Şimdi Ara

GEZZ modem mod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte size gezz modem mod gezz modemi olanlar rahatlıkla yapabilir çok basit 6 tane lede işi bitiriyosunuz çok deli oluyo işte size görüntü
    NOT:Orjinal ledler turuncudur

• bu da ikici resim
    aslında en son ledin de yanması gerekiyor ama(10/100 ledi)
    galiba alet ısınınca genleşme yapıp sönüyor çünkü sabahları modemi açınca o ıışık da yanıyor ilginç di mi
    bi de boya atınca siz görün o zaman modemi
    vişne çürüğü rengine boya atacam onun üstüne de cila

• abi sen bu modemle bağlantida kopma fln yaşiyomusun
  • yoook ilk günler acemiliğimize geliyodu adslyi kestiler gene felan diyoduk
    sonradan kendim bulduğum bi uygulamayla bunu da aştım
    modemin kablosunu çekip gene takınca adsl ye bağlanıyordu
    şimdi gerek yok zaten sistem oturdu sayılır kopma hiç olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeR

yoook ilk günler acemiliğimize geliyodu adslyi kestiler gene felan diyoduk
    sonradan kendim bulduğum bi uygulamayla bunu da aştım
    modemin kablosunu çekip gene takınca adsl ye bağlanıyordu
    şimdi gerek yok zaten sistem oturdu sayılır kopma hiç olmuyo

nasi bir uygulama abi bu...bn haylen aşamadım....bi söylesen...kabloyu çikarip takınca bndede bağlaniyor...aynı olay
  • ee tamaaam kabloyu çıkarıp takınca bağlanıyor işte eğer adsl yok gibi görünüyosa felan böyle yap
    ha yok devamlı kopma varsa önce kablolara bi bak ondan sonra da kopuyosa kesin telekomdandır
  • quote:

ee tamaaam kabloyu çıkarıp takınca bağlanıyor işte eğer adsl yok gibi görünüyosa felan böyle yap
    ha yok devamlı kopma varsa önce kablolara bi bak ondan sonra da kopuyosa kesin telekomdandır

ama msn dewamlı kopuyor gıcık oluyorum bnde........ama melihyanardağlar abimizle halletmiştik sorunu....buğün bakalım deneyecem uygulamaya geçirecem o fikrimizi....
  • Overclock bölümündeki muhabbete bak

Gidin kardeşim öyle iki tane lamba değiştirmekle mod mu olur
  • yaw tamam olmaz da gene de mod yaw hem oc bölümünde değil ki modifikasyon bölümünde
  • quote:

yaw tamam olmaz da gene de mod yaw hem oc bölümünde değil ki modifikasyon bölümünde

ewt modifikasyon bölümünde
  • çok güzel bi çalışma

bide modem i boyasaydın güzel olurdu şöle parlak parlak
  • boyayacam yaw sprey boya bulursam adam akıllı cila bile atacam parlayacak araba gibi
    renk olarak gül kurusu düşünüyorum sizin bi öneriniz var mı?
  • modemler çok ısınıo usta ben boyamını tavisye etmem çünkü boya ısı tutucu özellik yapabilir.....
  • hava deliklerini kapamazlarsa sorun olmaz.. Öyle bir cam cila türevi ne va r acaba ? Ben de eskiyen kasanın üstüne yapmayı planlıyorum da..
  • iyi de beyler modemin kendisi de boyalı değil mi zaten
    gerçi sistemin yüzde doksanı gri oldu dün kasa da aldım
    belki boyamayabilirim
  • quote:

Orijinalinden alıntı: RevengeR

yaw tamam olmaz da gene de mod yaw hem oc bölümünde değil ki modifikasyon bölümünde

çingene pembesine boya,, çok iç açıcı olur,,,

ürün boyandıktan herhangi bir sorun olmaz, zaten fabrika çıkışı yaratık boyalı geliyor...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: maybera

quote:

ewt modifikasyon bölümünde

İyi ben de güneş gözlüğümün siyah camını çıkartıp mavi cam taktım onu da koyayım mı buraya? Veya üstünü boyadığım webcam'in resmini mi koyayım?

Oradaki "modifikasyon", "kasa modifikasyonu" anlamında. Adamı deli etmeyin

• Bence bu tarz seylerınde modıfıkasyonda yer alması gerekır sahsen ben monıtorumun yesıl ledını degıstırmek ısterdım cok.
  • monitörümün garantisi bitsin zaten onu da yapacam kafaya koydum
    ses sistemindeki ledi webcam deki ledi ne biliyim klavyedeki ledi felan elden geçiresim var
    hatta direksiyondaki ledi felan

@sturmovik
    mod moddur bilgisayar parçası olsun yeter
    gidip gözlüğünün camını değiştirdiysen gözlük konulu bi foruma yazarsın
  • Eh ne diyeyim size artık. Allah akıl fikir ihsan eylesin. Siz yakında yeni sticker yapıştırıp onu da modifikasyon diye koyarsınız. Hatta yazılım kısmına da wallpaper'ınızı değiştirince modifikasyon diye yazın en iyisi. Biraz daha düşünürseniz daha yaratıcı fikirler de geliştirirsiniz eminim, ne de olsa modem led'i değiştirmek gibi büyük işlere imza atmış adamlarsınız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.