Şimdi Ara

Gg 50 ve 100 bonus 13 31 ocak SMS ile katılım var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
3.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tebbonus ile kampanyaya katılamadım.Katılan veya müşteri hizmetleri ile görüşen var mı?
  • mesaj atmadan alım yaptım. kampanyadan yararlanmak için yapabileceğim bişey var mı (teb bonus)
  • bugün 12 şubat var mı bonusu yüklenen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

bugün 12 şubat var mı bonusu yüklenen..

bende gelen giden yok
  • benim 3 kartımada yüklenmiş
  • hangi kart akadaşlar garanti şeker tb ziraat..??
  • garanti 50 yatmış
  • Denizbonus yatan varmı?
  • Teb bonusu yatan var mı ? Halen yatırmadılar . Demin MH den kayıt oluşturdum. Bankalar itibarsızlaştırmaya gerek kalmadan kendi yaptıklarıyla itibarsızlaşmaya devam ediyorlar.

Bu tebdeki 2. vukuat. Zaten mesajı atana kadar göbeğimiz çatlamıştı bir de puanların üstüne yatacaklar.

Not: Garanti bonus gününde yatırdı bugun harcadım bile. Puanları yatanlar harcamayı unutmasın son gün 17 şubat.18 inde geri alınacak.
  • Teb Bonus benim de yatmamış. Kampanyaya katılıyorsan gereğini de yapmak lazım. Artık güvenmeyeceğim böyle şeylere
  • Şekerbank yatırmış ama süre çok kısaymış 17 sine kadar harcamak lazım
  • Benim teb bonus hala yatmamis kayit actirsik bakalim elinde sonunda alacagiz ama ugrastiriyolar iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus 100 tl bonusu dun gece geri almis?-100 YAZIYOR
    bununla karsilasan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

Şekerbank yatırmış ama süre çok kısaymış 17 sine kadar harcamak lazım

17 si değildi hocam 23 uydu neden öyle oldu

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    yok hocam bende excel tablosu var orada bütün koşullar yazıyor 17 si son kullanma tarihiydi.
    "Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 12 Şubat 2014 tarihinden itibaren alışveriş yapılan karta yüklenecek ve aynı kartla 17 Şubat 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde 18 Şubat 2014'te geri alınacaktır."
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

yok hocam bende excel tablosu var orada bütün koşullar yazıyor 17 si son kullanma tarihiydi.
    "Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 12 Şubat 2014 tarihinden itibaren alışveriş yapılan karta yüklenecek ve aynı kartla 17 Şubat 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde 18 Şubat 2014'te geri alınacaktır."

Bunu ger almanin muhakkak bir yolu vardir

• Ya hu ben de ayın 15 - 20'si gibi hatırlıyordum bugün harcarız diye bakmadık hiç 100 TL pufffff...... Uçtu gitti!!!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.