanıcısına yanıt
    Bir sey kaybetmis olmazsiniz ancak tavsiyem orjinal filmin bluray versiyonunu izlemeniz. Bence yilina gore cok iyi is cikarmislar.
  • 2. Sezon onaylandı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.