Şimdi Ara

GG yüzde 10 World Puan 5-11 Ocak (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
12.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

Orijinalden alıntı: megtry

6 adet ceyrek kargo ücreti bana ait olarak farklı kategoride 1050 tl ilan acilir forumdan 5 arkadas aldi kalan stok 4

İnsanların aklını bulandırma demişsin işine gelmeyince:)adamlar sitede %10 komisyonla 999a satıyorlar gayet de memnunlar çünkü kar ediyorlar komisyon kesilince 6 tanede 20 lira.1050den aşağı verirsem zarar ederim diye açıklamışsın güya.Peki sen hayır kurumu musun?Güya maliyetine satıyorsun ya.Bir de 60 daha sipariş verdim demiş.Kimse gaza gelip ben dahil burada yazanlara inanmasın,gitsin kuyumcusuna eski tarihli çeyrek altını kaça alırsın diye sorsun.Ne yapıkrediyi ne gittigidiyoru ne de hayırsever ucuzcu altın satıcılarını zengin etmeye gerek yok.Farklı kategoriden ilanla almak ayrı bir risktir,bir nevi dolandırıcılıktır,karınız yoksa riske hiç gerek yok bence.999a alırsanız puanla peşin fiyatına 6 taksitle almış olacam benim karım bu.Herkes kendi bilir...

%10 komisyon orani uygulanan hic kimse 1000 tl ye satamaz altin duserse ayri konu 1000 satti eline 900 gececek 6,7 kargo odeyecek tanesinde 149 tl kalacak 152 153 kuyumcu alisi satista 157 158 kuyumcu degilim ama 500 dolar onslardan beri takip eden almayacaksan mundar etmeye calisma isine gelen alir mundar edebilecegin bi sey degil cunku sen ilan ac ben ilk musterinim soz

• gg den anlaşmalı oran haricinde 6 adet küçük altını kargo dahil 1025 ten aşağı kim satarsa zarar eder...
  • Gittigidiyor üzerinden altın alımında ne gibi sorun yaşayabiliriz? Sorun yaşayan var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megtry

6 adet ceyrek kargo ücreti bana ait olarak farklı kategoride 1050 tl ilan acilir forumdan 5 arkadas aldi kalan stok 4

arkadaştan 6 çeyrek aldım. sorun yok.
  • 6 çeyrek altını 1000 liradan satmak isteyen ulaşabilir.
  • Arkadaşlar öncelikle kurallara aykırı mı bilmiyorum eğer aykırıysa mesajımı silebilirim hemen diyerek sadete geçeyim:

World Card sahibi ve puan kazanmak isteyen arkadaşlar var ise bana linkteki makinayı kaça alabilirler nakit? Pm den ulaşsanız olur.
    Adana veya Adıyamandan olursa arkadaşlar elden alışveriş yapabiliriz. başka ildekilerden şartım "referans"
    Ürün linki:http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/canon-eos-600d-ef-s-18-55mm-is-ii-sok-fiyat-73565852
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=bilgisayars1

gittigidiyordan uygun fiyatlı ürün arayanlar % 10 wp fırsatıyla bakabilir arkadaşlar

arkadaşa teşekkür ediyorum ilgili bir arkadaş bilgisayar aldık.. tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=bilgisayars1

gittigidiyordan uygun fiyatlı ürün arayanlar % 10 wp fırsatıyla bakabilir arkadaşlar

arkadaşa teşekkür ediyorum ilgili bir arkadaş bilgisayar aldık.. tavsiye ederim...

Kibarlığınıza çok teşekkür ederim efendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 10 Ocak 2013; 1:03:18 >

• 6 çeyrek altını 1020, 5 çeyrek altını 850 liradan satmak isteyen ulaşabilir.
  • ANKARA'dan elden teslim alabileceğim şekilde, 6 adet altını 1050 TL den (eski tarihli de olur) satmak isteyen olursa PM atabilir mi?
  • arkadaşlar 5 çeyrek veya külçe altın satabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 10 Ocak 2013; 21:26:46 >
  • Arkadaslar GG her hafta bu corbayi isitip isitip onumuze koyuyor. İllaki altin alan vardir puanlar yatti ni yatmadi mi bir ogrensek de gonul rahatligiyla yapsak alisvrrisimizi.

• 6 li paket ceyrek eski tarihli 1050 tl 10 paket sattim son 2 paket kargo ucreti bana ait pazarlik msj gondermeyin uygun fiyat yazilmistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

Arkadaslar GG her hafta bu corbayi isitip isitip onumuze koyuyor. İllaki altin alan vardir puanlar yatti ni yatmadi mi bir ogrensek de gonul rahatligiyla yapsak alisvrrisimizi.

Valla bana yattı diyenler oluyor bende çok merak ettim, Yeniçarşımda denedim ama yatmadı puan. Burada da yine aynı şey olabilir.
  • Ben riske girerek aldım. Ekstrede gittigidiyor.com yazıyor. Bir de kategori sorgulanması yaptıracağım elektronik ise yatmaması için hiçbir neden yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Ben riske girerek aldım. Ekstrede gittigidiyor.com yazıyor. Bir de kategori sorgulanması yaptıracağım elektronik ise yatmaması için hiçbir neden yok.

Bu firmaların altın kategorisi için farklı bir sanal pos kullandıklarını okumuştum forumda bir yerde, bu altın emlak vs. için olabilir. Çünkü yeniçarşım alışverişimde yanlış hatırlamıyorsam benim ekstremde de ya yeniçarşım yazıyordu yada hürriyet gazetecilik gibi bişey. Ama umarım yatar.

Ekleme: Bu arada Vakıfbank Worldcard'ın 5-31 Ocak arası 1200 TL ve üzeri alışverişlere 40 TL indirim kampanyası vardı, alacaksanız altın bu kampanyaya da dahil olmayı unutmayın. 1050 nin 40 lirasını worlde ödetirsiniz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theunnamed -- 11 Ocak 2013; 8:45:33 >
  • WP kampanyası bugün bitiyor, yarın hemen yeni bir karta kampanya gelir mi dersiniz yoksa bir kaç gün ara olur mu?
  • Bebek arabası alayım dedim.

Inglesina Avio veya Chicco Living modellerini beğendim ama satıcıların geneli haşim işcan dan ve normal kendi sattıkları sitedeki fiyatların üstüne gg ' de %10 komisyon giderini eklediklerinden bu kampanyanın çok bir anlamı kalmadı.

Birde bugun son gün artık alsam nasıl olacak.

Siparişin verildiği tarihi mi baz alıyorlar.

Onaylanması v.s. gerekmiyordur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunnamed

quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Ben riske girerek aldım. Ekstrede gittigidiyor.com yazıyor. Bir de kategori sorgulanması yaptıracağım elektronik ise yatmaması için hiçbir neden yok.

Bu firmaların altın kategorisi için farklı bir sanal pos kullandıklarını okumuştum forumda bir yerde, bu altın emlak vs. için olabilir. Çünkü yeniçarşım alışverişimde yanlış hatırlamıyorsam benim ekstremde de ya yeniçarşım yazıyordu yada hürriyet gazetecilik gibi bişey. Ama umarım yatar.

Ekleme: Bu arada Vakıfbank Worldcard'ın 5-31 Ocak arası 1200 TL ve üzeri alışverişlere 40 TL indirim kampanyası vardı, alacaksanız altın bu kampanyaya da dahil olmayı unutmayın. 1050 nin 40 lirasını worlde ödetirsiniz :D

Hocam ben oyle bir kampanya goremedim.linkini atabilirmisiniz cok isime yarar benim

• 6ceyrek alabilirm.pm lutfen

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.