Şimdi Ara

Gezi Parkı Olaylarını Desteklemeyenler? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
9
Favori
26.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonun kadar destekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6aysonrabidahadeğişicem

ben desteklemiyorum keşke yapmasalar ama yapmayın da diyemeyiz bazı kurallar çerçevesinde hakları var özel mülke zarar vermeyip provakatörlük yapmadıkları sürece ne polis ne devlet karışamaz

• Forumun genelindende anladığımız gibi büyük çoğunluk desteklemiyor
  • Bende desteklemiyorum ana konuda da var mesajım ilk sayfalarda hala aynısını diyorum radikal olan herkes düşük zeka seviyesindedir bana göre hangi ideolojiden olursa olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfaRomeo147

quote:

Orijinalden alıntı: anolar

quote:

Orijinalden alıntı: WolfBloodTürk

Normal insan yok mu burada? herpiniz mi aynı kaynaktansınız? Türkiye tarihinde böyle bir olay yok. Tam anlamı ile milli bir tepkidir. Taksimde ülkücü-türkçü-kürtçü-

sosyalist-dindar-akpli-bdpli-chpli-mhpli hep bir ağızdan faşizme karşı omuz omuza diye bağırıyorlar günlerdir. İşin ilginç yanıda bu zaten. Bu kadar farklı olması bu yüzden.

Herkes başka bir olaydan dolayı patladı ve sonuçta diktatöre karşı bir tepki doğdu.İnsanlarda 10 yıldır öyle nefret birikmiş ki bitmiyor. Herif hâlâ diktatörlük yapıyor ama

yavaş yavaş ayarı düzelecek Allah'ın izniyle

ülkücü

Ülkücüyüm ve beşiktaşdaydım.

başkanı duymadın herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Beni de ekle bi zahmet

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151638599248979

Sizce herşeyi açıklamıyor mu? Doğru düzgün bir adet cümle kurabilen çıktı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

quote:

Orijinalden alıntı: Karingoo

Kesinlikle DESTEKLEMİYORUM. SİZDE DESTEKLEMEYİN RTE DİKTATÖR OLSA SEÇİMLE GELMEZDİ HEM %50 İLE BUNLAR %50 'yer saygı göstermeyen saygısızlar.

Hitler ve benzeri diktatörler zembille mi indi?

Diktatör kim belli oluyor tabi yakıp yık polise taş at yağma soygun gasp yakında tecavüz olmaz ise iyi yani. Sonra diktatör adam olsunlar güzellikle anlatsınlar delikanlı eylem yapsınlar bak o zaman böyle RTE konuşuyor mu !.
  • Demokratik hakkını kullanıp protesto gösterisi yapanlara kimse bir şey diyemez.

Şu marjinal gruplar, liseli ergenler, asosyal gençler, ipsiz sapsız tiplerle kamu ve özel mülke zarar veren insan müsvettelerini desteklemiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

quote:

Kesinlikle DESTEKLEMİYORUM. SİZDE DESTEKLEMEYİN RTE DİKTATÖR OLSA SEÇİMLE GELMEZDİ HEM %50 İLE BUNLAR %50 'yer saygı göstermeyen saygısızlar.

Hitler ve benzeri diktatörler zembille mi indi?

Diktatör kim belli oluyor tabi yakıp yık polise taş at yağma soygun gasp yakında tecavüz olmaz ise iyi yani. Sonra diktatör adam olsunlar güzellikle anlatsınlar delikanlı eylem yapsınlar bak o zaman böyle RTE konuşuyor mu !.

Gezi parkı olayında hangi eylemci yaktı yıktı?Polis abandı gaza.yakıp yıkmalar son günlerde oldu.
    gerçi o yakıp yıkanlar(sempatizanlar) olmasa nasıl kötüleyecektiniz bilmiyorum.

• destekleyip orada eylem yapmak hiç kimsenin işine gelmez zaten,

ama malesef sanatçılarda dahil olmaz üzere orada cirit atılıyor.

malesef tüm dünyaya rezil olduk, borsa çakıldı, döviz fırladı, turizm sezonu eğer uzarsa mevzu büyük darbe alacak.

olimpiyat meselesi için büyük talihsizlik..

şahsi hırsı olan herkes orada bazı partilerde malesef hala halkı galyana getiriyor

o yüzden milleti değil içinizdeki sesi dinleyin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlfaRomeo147

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WolfBloodTürk

Normal insan yok mu burada? herpiniz mi aynı kaynaktansınız? Türkiye tarihinde böyle bir olay yok. Tam anlamı ile milli bir tepkidir. Taksimde ülkücü-türkçü-kürtçü-

sosyalist-dindar-akpli-bdpli-chpli-mhpli hep bir ağızdan faşizme karşı omuz omuza diye bağırıyorlar günlerdir. İşin ilginç yanıda bu zaten. Bu kadar farklı olması bu yüzden.

Herkes başka bir olaydan dolayı patladı ve sonuçta diktatöre karşı bir tepki doğdu.İnsanlarda 10 yıldır öyle nefret birikmiş ki bitmiyor. Herif hâlâ diktatörlük yapıyor ama

yavaş yavaş ayarı düzelecek Allah'ın izniyle

ülkücü

Ülkücüyüm ve beşiktaşdaydım.

başkanı duymadın herhalde

Tek ülkücü grup milliyetci hareket partisi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahaaa bi bu eksikti forum yakinda ikiye ayrılır sağcılar solcular diye

• Bir parantez açıp ; dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, sanatçıların bir çoğu aynı zamanda dine de düşman.. ne tesadüf öyle değil mi?
  • Pasta and coal are distributed free of charge.
  • Gorusumu istedigim yerde istedigim zaman belirtirim kufur hakaret onlarin acizligindendir

• forumda zaten kapatılması lazım bu olayla ilgili bütün başlıkların..

kime ne faydası var?

abuk subuk yalan yanlış haberler her tarafta millet daha beter gaza geliyor, aynı tarafta olduğumuz halde tartırma çıkıyor boşuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: _iskenderun_

Eyy ağa babalar ,eyy 70 milyonun kaymağını yiyen mutlu azınlık Eyyy aristokrat geçinen kesim ?Rahatınız kaçtı değil mi?Artık memleketi satamıyorsunuz değil mi ?Artık 3-5 kuruşa milyarlık ihalelelere konamıyorsunuz değil mi?Artık 50 seneden beri ezdiğiniz sömürdüğünüz kandırdığınız millet ile eşit seviyeye gelmek koyuyor size değil mi?Gümbür gümbür gelen Milletin ayak sesleri batıyor size artık değil mi?Eyy medya patronları eyyy 75 milyonu sömüren mutlu azınlık kaptığınız köşe başları artık sallanmaya başladı değil mi?Artık elinizdeki mikrofonun sesi az çıkmaya başladı değil mi?

Bu teröristleri kim destekler ki.Orada bulunan herkes başta sanatçı geçinenler terör ve provake suçundan tutuklanmalıdır.Bu millet bunu desteklemiyor ki zaten sanal dünyaya bakmayın siz eminim ki buradakilerin çoğu reşit olduklarında ülke tarihini nerden nereye geldiğimizi ilerde daha iyi anladıklarında nasıl bir kirli oyun içinde olduklarının farkına varacaklardır.Ya da anlamasınlar ülkenin sahibi millettir.Millet de sandıkta cevabını fazlasıyla verecektir.

Sessiz milyonlar yani ülkenin gerçek sahipleri yani bu Millet vatana zarar geleceğini bildiklerinden olup bitenleri sadece izlemekle yetiniyorlar şu an...biz çok sabırlı bir milletiz sabrımızı taşırmayın!!!

Allah' ına kurban.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• forum dh olduğu için buraya yazıyorum ama hakikaten sizin farkettiğiniz durumları kavrayamadığımı hatta empati kurduğum halde bile durumu algılayamadığımı belirtmek istedim.

sizinlerin de tespit ettiği gibi provakatörler var ve ister sağ olsun ister sol görüşlü tarafların gösterileri olsun hepsinde aynı olaylar yaşanacak. yalnız durum sanki burada biraz faklı. daha önceki 1 mayıs gösterileri vs gibi değil. göstericilerin %99 şiddet, talan, saldırı yanlısı değil. düşünsenize o zihinde ve bu kalabalıktaki bir kitle için 6 günde meydana gelen olaylar ne kadar sayılı. ayrıca 3 güne kadar neredeyse hiçbir örgütün pankartları görülmedi son 2-3 gündür onlar ve partiler var.
    aslında ifade etmek istediğim olay parti siyaseti değil sadece baskıda sıkılan bir kitlenin kitlenin duruşu olarak başladı fakat hatalı müdehale ile durum bu hale geldi.
    bununla birlikte başbakanın görevi halkını korumaktır ve ülkesindeki istikrarı sağlamaktır ama başbakan hala ben istesem buraya 1 milyon yığarım, evlerindeki yandaşlarımızı zor tutuyorum gibi ikili dalaşa hazırız anlamına gelen cümleler kuruyor. gösterilerde takım taraftarları, türbanlılar, diğer sol görüşlü partililer alkol alanlar almayanlar hatta akp ye oy verenler birleşti ama başbakan bu birleşen kitleyi ötekileştirerek ak partililerin karşısına koyuyor ve ikiye bölüyor.

bütün bu olanlar aslında akp ye değil de recep tayyip erdoğan a karşı yapılan bir hareket. o yüzden bence aslında onlar siziz ve biziz. hepimiziz.

bu arada umarım söylediklerimi kimse kişisel almamıştır ve yanlış anlamıştır. amacım konuda karşılıklı bir tartışma başlatmakta değildir. eğer moderatör sıkıntılı bir tartışma çıkacağın farkederse mesajımı silebilir. dediğim gibi ben sadece benim açımdan ne gördüğümü dile getirmeye çalıştım.

dost kalın

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.