Şimdi Ara

Trendyol 100/50 8tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
4
Favori
10.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam gittigidiyor 50/20'yi 3₺'ye bırakır misin? Yarin kodlarin son günü birde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hepsiburada 300 e 75 indirim alabilir miyim. total kamp bende kalacak şekilde olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

hocam hepsiburada 300 e 75 indirim alabilir miyim. total kamp bende kalacak şekilde olur mu?
    hocam merhaba
    total kampanyası 7500 kişiyle sınırlı, 3 eylülden 5 eylüle kadar zaten hepsiburadada 20.000 alışveriş yapılmıştır bile.
    Bence total kodu gelmez, şayet gelirse kodu verebilirim sıkıntı yok.

3 Eylül 2019 21:00- 17 Eylül 2019 23:59 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Hepsiburada’da chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, TOTAL İstasyonlarında geçerli 25 TL değerinde akaryakıt indirim kodu kazanacaktır.
    25 TL değerindeki akaryakıt indirim kodunun TOTAL Oil Türkiye mobil uygulaması yer alan ilgili kampanya sayfasından eklenerek aktifleştirilmesi için son tarih 15 Ekim 2019 olup, kod sayısı 7.500 adet ile sınırlıdır. 7.500 kod kullanımına erişildiğinde kampanya sonlanmış olacaktır.

• Merhaba mesaj atamıyorum size. 300/50 hepsi burada alabilir miyim ödeme ziraat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada hesap aldım ilgilendi arkadaş sağolsun
  • Hepsiburada hesap aldım güvenilir bir arkadaş çok çabuk yardımcı oldu tşkler kendisine

• İlgili ve hızlı bir arkadaş

• gittigidiyor alabilir miyim 100/25
  • 300 e 75 kuponu varsa 3 adet alabilirim 15 tlden olursa 5336801120
  • güvenilir bir arkadaş, hb 300/75 kullandım. benim için karlı bir alışveriş oldu. tavsiye ederim.
  • İlgili bir arkadas. Alışveriş yapılır 👏

• Kendisinden 2 adet 300/75 Hepiburada hesap aldım, hızlı dönüş yapıyor, güvenilir birisi, Teşekkürler..

• hesabı kullandıktan sonra ödeme yapmamı kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.
  • Hepsiburada 75/300 kodlardan 4 adet aldım sorunsuz bir şekilde kullandım. Hızlı iletişim, çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim.
    Güvenle alışveriş yapılabilir, tavsiye ederim.
  • Sorunsuz ve hızlı alışveriş oldu.tavsiye ederim

• teşekkür ederim siparişi verdim sorun görünmüyor güvenilir satıcı
  • sorunsuz alışveriş yapıldı.
  • Arkadaş ilgili ve hızlı, tavsiye edilir
  • Hepsiburada alışveriş sonrası hesap biz de kalıyor mu? Ürünü iade etmek istesem nasıl olacak? Bir de indirim avizede geçer mi?https://www.hepsiburada.com/apliqa-rimini-3-lu-ledli-avize-p-HBV00000IWMY5?magaza=Apliqa

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.