Şimdi Ara

GG yüzde 10 World Puan 5-11 Ocak (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
12.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Arkadaşlar işyerinden bir arkadaşıma gg üzerinden telefon satacağım. Amacımız %5 gittigidiyor çeki ve %10 world puan ile vade farkı ödemeden taksit yapmak. İlanı açtık, kargo seçeneği olarak elden teslimat seçtik. Şimdi bu şekilde alış-satış yapsak sorun oluyor mu? %5 hediye çeki ve %10 world puan ile gg alış yapandan aldığı paranın fazlasını satış yapana verecek ve zarar edecek, üzerine bir de 6 taksit yapacak. GG konusunda tecrübeli arkadaşlar acil cevap verirse çok sevinirim.

elden teslimat diye bir seçenek var mı ki?

Yanlış görmüşüm, online teslimatmış. :))

bende de aynı durum var acaba sorun çıkıyormu kargo falan vermeden direkt internetten mi onaylanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

arkadaşlar gittigidiyorda online teslimat nasıl oluyor bilgisi olan varmı bir arkadaşımla gittigidiyoru aracı olarak kullanmak taksitle onunla alışveriş yapmak istiyorum bu seçeneği kullanabilirim değil mi

Yazılımlar, ebook, vs buraya girer muhtemelen..
  • online teslimat dediği misal bir online o yun için sanal para aldınız yada online oyun karakteri aldınız bu durumda teslim edilecek fiziksel bir şey olmadığı için online teslimat yapıyorsunuz

yada bir kod alışveriş çeki kopun gibi bir şey sattınız sadece kod vereceksiniz karşıya bu durumdada online teslimat oluyor
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/sifir-ipad-3-64-gb-wifi-beyaz-tablet-73535195

ipad ihtiyacı olan kaçırmasın 1250 tl ye Amerika fiyatına denk geliyor
  • baska kategorıden altın satısı yapacak arkadas aranıyor . 6 çeyrek 999 a inmiş bugun gg 'de .fiyat verin acilen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata_kaya5 -- 8 Ocak 2013; 18:52:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata_kaya5

baska kategorıden altın satısı yapacak arkadas aranıyor . 6 çeyrek 999 a inmiş bugun gg 'de .fiyat verin acilen :)

Acil fiyat veriyorum 6 çeyrek eski tarihli 1080 :)
  • zengin ettik gg'yi anasını satayım şu kampanyalar yüzünden
  • Bazı arkadaşlar sadece kendisini akıllı zannediyor 6 çeyrek altına 1050 1080 isteyenler var:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Bazı arkadaşlar sadece kendisini akıllı zannediyor 6 çeyrek altına 1050 1080 isteyenler var:)

evet bencede.. şu an 5 eski ceyreği 839 tlye satan var ... bu fiyattan satabılecek olan varsa alacagım..bana atılan pmlerde 1050 1080 tl teklıfler var .
  • Kendi kredi kartımızı kullanacaz kendimiz borçlanacaz puanını harcamaya uğraşacaz üstüne bir de adamlara fazladan kar ettirecez akıllarınca.Bir de,indirimli hesap al 30 liraya,o zaman 50 lira daha inmiş olur diye akıl veriyor:)
  • 6 çeyrek altınını 1000 liraya satmak isteyen ulaşbilir
  • Yatırım amaçlı altın alırken neye göre alınmalı diye merak ediyorsanız ilk önce gram fiyatına göre almanız gerektiğini belirtelim. İşçiliğe ve kulba para vermek yatırım için doğru olmaz. Satarken bunlardan dolayı zarar edebilirsiniz. Yatırım için en iyi tercih olarak işçiliksiz bileziklere yönelmeniz daha doğru olur. Cumhuriyet altını, yarım ya da çeyrek altın da alabilirsiniz. Bunları da yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Sadece külçe altına yönelmek mantıksız olur. Çünkü külçe altın geri satarken çok büyük zarar edebilirsiniz.

bir sitede şöyle bir yazı okudum . külçe almak mantıklı diye biliyordum .satarken zararın minimum olacağı altın türü nedır arkadaslar.??bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

6 çeyrek altınını 1000 liraya satmak isteyen ulaşbilir

soyle yapalım
    siz kuyumcudan ceyrek alın ,1000 tl den listeleme acın gg den
    ben 10000 tl lik alacagım
    buradakiler sahit olsun
    biraz insaf lutfen..
  • quote:

Bu durumda satıcıya 900 geçer ki, tanesini 150 ye vermiş olur,

O paraya satacak olan gider kuyumcuya bozdurur, kargo ,ilan masrafı, maliye korkusuyla uğraşmaz...

Orda ucuza altın satanlar gg ile anlaşmalı satıcılar. %5-6 komisyon kesiyor onlardan bildiğim kadarıyla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

quote:

soyle yapalım
    siz kuyumcudan ceyrek alın ,1000 tl den listeleme acın gg den
    ben 10000 tl lik alacagım
    buradakiler sahit olsun
    biraz insaf lutfen..

Aynen bende katılıyorum . 1000 TL den satışa açın bende alayım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

quote:

Bu durumda satıcıya 900 geçer ki, tanesini 150 ye vermiş olur,

O paraya satacak olan gider kuyumcuya bozdurur, kargo ,ilan masrafı, maliye korkusuyla uğraşmaz...

Orda ucuza altın satanlar gg ile anlaşmalı satıcılar. %5-6 komisyon kesiyor onlardan bildiğim kadarıyla...

aynen !900 bile ilan parası kargo vs 890
    tabi ki forumdaki arkadaslara yard oluyoruz
    3-5 karla satıyoruz
    ben de alırken oyle aldım, sonucta kuyumcu degilim
    ama yazılanlar insafsız bence
  • 10gr külçe satacak var mı ?
  • arkadaslarin dedigi gibi GG %10 kesiyor malesef.bende o fiatlardan 1050 aldim.1000 tl ye zaten altincilar satiyor.%5 indirim ceki varsa ayni fiata geliyor.Bir de 100 tl worl puan aliniyor.mantiklik olan bu yani.
  • Dünden beri gg'dan worldcard ile alışveriş yapmaya çalışıyorum ama banka provizyon vermiyor. Yapı Kredi ile görüştüm ama site ile ilgili problem olabileceğini belirtiyorlar.. worldpuan kazanmamam için özellikle provizyon vermiyorlar sanki :)))

3D güvenlik ile almak istedğimde cep telefonuma onay kodu geliyor, ekrana girdiğimde şifre doğru diyor ama tekrar gg ekranına döndüğünde "bankanız onay vermiyor" uyarısı çıkıyor

Böyle bir problem yaşayanınız oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsgvn

Dünden beri gg'dan worldcard ile alışveriş yapmaya çalışıyorum ama banka provizyon vermiyor. Yapı Kredi ile görüştüm ama site ile ilgili problem olabileceğini belirtiyorlar.. worldpuan kazanmamam için özellikle provizyon vermiyorlar sanki :)))

3D güvenlik ile almak istedğimde cep telefonuma onay kodu geliyor, ekrana girdiğimde şifre doğru diyor ama tekrar gg ekranına döndüğünde "bankanız onay vermiyor" uyarısı çıkıyor

Böyle bir problem yaşayanınız oldu mu?

farklı tarayıcı ıle dene dost .
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.