Şimdi Ara

Ghajini (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Filmin Özeti

Sanjay Singhania Hindistanın en büyük iş adamlarından biridir.Bir iş gezisi dönüşünde evinde nişanlısı öldürülür ve kendisi de ağır yaralı olarak kurtulur.Ama başına demir sopayla darbeler alan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğrar ve Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini' nin peşine düşer.

Fragman

3 idiots filmin izleyen varsa eminim bu filmi de beğenecektir. Başrolde 3 idiots filmindeki Ranco karakterini canlandıran Aamir Khan oynuyor. Duygusallığı ve aksiyonu bir arada iyi harmanlamışlar. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doğru söyleyen adam -- 2 Ocak 2013; 17:23:52 >

• Hocam eger Aamir Khan'in yapimini izlediyseniz, diger filmlerinide izlemeniz gerek. Birini izleyeyim birakayim olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

Hocam eger Aamir Khan'in yapimini izlediyseniz, diger filmlerinide izlemeniz gerek. Birini izleyeyim birakayim olmaz..

Haklısın. 3 idiots, Fanaa ve Rang de Basanti'yi izledim. Vakit bulduğum zaman diğer filmleri de izlemeyi düşünüyorum. Bu hint filmleri beni benden aldı :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğru söyleyen adam

quote:

Hocam eger Aamir Khan'in yapimini izlediyseniz, diger filmlerinide izlemeniz gerek. Birini izleyeyim birakayim olmaz..

Haklısın. 3 idiots, Fanaa ve Rang de Basanti'yi izledim. Vakit bulduğum zaman diğer filmleri de izlemeyi düşünüyorum. Bu hint filmleri beni benden aldı :-)

Taare Zameen Par'i da tavsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

Zaten sırada da o vardi :-) Harddiskte yerini aldı izlenmeyi bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten sırada da o vardi :-) Harddiskte yerini aldı izlenmeyi bekliyor

• memento nun çakmasıdır.

ama hintlilerin yapması ayrı bi güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cropseverkişilik

memento nun çakmasıdır.

ama hintlilerin yapması ayrı bi güzel olmuş.

Aamir Khan olunca bir baska oluyor tabii
  • Daha önce de çok kişi memento çakması demişti. Memento'dan daha iyi diyenler oldu. Tabi ki renkler ve zevkler tartışılmaz. Mementoyu izlemedim fakat onu da izlicem yakın zamanda.
  • Bence kötü bir filmdir. O kadar zamana kıyıp izlemeyin derim. Film iki parçadan oluşuyor aşk ve intikam. İlk parça klasik ticari Hint filmlerindeki gibi bir aşk hikayesi. İkinci yarısı ise Memento'nun biraz değiştirilmiş hali. Güzelim Memento'yu basit bir intikam hikayesine çevirmişler. Ayrıca birkaç sahnede başka filmlerden araktır. Hatırladığım kadarıyla Amelia filminden bir sahnenin aynısı kullanılmıştı. Aamir Khan sevenler bu filmden ve Fanaa filminden uzak dursunlar. Taare Zameen Par, Rang de Basanti ve 3 İdiots ise Aamir Khan'ın kaliteli filmleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theo Angelopoulos

Bence kötü bir filmdir. O kadar zamana kıyıp izlemeyin derim. Film iki parçadan oluşuyor aşk ve intikam. İlk parça klasik ticari Hint filmlerindeki gibi bir aşk hikayesi. İkinci yarısı ise Memento'nun biraz değiştirilmiş hali. Güzelim Memento'yu basit bir intikam hikayesine çevirmişler. Ayrıca birkaç sahnede başka filmlerden araktır. Hatırladığım kadarıyla Amelia filminden bir sahnenin aynısı kullanılmıştı. Aamir Khan sevenler bu filmden ve Fanaa filminden uzak dursunlar. Taare Zameen Par, Rang de Basanti ve 3 İdiots ise Aamir Khan'ın kaliteli filmleri.

Fanaa hakkindaki dusuncelerine katilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

Taare Zameen Par'ı izledim. Beğendim gayet güzeldi. Aamir Khan hayranı olup çıkcam yakında

• quote:

quote:

quote:

quote:

Taare Zameen Par'ı izledim. Beğendim gayet güzeldi. Aamir Khan hayranı olup çıkcam yakında

Her filmi bir baska etki birakiyor insanin uzerinde

• bu flim güzel ama çok uzun yani adamı bi yerden sonra merakdan ya atlıyorsun yada kapatıp izlemek istemiyorsun ama ben izledim baştan sonra güzel flim ama çok fazla gerksiz sahne var
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

bu flim güzel ama çok uzun yani adamı bi yerden sonra merakdan ya atlıyorsun yada kapatıp izlemek istemiyorsun ama ben izledim baştan sonra güzel flim ama çok fazla gerksiz sahne var

Hic bir filminde kapatmak gibi bir dusuncem olmadi. Hepsi gayet akici bence.
  • Rang de basanti'yi izlerken sıkılmıştım başlarda. Çünkü yorgun ve uykuluydum. Arada bir uyudum. Sonra geri aldım filmi falan fistan derken. Baktım film bitmiş. Filmin güzel olduğunu film bittikten sonra farkettim.
  • quote:

Rang de basanti'yi izlerken sıkılmıştım başlarda. Çünkü yorgun ve uykuluydum. Arada bir uyudum. Sonra geri aldım filmi falan fistan derken. Baktım film bitmiş. Filmin güzel olduğunu film bittikten sonra farkettim.

• Türkçe dublaj linkini bırakırsanız bende sevirim :D
  • Talaash var dvd bekliyoruz

• Memento'nun çakması/benzer konu aynı şekilde anlatılmış diye yorumlar okuyunca hevesim kaçtı, yoksa 2 sene önce izleyebilirdim, yorumlar izletmedi..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.