Şimdi Ara

Ghost In The Shell (2017) | Scarlett Johansson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
5.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Ghost In The Shell (2017) | Scarlett Johansson

Kült manga ve anime serisi olan ve 90’lı yılların ardından pek çok bilimkurgu öyküsünü besleyen Ghost in the Shellde live action uyarlamalar kervanına katılacak! Uzun bir süredir hayata geçirilmesi beklenen projenin kamera arkasına geçecek olan isim, geçtiğimiz yıl Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White and the Huntsman) ile klasik Grimm Masalını, günümüz eğilimlerine göre revize eden genç yönetmen Rupert Sanders olacak!

Daha önce Alfred Bester'ın romanından uyarlanacak olan Juliet filminin kamera arkasına geçeceği de rivayet edilen Sanders'ın Ghost In The Shell projesinde yer alacağı hemen hemen kesinleşmiş durumda! Henüz animenin uyarlama projesinden daha net bilgiler su yüzüne çıkmamış olsa da yapımcıların senaryoya mürekkep damlatmasını istedikleri isim de Sahtekar (The Hoax) ve Zoraki Radikal (The Reluctant Fundamentalist) gibi filmlerin senaryosuna imza atan William Wheeler olarak düşünülüyor.

6 Ocak 2015
    Scarlett Johansson, Ghost in the Shell Kadrosunda!

Dünya üzerinde sayısız hayranı bulunan anime Ghost in the Shell'in beyazperde uyarlamasından sevindirici gelişmeler var! Güzel yıldız Scarlett Johansson, geçtiğimiz gün resmi olarak filmin kadrosuna dahil oldu!

Lucy ve Yenilmezler filmleri sayesinde aksiyon kraliçesi olma fikrine iyiden iyiye ısınan Johansson, şu an için filmin kadrosunda netleşen ilk isim. Yönetmenliğni Pamuk Prenses ve Avcı filmiyle dikkatleri üzerine çeken Rupert Sanders'ın üstlendiği film; önemli bilgileri ele geçiren bir bilgisayar hackerını yakalamak için girilen amansız mücadeleyi konu alacak.

Sanders'ın öykü evrenini perdeye nasıl yansıtacağını görebilmek için önümüzdeki sezonu beklemek zorunda kalabiliriz.

Kaynak: Beyazperde

14 Ocak 2015
    Ghost In The Shell Vizyon Tarihi Belli Oldu

Disney’in Buena Vista departmanı tarafından üzerinde çalışılan efsane haline gelmiş Japon mangası Ghost in The Shell için vizyon tarihi de açıklandı.

Motoko rolü için Scarlett Johansson ile el sıkışan ekip vizyon tarihi için 14 Nisan 2017’yi rezerve etmiş durumda.

Ghost in The Shell, gelecekte insan beyninin tamamen protez bir vücutla birleştirerek cyborg haline getirildiği bir dönemi anlatıyor. Puppet Master adlı bir hacker bu internete bağlı beyinlere girerek üst düzey bilgileri çalınca başında Motoko’nun olduğu operasyon ekibi göreve çağrılır.

Filmi Snow White and the Huntsman’dan hatırladığımız Rupert Sanders yönetecek, senaryoyu ise Avi Arad (Spider-Man), Steven Paul (Ghost Rider) ve Mark Sourian (Need for Speed) yazıyor.

Kaynak: superkarga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 14 Ocak 2015; 15:32:34 >

• 14 Nisan 2017
  • Scarlett var ve konu ilgi görmemiş hayret
  • Gelsin alırım bi dal :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 14 Ocak 2015; 19:04:28 >
  • bakalım
  • Neyse fazla kalmamış
  • Motoko biraz tuhaf geldi Hiç sevmem anime saçmalıklarını, çok nadir seviceğim çıkabilir.Ama Avrupalılar tarafından filme uyarlanınca nasıl olcak merak ettim.Zaten animedeki çizim tipi asya insanı değil.Bi kere asyalılar gözleri mavi, yeşil ya da büyük değil.O yüzden Avrupalıları koysunlar kadroya
  • Ghost in The Shell baya güzel ve derin bir bilim kurgu animesi, umarım mundar etmezler film çıkarırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 22 Şubat 2017; 23:53:20 >
  • Şunu da yerleştirdikleri taktirde sorun yok;

• Konuyu biraz güncelleyelim. Filmin çeşitli karakterlerine ait test fotoğrafları nete düşmüş:

Scarlett Johansson ismi ilk duyurulduğunda soru işaretleri belirmiş olsa da Shousa için son derece uygun bir aktris gibi görünmeye başladı gözümde. Hele Aramaki için yapılan seçim bile (Takeshi Kitano) tek başına bu filmi merakla beletmeye yetiyor.

• Scarlet hariç diğerleri olmamış. Scarlet çok iyi bir seçim olmuş bana göre. Merakla bekliyorum filmi fragmanları gelsin giderim muhtemelen çok kötü yapmamışlarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 27 Ağustos 2016; 8:39:55 >
  • Scarlet için izlenir gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu animeyi bir türlü sevip de izleyemedim. Filmin çıkmasına yakın izlemeyi tekrardan deneyeceğim, yarıda kapatmazsam iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Animesi sıkıcıydı belki filmden bir şey çıkar diyordum. Teaserlar bile kötü gözüküyor. Hiç beklentim kalmadı filmden...
  • daha animesini izlemedim
  • Ooo

Beyin ölümünüzü hızlandırmak için guzel tercih ;)
    1/2/3....

• scarlet'ten artık bıktık. yok mu yeni bir yüz
  • animede tamamen soyunuyordu ama olmadı şimdi
    neyse beğenmedim fragmanı
  • Trailer kötü gözüküyor. Yönetmenlik olarak acemilik, senaryo olarak yüzeysellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 13 Kasım 2016; 17:04:14 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.