Şimdi Ara

GG yüzde 10 bonus 22-28 aralık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
6.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankaradayım, GS Bonus kartım var,daha önceki kampanyalardan çeyrek alanlardanım ben de. Bu kampanyadan alamadım.Eğer lazım olan varsa anlaşalım. PM atın.
  • Evet bu gece bonusu da kapatiyoruz, sirada axzess var hadi kocum GG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 100 tl bonusumuzu ne zaman veriyor acaba ? 1012 tl lik bu altın alım işleminden 1.50 tl bonus vermiş. Şüphelendim. Sizde durum nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halley yıldızı

arkadaşlar 100 tl bonusumuzu ne zaman veriyor acaba ? 1012 tl lik bu altın alım işleminden 1.50 tl bonus vermiş. Şüphelendim. Sizde durum nasıl ?

Banada vermiş bende killandim şimdi...

• benimki elektronik olarak geçiyor harcama. Garanti ye nasıl çağrı açtırıyorduk sorgulama için ?

Ayrıca bu 1.50 tl bonusu vermemesi lazım. 100 tl bonusta sanırım 4 ocak tarihinde verilecekmiş. öyle yazıyor bonus.com.tr de.

Bu işte bir bit yeniği var ama inşallah verirler 100 tl bonusumuzu !!
  • quote:

benimki elektronik olarak geçiyor harcama. Garanti ye nasıl çağrı açtırıyorduk sorgulama için ?

Ayrıca bu 1.50 tl bonusu vermemesi lazım. 100 tl bonusta sanırım 4 ocak tarihinde verilecekmiş. öyle yazıyor bonus.com.tr de.

Bu işte bir bit yeniği var ama inşallah verirler 100 tl bonusumuzu !!

Hocam benide strese soktunuz ya...

• banada 1.5 tl bonus vermiş.Normalde bonus vermemesi lazım.Valla bir kere atarlar bu kazığı.Bir dahada atamazlar.Üstelik ben çeyrek altınları almadan mh aradım bizzat sordum.Altın dahil dediler.
  • mh arayıp bilgi alan varsa paylaşsın arkadaşlar ben daha önce aradım herşeyi öğrenip o şekilde bu alışverişi yaptım.Ben ayın 4 ünde 100 lira bonusu görmezsem hiç düşünmeden iptal ederim kartı.Burası patagonya değil diyecem ama bazen patagonyayı arıyor insanlar bu memlekette
  • mh ile görüşmüşdüm geçen kliksa.com a yapılan %10 bonus için ordanda alışverişim vardı banada 1tl bonus verdi yaptığım işlemden bende şüphelendim bonus verince aradım mh. bana kadının dediği o ayrı bir bonus ve kazanılan bonuslar şimdi hesabınızda gözükmez 4 ocakda görebilirsiniz demişdi.bende dondurulmuş bir şekilde yani gözükür ama kullanamazsınız öyle birşey görüyormusunuz sistemde dedim inatla bizde göremiyoruz 4 ocakda yazıyor ztn kampanyada diyerek biraz kızdırdı beni.kısacası mh. göre ek bonus 1-2tl alabilirsiniz kazandığınız bonus kampanyada yazan tarihden önce hiçbir şekilde görmeniz veya kullanmanız mümkün değil. belirtilen tarihde yükleniceğini teyidini aldım şartları oluşturduysam.

Bugün 5x50tl bonus için tekrar iletişim kurdum sistemde mh. hiç bir şekilde göremiyorlar hatta alışverişde örn 3x50 yaparsanız 20tl kazanıyorsunuz diyor ama 3 kere yaptığım halde hiç bilgilendirme gelmiyor dedim.Malesef siz kendiniz takip ediceksiniz biz göremiyoruz olup olmadığı cevabı aldım.o kadar saçmaki sistem insan 5x50 yaptıysa mesaj yollarsın kazandığınız bonus 4 ocakda hesabınıza yatıcakdır diye bilgilendirirsin.Bu bankaları anlamak gerçekden zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cupra_R -- 29 Aralık 2012; 17:17:59 >

• beyler ne ettiniz ya sıkıntı yok

o bonus ayrı

yaptgınız alışverişten dolayı kazanılan bonus :) o

100 tl bonus 4 ocak yada 5 ocak ta gittigidiyor kampanya bonusu olarak yazar ve 10 gün sonra silinir kullanmazsanız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedaps -- 29 Aralık 2012; 17:59:36 >
  • inşallah sedaps dediği gibi olur. ne diyelim bekleyeceğiz.
  • quote:

inşallah sedaps dediği gibi olur. ne diyelim bekleyeceğiz.

sıkıntı yok :) düzenli alım ediyorum herzaman geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedaps

beyler ne ettiniz ya sıkıntı yok

o bonus ayrı

100 tl bonus 4 ocak yada 5 ocak ta gittigidiyor kampanya bonusu olarak yazar ve 10 gün sonra silinir kullanmazsanız..

hocam sanırım senin daha önce bu tarz bonus kullanımın oldu benimde bir sorum var.benim örn silinmeyen 100tl bonusum var kartımın kendisinin, gittigidiyor dan söylemesi ayıp 60-70tl geldiği zaman ben harcama yapıcam. bonus puanımla 100tl veya 50tl bonus kullandığım zaman ilk silinmeyen 100tl bonusumdan mı kullanıyor yoksa son kazandığımdan itaberen mi bonuslar kullanılıyor?yada 2 sindende mi iniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cupra_R

quote:

Orijinalden alıntı: sedaps

beyler ne ettiniz ya sıkıntı yok

o bonus ayrı

hocam sanırım senin daha önce bu tarz bonus kullanımın oldu benimde bir sorum var.benim örn silinmeyen 100tl bonusum var kartımın kendisinin, gittigidiyor dan söylemesi ayıp 60-70tl geldiği zaman ben harcama yapıcam. bonus puanımla 100tl veya 50tl bonus kullandığım zaman ilk silinmeyen 100tl bonusumdan mı kullanıyor yoksa son kazandığımdan itaberen mi bonuslar kullanılıyor?yada 2 sindende mi iniyor?

o konuda pek bilgim yok malesef ben günü gelmeden bu tür bi ihtimali düşünerekten harcıyorum
    bonus puanlarla hızlıal.com dan da altın alabilirsiniz..

• GİTTİGİDİYOR KAMPANYASIBURSA 99.90

bugün yatmış banada 20 lirada cep şube kullanımından geldi 1 çeyrek altın alalım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: altef4

GİTTİGİDİYOR KAMPANYASIBURSA 99.90

bugün yatmış banada 20 lirada cep şube kullanımından geldi 1 çeyrek altın alalım bari

bana yatmamış...bak şimdi gerildim..neden yatmadı aceba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

banada yatmamış. sabah 8de yatıyor sıkıntı yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

quote:

eyvallah..üstteki arkadaş yatmış deyince biraz gerildim, çünki bonus yatmazsa aldığımız altının hiç bir anlamı kalmıyor...

• quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah..üstteki arkadaş yatmış deyince biraz gerildim, çünki bonus yatmazsa aldığımız altının hiç bir anlamı kalmıyor...

ing bonustu benimki o yüzden olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ing bonustu benimki o yüzden olabilir

Benim ing bonus yatmış, deniz bonus yatmamış.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.