Şimdi Ara

GF MX 4000 Driver sorunu......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde geforce mx 4000 128mb agp 8x kart var daha yeni aldım.Ama adamlar içine drive cd sini
    koymayı unutmuş onun yerine win xp cd si koymuş..bende hangi driver yükliim diye soruyorm.Sakın en sonuncusunu(66.93)söylemeyin onu yükledim ve sorun yaşadım mesela fıfa2005 oynarken oyuncular çıkmıyor ama çok düşük bi sürüm yüklediğimde sorun yok...ben yükleyebileceğimin en üst seviyesini
    arıyorum.Sizce hangisidir?cevap verirseniz sevinirim....teşekkürler şimdiden

• sana cd sinden kurmanı yada nvidiadan değilde yeni driveri markasının sitesinden indirmeni tavsiye ederim
  • cevaplandıracak kimse yok mu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: IşIN

cevaplandıracak kimse yok mu???

olm cevapladıkya işte
  • pardon arkadaş sen msj yazarken attım galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: IşIN

pardon arkadaş sen msj yazarken attım galiba

önemli değil umarım sunduğum çözüm işine yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: FZKDeviL

sana cd sinden kurmanı yada nvidiadan değilde yeni driveri markasının sitesinden indirmeni tavsiye ederim

arkadas driver cdsi icinde yok demis ama israrla cdden kur denmis bravo.
  • Yaa şey diyorum burda gf 4 mx4000 serisi için isim vermemiş;

GeForce 4 MX420 / 440 / 440 8X / 460 Driver

GeForce 4 Ti4200 / Ti4200 8X / 4400 / 4600 Driver

bunlar var.ben hangisini yüklemeliyim şimdi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caitlin

quote:

sana cd sinden kurmanı yada nvidiadan değilde yeni driveri markasının sitesinden indirmeni tavsiye ederim

arkadas driver cdsi icinde yok demis ama israrla cdden kur denmis bravo.

bu başka bir başlıkta verdiğim benzer bir cevaptı başlığın linkini verip uzatmak istemediğim için paste ile işi bitirmek istedim görünen o ki sizin sunabileceğiniz bir çözüm bile yok bu yüzden bari yardımcı olmak isteyenlerin şevkini kırmayın

arkadaşım bana kartın markasını verirmisin bende bulmaya çalışıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FZKDeviL -- 16 Şubat 2005, 23:25:19 >
  • markası;

Digicolor Ennyah Geforce MX4000 128 DRR Memory AGP 8X CRT+TV
    core clock:275mhz

memory clock:250 mhz
  • dostum kusura bakma bu şirketile ilgili bişey bulamadım ama elinde çalışan bir driver varsa bunu kullanmaya devam etmeni söyleyebilirim yada bi ekran kartı değişimine gidebilirsin tavsiyem asus9550GE/TD 128 MB 128bit
  • quote:

dostum kusura bakma bu şirketile ilgili bişey bulamadım ama elinde çalışan bir driver varsa bunu kullanmaya devam etmeni söyleyebilirim yada bi ekran kartı değişimine gidebilirsin tavsiyem asus9550GE/TD 128 MB 128bit

olsun yardım etmeye çalıştın çok teşekkür ederim sana.Kartı da yeni aldım değiştirmem en az 1 yıl içinde
    olacak ne yazık ki.Ben nvidia nın driver larını deneyeceğim...
  • sana başarılar diliyorum arkadaşım kolay gelsin şimdiden almaya karar verirsen bi pm at bide başlık aç süper tüyolarım var :D yardım etmek için buralarda sorfuyoz ya rica ederim görevimiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.