Şimdi Ara

Gezi Parkı Olaylarını Desteklemeyenler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
9
Favori
26.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Yönetici; Konu 4.kez geri gelmiştir. Lütfen geri dönüşüme göndermeyiniz. Konuda problem bulunmamaktadır. Bulunsa 4. kez geri getirilmezdi
    Konuyu şikayet edenler: Konuyu şikayet etmeyiniz, destekliyorsanız ana konunuz hali hazırda mevcut, bu konu burada duracak, tahammülsüzlük göstermeyin BAŞKALARININ FİKİRLERİNE SAYGI DUYMAYI ÖĞRENİN

Forumda siyasi konular yasaktı, fakat işler değişmiş durumda. Siyasetin olduğu yerde tek taraflı konular haricinde karşıt görüşlerinde yer alması gerekir. Tüm olanlardan rahatsız olan arkadaşlar buradan devam ederse güzel olur, zira öbür konuda karşıt görüşlere direkt hakaret ve küfürler ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 5 Haziran 2013; 21:11:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• desteklemiyorum..tepkinizi sandıkta gösterin..bdp nin tkp nin yaptıgı tüm aşırılıklar yüzünden biber gazı yemeyin boşuna..

• İlk basta destekliyordum simdi desteklemiyorum asil tepki sandikta gosterilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • desteklemiyorum
  • ben desteklemiyorum keşke yapmasalar ama yapmayın da diyemeyiz bazı kurallar çerçevesinde hakları var özel mülke zarar vermeyip provakatörlük yapmadıkları sürece ne polis ne devlet karışamaz
  • Desteklemiyorum

• sandıkta gösterilsin , gösterilmesin diyen yok zaten.fakat protesto da hak , nasıl oy atmak hakkımsa o da hakkım.başta 100-200 kişi olan eylemcilere sen cop , biber gazı , tazyikli su ile girersen o 100 kişi olur 1000 kişi ve eylemin boyutuda değişir.
  • tek zarar gören Türkiye
    tek kazanan dış güçler, pkklılar ve bilimum zararlı örgütler
    desteklemiyorum
  • Desteklemiyorum.

• ne destekliyor ne de desteklemiyorum suçlu beyni yıkananlar değil bilinçli ve bencilce beyin yikayanlar

• +1
  • Ben destekliyorum ama desteklemeyenlerede saygı duyuyorum.

Birçok arkadaşım AKP li ve körü körüne savunmalarına rağmen bu senin görüşün eğer doğru biliyosan sonuna kadar arkasında ol diyorum konu kapanıyor.

Çünkü çok iyi biliyorumki siyaset hiç kalp kırmayan adama bile kalp kırdırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODY -- 3 Haziran 2013; 19:12:32 >
  • 2 yıldır halkı katleden esad a direnenlere ''terorist'' diyenler şimdi kendilerine ''devrimci'' diyor.

Aradaki farklar da şu;

Suriye'de babadan oğula lider esad.Protesto yapanlara ateş açılıp bomba atılıyor ve halk silahlanıp karşı koyuyor.

Türkiye'de halkın oyuyla gelmiş tayyip.Protesto yapanlara gaz bombası.

Kim devrimci kim terorist? Tükürdüklerinizi yalayın şimdi Gerçi yalasanız bile aynı değil ne olacak la sizin bu haliniz
  • O konu müthiş hit aldığı yüzünden kapatılmıyor ve müdahele edilmiyor orası belli. Protesto gösterilerine gelince ilk 2 gün destek muazzamdı ama gereksiz uzadı ve provokasyona uğradı gösteriler. Taksim ve Beşiktaş ta olanları görüyoruz resmen kaos var oralarda ama biz Kadıköy ve Üsküdar da protesto yürüyüşleri yapıyoruz, olay olmadan da dağılıyo millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: my140

desteklemiyorum..tepkinizi sandıkta gösterin..bdp nin tkp nin yaptıgı tüm aşırılıklar yüzünden biber gazı yemeyin boşuna..

+1
  • vatandaşin arabasi,işyeri hasar gördü. Böyle bir olay nasil desteklenir ki? bu olaylara karişanlar devletimize düşmanlik besliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 3 Haziran 2013; 16:59:18 >
  • yöneticiler de artık şaşırdı kanımca neyin siyasi neyin siyasi olmadığının çözemiyorlar birisinin işlem yapmadığı konuyu başkası kapatıyor.
    Tepedeki yöneticilerin bu konuya artık bir çözüm sunması gerekiyor.
  • Sonuna kadar hakları var fakat vandalizm yapanlar ve provakatörler aralarına sızmış durumda, eylemin amacını fazla fazla aştığını düşünüyorum.

• Bu teröristlerin nesini destekleyeyim ki?Huzur azgınlığından devrimcilik oynayan zengin veletleri işte...
  • gezi parkı için yapılanları destekliyorum, son 2 gündeki saçmalıkları ise desteklemiyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.