Şimdi Ara

gezinti.com saçmalığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
2
Favori
21.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gezinti.com ve oix.net çerezlerini 'engelle' listesine koysak işe yarar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gezinti.com gene gelmeye başladı ama tikat ettim herzaman gelmiyor, youtube dan sonra geliyor, ne zamanyou yutube baksam arkasından geliyor
  • Bu iş çok ciddi arkadaşlar derhal firefox kurun ve oix engelleme eklentisini de kurun şu an için tek çözüm bu. Şikayetvar com da konu ile ilgili çözül-e-memiş şikayetlere göz atın nereye gidiyoruz karar verin.

http://www.bthaber.com.tr/?p=23557

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atylantos -- 8 Kasım 2012; 14:58:25 >
  • BTK'ya şikayet edersek nasıl geri dönüyorlar bu konuda hakkında acaba? Büyük ihtimal bir yaptırım uygulamadan TTNET'i pohpohlarlar diye tahmin ediyorum,

Tekrarlıyorum, Gezinti.com sadece bir HEDEF ŞAŞIRTMACA. Her halikârda izleniyoruz. Talimatı zaten devlet tüm Isp'lere gönderdi. TTNET işi biraz abarttı sadece, ve OIX ile anlaşıp kesesini doldurma hakkını elde etti ve dolduruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oix alan adlı siteleri a d b lock listesine engelliyorum. Belki faydası olmuyordur ama belki engelliyordur.
  • valla bende yeni duydum bir an önce firefoz indirip onu kullanacağım ..
  • hort
  • BTK ya şikayet ettim, hemen bir şikayet formu doldurun sorunu düzeltiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyosan

BTK ya şikayet ettim, hemen bir şikayet formu doldurun sorunu düzeltiyorlar...

btkya üye olup , şikayet formu doldurduktan sonra en altta işletmeciye gönder yazıyor. şikayet formumuz btkyamı yoksa ttnete mi gitti?
  • BTK'dan bugün cevap geldi. Şikayetimi işleme alıp söz konusu sorun için TTnet'le temasa geçmişler. En kısa zamanda sorunun çözümü için sizinle temasa geçilmesini sağlayacağız yazmışlar. Yani BTK bizim adımıza TTnet'e hesap sorup sorunun düzeltilmesini ve bize bilgi verilmesini istemiş anladığım kadarıyla.
  • youtubeye girmek isterken youtube yerine gezinti.com sayfasıma yonlendim sayfa bir süre bekledi tamamen açılmadan youtubeye geri dondu bende nedir bu site açılmadıda diye girdim sadece haberlerin oldugu bir sayfa vardı hiçbir şeye tıklamadan çıktım bu nasıl bir saçmalıktır anlam veremedim gitti
  • http://www.gezinti.com/hesabim adresine girdim sağ tarafta tarayıcı bilgilerimi almaması için bir iletişim penceresi var hayır dediğinizde artık o tarayıcıdan üyeliğiniz silinmiş oluyor ve aynı yerde bir kapalı bir açık buton çıkıyor açık olana tıklayıp kapat dediğinizde komple kurtuluyorsunuz.
  • Beyler biraz önce Gezinti.com zımbırtısı ben daha önceden "İNTERNET HATTI İÇİN GEZİNTİ İPTAL" olarak ayarladığım halde memurlar.net'e girmek istediğimde şöyle bir uyarı çıktı. Halbuki ben gezinti.com'u daha önce gezinti.com üzerinden devre dışı bırakmıştım. Bu ne saçmalık?

gezinti.com saçmalığı

https://store.donanimhaber.com/2e/9c/90/2e9c908f4ec81807c2176ce430e9ef83.jpg

Tam olarak nerden TEKRAR iptal edicez bu tacizcileri?
    Kesinlikle TTNET'in phishing saldırısıdır bu. Kazara reklam tipi bu tür ekranlara tıklamamızı ve sisteme dahil olmamızı istiyorlar. Ben hiçbirine tıklamadım ve Dephormation eklentisini açtım. Allah bildiği gibi yapsın bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 5 Mayıs 2013; 21:39:28 >

• btk şikayet etmelisin kesin olark seni servisten gezinti denen zımbırtıdan çıkarırlar sahsen müşteri hizmetlerine hiç güvenmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

btk şikayet etmelisin kesin olark seni servisten gezinti denen zımbırtıdan çıkarırlar sahsen müşteri hizmetlerine hiç güvenmiyorum

Neyse Dephormation eklentisini aktive ettim. Biraz gözlemleyeyim. Muhtemelen gezinti.com'un phishing reklamları o gördüğüm şeyde. Yalnız memurlar.net'in buna alet olması çok ayıp ve büyük ihtimal bu reklamın memurlar.net'e girerken çıkması kesinlikle tesadüf değil.
  • bende kurdum Dephormationu fakat güvenlimi her sitede uyarı gelmekte bilemedim valla özelikle dh
  • Hiç karşılaşmadım bununla. İlk defa forumda görüyorum.
  • quote:

bende kurdum Dephormationu fakat güvenlimi her sitede uyarı gelmekte bilemedim valla özelikle dh

Her sitede uyarı geliyorsa sistemin içindesin demektir. Gelmemesi gerekir. Ben bir müddet test etmeye devam edicem. Lakin son gönderdiğim ekran görüntüsünden bu yana bir uyarı vermedi. Bence şuwww.gezinti.com/hesabim adresinden tekrar kontrol et durumunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

bende kurdum Dephormationu fakat güvenlimi her sitede uyarı gelmekte bilemedim valla özelikle dh

Her sitede uyarı geliyorsa sistemin içindesin demektir. Gelmemesi gerekir. Ben bir müddet test etmeye devam edicem. Lakin son gönderdiğim ekran görüntüsünden bu yana bir uyarı vermedi. Bence şuwww.gezinti.com/hesabim adresinden tekrar kontrol et durumunu.

tekrar siteme dahil etmişler hemen kapadım engelemede açık bakalım bilgi toplamaya devam edecekler mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

tekrar siteme dahil etmişler hemen kapadım engelemede açık bakalım bilgi toplamaya devam edecekler mi ?

Anladim. Ben biraz önce baktığımda dediğim gibi "internet hattı için kapalı" şeklinde ayarlıydı. Yaptıkları büyük .... (boşluğu kamuoyu doldursun).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.