Şimdi Ara

Gevey Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir sorun var. şu an iphone 6 ios 8 yuklu bır cıhazım var geveylı turkcell hattımı kullanıyorum ama an ıtıbarı ıle turk telekom kullanmaya baslıcaz. ne yapmam gerekıyor yardımcı olabılecek arkadas varmı?

• .
  • koca forumda yokmu kımse
  • Bir arkadaşımda benzer sıkıntıyı yaşıyor cihaz turkcellde gevey ile acılırken turk telekomda acılmıyor. Çözüm yolunu bilen var mı?
  • snowor kullanıcısına yanıt
    Bir operatörde çalışan gevey başka bir operatörde çalışmıyor diye okumuştum. Her operatörün kendine has bir kimliği var diye biliyorum. Google da gevey diye aratırsanız bir çok bilgiye ulaşırsınız. Hatta bu hizmeti veren sitelerde görmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    aynen turkcell le calısıyor fakat turk telekomla calısmıyor google da cok saglıklı bılgıler yok ıse yarar
  • 899001, 02 , 03 ulkemızdekı operator kodları tutmuyosa calıstırmaz yınede destek sitelerıne danıs bı
  • tam olarak ne yapmam lazım? mesala kartı takınca operator secım ekranı cıkıyor ordan aldıgım yerdekı operatoru secıp devam edınce bır sey olmuyor? other secenegını secınce 7 hanelı kod ıstıyor
  • cozum halen bulunamadı beyler
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    DEMİR İLETİŞİM İLE GÖRÜŞÜN
  • Merhaba

Her türlü gevey sorunuz, probleminiz için beni arayabilirsiniz.

İletişim numaram: 0 533 231 9003

Ersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.