Şimdi Ara

GEVEY Sim - KULLANICI TECRÜBELERİ Konusu (Iphone 4 İçin Donanımsal Unlock) (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
8
Favori
445.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dncbrk

quote:

Orijinalden alıntı: bat1233

selam ben bi kac ay önce telefonuma gevey taktırdım ve sorunsuz bi şekilde kullanıyorum hatla ilgili hiçbir problem yok..benim sorunum su geveyi taktırdıktan sonra telefonumun menu tusu ara sıra calısmamaya basladı..önce bi temassızlık var zannettim fakat basılı tutunca voice control acılıyor sadece menuye geri donmuyor.bu 1 gun falan suruyo sonra telefon kendine geliyor ve tus gayet guzel calısıyor.. geveyi taktırdııktan sonra bana telefonu kapatmamam gerektigi soylendi acaba telefon kapanmadıgı için olabilir mi bu sorun nerdeyse 2-3 aydr kapanmadı ve kapatırsam tekrar hat gelir mi? yardım edebilir misiniz ?

sorunum 1 gün sürüyor sonradan kendine geliyor demeseydiniz bunun donanımsal olduğunu iddaa edebilirdim ama kapatıp açmak çare olabilir. eğer kapatıp açarsanız da şebekeniz gelir tabi geveyin yapılması gereken işlemlerini yeniden uygulamak gerekebilir. eğer geveyiniz 112 yi arayarak çalışan cinsten ise telefon açılınca gelen çince ekrana accept (kabul et) diyeceksiniz sonra 15-20 sn tek bar şebeke görününce (eğer ios 5 kullanıyorsanız tek bar görünmeyecek ve servis yok yazacaktır bunun yerine ) sonra 112 yi 2 sn arayıp kapatacaksınız sonrasında ise telefonu uçak moduna alıp sim hatası verene kadar bekleyeceksiniz hata ekrana gelince tamam deyiğ uçak modundan çıkacaksınız ve tam bu sırada telefon peşpeşe iki hata daha verecek sonra uçak modunu bir kez daha aktifleyip 1-2 sn sonra uçak modundan çıkacaksınız ve şebekeniz gelmiş olacak forumda detaylı araştırısanız videolarıda mevcut

peki telefonu kapattıktan sonra acılması için jailbreak yapma gibi bi durum yok dimi ? suan telefonumda jailbreak falan yok normal bişekilde geveyle kullanıyorum.. ve bir şey daha sormak istiyorum ben bu telefona ios 5 yükleyebilir miyim ?

• @bat1233

Jailbreak yapmana gerek yok ve basebandini koruyarak (snowbreeze ile custom fw olusturarak) ios 5 yukleyip telefonunu kullanabilirsin ama dikkatli ol baseband koruyamazsan telefonunu kullanamaz hale gelebilirsin once iyi bi arastirma yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: chuckyvsme

Abicim bu iphoneu once alanlarin gunahi nedir ya?? Apple ve at&t buna bi care bulmalilar!!!

Aslında çaresi yok değil, daha 1 hafta önceye kadar yasal unlock yapılabiliniyordu tabi biraz tuzluydu ama çare olarak bir çareydi sonuçta.

Nerde yapiliyordu bir ara yaptilar ama artik yapmiyorlar diye biliyorum amerikadan alinan at&t olanlardan bahsediyorum . Demek istedigim apple bunu parayla da olsa yapsin ve yaptirsin yani artik unlock denilen lanet sey olmasin tuzluysa tuzlu su an amerikadayim ve 650 dolara unlocked phone satiyor adamlar madem oyle hwpsini yapsinlar oyle.
  • Arkadaslar Sim deki kisileri aktar seçeneğini gevey iOS 5 calismiyormu yoksa benim teldemi sorun var rehberimdeki kisileri telefona
    Aktarmadım yardımcı olurmusunuz
  • Merhaba,
    Elimde 2 tane ilk cikan geveylerden var, bir tanesi surekli hata veriyor, degistirmek istiyorum.
    Mavi gevey ile ilgili 3g problemlerinin oldugunu duydum, boyle birsey var mi? Bu saatten sonra 112 aramali gevey almak istemiyorum, hangisini almaliyim?
  • Takip...
  • Nihayet IOS 5.0.1 için untethered JB yayınlandı. Son bir kez daha sormak istiyorum. Şu an telefonu IOS 4.2.1 bb 02.10.04 ve gevey ultra kullanıyorum. Telefonum Jailbreakli. Baseband koruyarak IOS 5.0.1 e geçmem durumunda gevey ultra ile IOS 5.0.1 i çalıştırabilir miyim?
  • evet calistirabilirsin. ben su an o sekilde kullaniyorum
  • @ bacan

Teşekkürler.
  • Artık bir an önce 4.11.08 için de Miracle Sim çıksa da başımız göğe erse. Valla bekleyişim 2 hafta oldu şimdiden sıkıldım. :)
    İnşallah Ocak içinde bekleyişimiz son bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taurus20

Artık bir an önce 4.11.08 için de Miracle Sim çıksa da başımız göğe erse. Valla bekleyişim 2 hafta oldu şimdiden sıkıldım. :)

Çok umutlanmayın derim. Açık kapatıldı Apple tarafından. Yeni açık bulmaya çalışıyorlar. Hemen de olabilir. Hiç de olmayabilir. Ör: Soft unlock

• Ocak ayi fazla iyimser bence subat mart gibi cikar,isallah soylediniz gibi olur
  • quote:

Artık bir an önce 4.11.08 için de Miracle Sim çıksa da başımız göğe erse. Valla bekleyişim 2 hafta oldu şimdiden sıkıldım. :)

2 hafta oldu demişsiniz de. Dün gibi aklımda 10 ay bekleyişim. Ha çıkar ha çıktı çıkacak ha şu IOS sürümünden sonra çıkacak derken nerdeyse 1 yıl bekledim, ki çoğu arkadaş benim gibi artık isyan etti. Neyse ki gevey çıktı da derdimize çare oldu.

Bence hiç çıkmayacak diye bir şey yok sadece zaman alacak, ama mutlaka bu versiyon için de gevey çıkacaktır merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

quote:

2 hafta oldu demişsiniz de. Dün gibi aklımda 10 ay bekleyişim. Ha çıkar ha çıktı çıkacak ha şu IOS sürümünden sonra çıkacak derken nerdeyse 1 yıl bekledim, ki çoğu arkadaş benim gibi artık isyan etti. Neyse ki gevey çıktı da derdimize çare oldu.

Bence hiç çıkmayacak diye bir şey yok sadece zaman alacak, ama mutlaka bu versiyon için de gevey çıkacaktır merak etmeyin.

Evet hatirliyorum tam bir kriz havasi vardi,milletin gozu donmus forumda sabahliyorlardi,kufurden 0.8 sn de bir kisi banlaniyordu.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

bende mavi ultra gevey aldım 3g yine çalışmıyor 3g'nin çalıştığı gevey yok mu

Data Roaming açtın mı Network ayarlarından?
  • beyler benım gevey eskı ıdı bugun mavı ultra olandan aldım sorunsuz sınyal kaybı veya 3g problemı yok fakat benım sorum su telefoncular bır tane program atıyorlarmıs ve telefonu kapatıp actıgınızda bızım yaptıgımız ıslemlerı otomatık yapıyormus bılgınız varmı yada kullanan varmı acaba nereden elde ederız o programı ve bırde ios5 de calısırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandıra

beyler benım gevey eskı ıdı bugun mavı ultra olandan aldım sorunsuz sınyal kaybı veya 3g problemı yok fakat benım sorum su telefoncular bır tane program atıyorlarmıs ve telefonu kapatıp actıgınızda bızım yaptıgımız ıslemlerı otomatık yapıyormus bılgınız varmı yada kullanan varmı acaba nereden elde ederız o programı ve bırde ios5 de calısırmı

dediğin gevey son son çıkan gevey ultra lar jailbreakli iPhone larda işe yarıyor iOS 5 e direk yükseltirseniz çalışmaz sn0wbreeze ile baseband koruyarak yükseltmeniz lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

quote:

beyler benım gevey eskı ıdı bugun mavı ultra olandan aldım sorunsuz sınyal kaybı veya 3g problemı yok fakat benım sorum su telefoncular bır tane program atıyorlarmıs ve telefonu kapatıp actıgınızda bızım yaptıgımız ıslemlerı otomatık yapıyormus bılgınız varmı yada kullanan varmı acaba nereden elde ederız o programı ve bırde ios5 de calısırmı

dediğin gevey son son çıkan gevey ultra lar jailbreakli iPhone larda işe yarıyor iOS 5 e direk yükseltirseniz çalışmaz sn0wbreeze ile baseband koruyarak yükseltmeniz lazım...

hocam tamam orasını bılıyorum zaten suan ıos5.0.1 kullanıyorum baseband 04.10.01 suan sorunsuz 3g falan hersey sorunsuz sadece ıos5 de bu telefoncuların dedıgı programı kura bılırmıyım kurabılırsem nsl yaparım nerden bulurum suan elımde enson geveyden ultra olanı aldıgım adam dedı zaten yıgenım ıstersen kapatıp actıgında tekrar ıslem yapmayandanda var fakat sorun cıkarıyor bırkac kısı gerı getırdı bısıler daha dedı ıste elımde bu yenı olan var telefoncular program atıyor telefonu kapatıp actıgında kendı ıslemlerı yapıyormus o programla benım sorum o progrmaı nsl kuracaz ve nereden bulacaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

quote:

hocam tamam orasını bılıyorum zaten suan ıos5.0.1 kullanıyorum baseband 04.10.01 suan sorunsuz 3g falan hersey sorunsuz sadece ıos5 de bu telefoncuların dedıgı programı kura bılırmıyım kurabılırsem nsl yaparım nerden bulurum suan elımde enson geveyden ultra olanı aldıgım adam dedı zaten yıgenım ıstersen kapatıp actıgında tekrar ıslem yapmayandanda var fakat sorun cıkarıyor bırkac kısı gerı getırdı bısıler daha dedı ıste elımde bu yenı olan var telefoncular program atıyor telefonu kapatıp actıgında kendı ıslemlerı yapıyormus o programla benım sorum o progrmaı nsl kuracaz ve nereden bulacaz

Gevey ultra lari arastirirsaniz cydia dan furiosmod diye bi repodan tweak yukleniyor bu tweak sayesinde islemleri yapmaniza gerek kalmadan telefon normal olarak aciliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haydaaaa telefonu 5.0.1 yapalım dedik herşey mis gibi giderken pat diye o nefret ettiğim uyarıyla karşılaştım

Arama yönlendirme etkin

oofffffff sinir bişey nasıl kurtulcam bundan ya 4.2.1 de de vardı kurtulamamıştım 4.3.3 yapınca düzelmişti 5.0.1 de geri geldi
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.