Şimdi Ara

Gezegenlerin ve yıldız sistemlerinin gerçek hareketlerini izleyin. VİDEO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gezegenler yıldızların etrafında spiral hareketler çizerler.

Yıldız sistemleri (güneş sistemi) ise, galaksilerin sarmal kollarında girdap hareketleriyle süzülürler.

Samanyolu galaksisinin hızı, yaklaşık 2.000.000 km saate.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Animasyonlar cok kalitesiz ya

Dunyada uzaya cok az onem veriliyor uzay kadar müthiş bir sey yok uzay kadar umursanmayan bir sey de yok

Abd haric duzgun uzay arastirmasi 0 abdnin ayirdigi butce de komik rakamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Animasyonlar cok kalitesiz ya

Dunyada uzaya cok az onem veriliyor uzay kadar müthiş bir sey yok uzay kadar umursanmayan bir sey de yok

Abd haric duzgun uzay arastirmasi 0 abdnin ayirdigi butce de komik rakamlar

Haha, takıldığın şeye bak,, animasyonmuş ! Yıl olmuş 2020 ülkemiz hala evrim yasaklarıyla boğuşmakta. Uzay bizim için hala çok erken bir adım. Kıçı kırık memleketimde bile hiç bir zaman böyle sorunlar (yasaklar) görmedik, yaşamadık. Gençleri bilerek aptallaştırıyorlar. Ayrıca abd hariç (düzgün) uzay-bilim araştırmaları yapan baya ülke var. Japonya bunlardan birisi sonra Çin var ve tabi bir çok avrupa ülkesi.

• güzel konu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: microsoft1998

güzel konu hocam

Tşkr hocam ! : )

İkinci videoaki güneş sisteminin galaksi kolundaki girdap hareketini bende yeni öğrenmiş oldum. Çok ilginç geldi, hatta birazcık ürkütücü denebilir.

• Dünya düz olum haberiniz yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Dünya düz olum haberiniz yok mu
    CSB !

https://khosann.com/duz-dunya-teorisini-curuten-12-kanit/

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

Haha, takıldığın şeye bak,, animasyonmuş ! Yıl olmuş 2020 ülkemiz hala evrim yasaklarıyla boğuşmakta. Uzay bizim için hala çok erken bir adım. Kıçı kırık memleketimde bile hiç bir zaman böyle sorunlar (yasaklar) görmedik, yaşamadık. Gençleri bilerek aptallaştırıyorlar. Ayrıca abd hariç (düzgün) uzay-bilim araştırmaları yapan baya ülke var. Japonya bunlardan birisi sonra Çin var ve tabi bir çok avrupa ülkesi.

Alıntıları Göster
    Uzaya gereken onem verilmiyor

Ülkelerin ordularina verdikleri paraya bak uzay arastirmalarina bak

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Uzaya gereken onem verilmiyor

Ülkelerin ordularina verdikleri paraya bak uzay arastirmalarina bak

Alıntıları Göster

Eskiden beri hep öyle. Güçlü ekonomik ülkelerin orduları da güçlüdür. Yönetim sistemleri bağımsız olduklarından özgürlük, aydınlanma ve bilimde başarılılar.

• Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt

Bunada ayar oluyorum. Düz dünya teorisi. Bu teori değilki. Bilimsel teori bu değil.

"Bilimsel kuram; iyi kanıtlanmış, sürekli olarak test edilen ve doğrulanan deney ve gözlem ile bilimsel metot aracılığıyla elde edilen, doğanın bazı yönlerinin açıklamasıdır."

Düz dünyacıların iddiaları bilimsel değil. Bilimsel gibi gözüküyor sadece. (pseudoscience)

Dünyanın yuvarlak olduğunu Farslar ve araplar sadece matematik, geometri kullanarak ve deney yaparak 10 asır önce buldular zaten. Ondan önce antik yunanda tam bilimsel olmasada yuvarlak olduğunu bulmuşlardı.

• 88mph 8 kullanıcısına yanıt

Konuyu alakasız mesajlarla kirletmeyin.

• Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt

Sanırım ya yanlış kişiyi alıntıladın ya da mesajımı okumadın.

Zira mesajım hem konuyla alakalı hemde konuyu kirletmiyor.

Kaldıki sana göre kirletiyor olsa bile bana göre değil. Burası herkese açık bir forum, isteyen istediğini kurallar çerçevesinde yazar. Kurallara aykırı olduğunu düşünüyorsan (alakasız mesaj, gereksiz mesaj vb.) şikayet edebilirsin. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Aykumos

Bu mesaj silindi.

Tşkr !   

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.