Şimdi Ara

Ghost In The Shell (2017) | Scarlett Johansson (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
5.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scarlet soyunmuyor desek tamam da soyunduğu filmler var ki. Çorap gibi kıyafet giydirmek neyin kafası? Adam gibi çekin lan şunu.
  • Trailer'i izledim ve ilk defa Hollywood'un eline yüzüne bulaştırmadan adam gibi bir uyarlama yapacağına dair bir ışık gördüm diyebilirim. Neo Tokyo atmosferini çok iyi oluşturmuşlar, animeye sadık kalarak ve yan bölümlerden de ekleme yaparak (Laughing Man) yeni bir şey ortaya çıkartılmak isteniyor gibi görülüyor. Meşhur tank sahnesiyle ilgili bir sahne de gördüm sanki. Neyse, oyuncu seçimi ve efektler/atmosfer bakımından şimdilik beklentilerimi fazlasıyla karşıladı, sadece müzik konusunda batırabilirler ama Tokyo'da dün yapılan tanıtım etkinliğinde Making of a Cyborg sahnesinde orijinal Kenji Kawai'nin biraz değiştirilmiş canlı performansı bu konuda da büyük bir sürprizle karşılaşabileceğimizi ortaya koyuyor gibi:

•  Ghost In The Shell (2017) | Scarlett Johansson
  • Animenin ruhunu aratmayacak gibi. Fragman fena olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep karşıma çıkan ama nedense birtürlü izlemediğim anime, demek filmini yapmışlar kısmetse bunu izlerim artık,

bu arada kara kule (çizgiroman serisi var bende) filme alınıyormuş, uzun çok uzun bir süredir filme çekiliyor, o da kısmetse 2017'de gösterimde,

şimdiden konuları açabilirsiniz,

yalnız dikkat edin bazı uyanıklar 3,5 yıl öncesinden (çokta bir açıklama olacakmış gibi) konusunu açmış olabilir sizinkiler silinmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 16 Kasım 2016; 19:12:10 >
  • mükemmel bir animenin uyarlaması. ne yazıkki bir sürü insan animeyi izlemeden filme girişecek. lütfen yapmayın!
  • iyi söylüyorsunda hangisini izleyelim bir sürü versiyonu var japonlar butür şeyleri çorba yapmaya bayılıyor, örnek macros, yada gundam yada diğer tonlarcası,

Ghost In The Shell

Ghost In The Shell : SAC II

Ghost In The Shell : 2.0

Ghost In The Shell : Arise

Ghost In The Shell : SAC

Ghost In The Shell : Solid State Society

Ghost In The Shell II : Innocence

Ghost in the Shell: The New Movie

en iyisi mi biz filmi izleyelim, genel bir özet olur....
  • Animeden dolayı beklentim yüksek. Umarım üstesinden gelebilirler.
  • Fragmana ragmen kimse gelmemis

ben begendim zaten sevdigim bir tur, filme kadar animeyi bitirmek isterim.

Blade Runner, Ghost in the shell, Cyberpunk 2077... Ne oluyor beyler?
  • japonlar butür şeyleri çorba yapmaya bayılıyor demiştim

buyrun izleyin The Empire of Corpses dediğimi anlayacaksınız....

• Çok hoştur ama benane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin fragmanı çıkmadan önce çok büyük beklenti için girmiştim. Ama o fragman nedir arkadaş öyle? Böyle bir seriyi sansürlü çekecekseniz yapmayın arkadaş live action falan. Hiç mi animesini izlemediniz?

Madem soyamayacaksınız gidin soyacak bir oyuncu bulun. Hadi buda olmadı bilgisayar efekti ile yapın bari. O kadar görselliğin içinde o çorap gibi kıyafet olmuş mu yani? Ulan bari ten rengiyle aynı yapsaydınız. Sırf Scarlett oynuyor diye ağzından anime lafı çıkmayan yorumcuların, birden animeci kesilmesi var birde

Gerçi reklamın iyisi kötüsü olmaz. İşe yaradı Scarlett'in oynaması, konuşulması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 26 Kasım 2016; 14:47:54 >

• Türkçe altyazılı fragman geldi

https://www.youtube.com/watch?v=v6l35BgqkM8

• Scarlett'i severim ama burada oynayacağını ilk duyduğum anda filmin yönetmen kurbanı olacağını düşünmüştüm. Benim için bu filmde scarlett'i oynatmak tamamen vizyonsuzluk ve izlediğim trailer'lardan sonra yanılmadığımı anladım. Her anıyla eşsiz, tam anlamı ile başyapıt olan yapımı basmakalıp düşük kalite yönetmenlikle içine etmiş görünüyorlar tamamını izledikten sonrada fikrimin değişeceğini hiç sanmıyorum. Ghost in the shell çok iyi bir senaryodan fazlası olarak insanı etkileyen birçok sanatsal ve felsefi içeriğe sahip ama filmin trailer'ında görünen tek şey kötü çekimli standart sci-fi aksiyon
  • 90-110 dk mi olacak film ?

6.0-7.0 puanlik bir film olacak anlasilan
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    ticari amaçlı olarak traileri aksiyona dönük olsada konu içeriğini bozmayacaklarını düşünüyorum. çatıdan atlama sahnesini baya süslemişler.

Trailerdan sonra 1 ve 2 yi tekrar izledim. ruh nedir, yaşam nedir, bizi insan yapan nedir? Anılar tanımlanamaz ama insanı tanımlar vs çok derin konular var, 2.0 ın altayazılarıda tam değil.

Scarlet çok yanlış, kadın hep mimik duruyor halbuki donuk suratlı ifadesiz surat lazım.

Batou surat iyi ama ufak tefek duruyor. bi sahnede gözler normal. onu çözemedim.
  • Lucy'den bile kötü olacaktır, izlenirse sadece Scarlett için izlenir.
  • neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 26 Ocak 2017; 23:56:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.