Şimdi Ara

GF4-MX440 üzerine bir soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anki ekran kartım 64MB GF2 MX-400'ü 128MB GF4-MX440 ile değiştireceğim. İki seçeneğim var 128MB Sparkle veya 128MB Tornado. Bu marka kartları kullananlar varsa görüş almak isterim. Sizce hangisi tercih edilebilir[?][help]

• tornado kullandım çok memnun kaldım.ayrıca chip dergisinin testlerinde de ilk 10 da.güvenle alabilirsin
  • <font face='Trebuchet MS'><b>Aman aman bir fark yaşamazsın hatta hiç fark göremezsin.Aslında bence bir süre daha (2-3 ay) kadar daha bekleyip en azından FX5200 alsan çok daha mantıklı bir upgrade olmuş olur.GeForce2 MX den GeForce4 MX e geçmiş olman sana fazla bir performans kazandırmaz ancak FX5200 ile DirectX 9.0 desteğinin yanısıra yeni bir chipset upgradesi yapmış olursun ki aralarında da o kadar büyük bir fark yok GF4 MX440 ile FX5200 ün..</b></font id='Trebuchet MS'>
  • bencede 1 ay sonra fx5200 fiyatları daha aşağı inebilir.performans olarak fazla bi fark olmadığı için artı olarak günümüz oyunlarının sahip olduğu dx8 efektlerini görebilirsin.
  • Bence hiç gerek yok eğer aa af kullanmak istiyorsan belki geçerli bir sebebin olabilir ama başka bir düşüncen yoksa şimdiden al oyunlarda hızı yakala tavsiyem MSI,Fly ve Tornado olacaktır...(DD olanlarından)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.