Şimdi Ara

gevey 04.11.08 baseband gelişmesi varmı (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.292
Cevap
11
Favori
142.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12. sf daki izmir alsancaktaki kisi ile gorustum.. ama bana saglikli gelmedi, bide ins maypolonun haberine bakarsak, gerek kalmayacak ins.. ayrica komik oldugunu zanneden arkadasim, bu kadar zamandir haber bekleyen bunca kisinin arasinda senin sakaya baska bisey derler ama neyse hic girmeyelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

quote:

Orijinalden alıntı: bercesteh

g mate e 150 tl dedi, ama ise yarar mi bilmiyorum

Nerden fiyat aldınız imei kayıt sorunu var bu seferde bir bilgi verdiler mı bu konuda

bu msja binaen yazmistim, usttekini, alinti yapmamisim, sorry about it..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

quote:

g mate e 150 tl dedi, ama ise yarar mi bilmiyorum

Nerden fiyat aldınız imei kayıt sorunu var bu seferde bir bilgi verdiler mı bu konuda

Alıntıları Göster
    quote:

yarım yamalak ingilizcenizle tükçeyi kirletmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mult!_61

quote:

yarım yamalak ingilizcenizle tükçeyi kirletmeyin

size mi sorcam nasil yazisacagimi?? herkes kendi isine baksin.. duyarli gecinen genclik.. forumlardam turkce kurtarilmiyor..
  • ee hala bir açıklama yok yav :) :)
  • http://www.superunlockiphone.com/index.htm

Bu linke bir gözatıverin ağalar. Ne iş ???
  • fake, para tuzağı...
  • Bana pek inandırıcı gelmedi fake gibi duruyor bunun gibi dolandırıcılarda çoğalmaya başladı kanmayın bunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz2000

http://www.superunlockiphone.com/index.htm

Bu linke bir gözatıverin ağalar. Ne iş ???

Tamamiyle fake. Bu tür sitelere güvenmek değil bakmak bile yersiz. Zaten bir kaç model dışındaki tüm modellere unlock yapılıyor. Unlock yapılmayan modeller için gevey var( 4.11.8 baseband yenisini bekliyor ve çıkınca emin olun bütün mobil forum siteleri bu konu içinde çalkalanacak).
  • Gmate düşünüyorum ama imei sorunu nasil halledecz yoksa 70 USD civarına getirtirilebilir kargo dahil.. Sorun ise imei kısmı.. Bu konuda ilgisi olan varmı? İmei kullama oluyor mü ?

Bizim kilitli iphonelar icin güzel çözüm olabilir tabiki sağlıklı çalışırsa şarjında İPhone artacaktır.. Çünkü şebeke yerine sadece Bluetooth açık kalacak..
  • Artık bu gevey işinde sular ısınmaya başladı bekleyenler muradına erecek galiba
  • Selam Arkadaslar,

Sanirim sona yaklasiliyor bende internette gordugumun yalancisiyim ama yaklasiliyor soooon SUBAT

Gevey Sim'in 04.11.08 bb için yeni bir ürün geliştirdiği doğrulanmış gibi. Gevey Sim 2'nin Şubat ayı ortası ile sonu arasında bir tarihte lanse edileceği ve fiyatının 49 dolar olacağı tahmin ediliyor. Eğer elinizde iPhone 4 varsa ve iOS 5'e yükseltip 04.11.08 baseband'de sıkışıp kaldı iseniz sakın cihazınızı iOS 5.1'e yükseltmeyin, zira baseband de yeniden yükseltilmiş olacak ve gevey sim çıksa bile işinizi yine görmeyecek. Aman dikkat! ayrıntılar burada:
    http://bit.ly/xRnge2 -------- olmazsa buradan bakin -----http://bit.ly/xRnge2

Haydi Hayirlisi..

• Yakın
  • Dün burs çıktı ve eylülden bu yana birkmiş tüm burs paralarını birden verecekler bu ay. Yani şubat dahil 1500 TL alıyorum :D Ayın 20 sinde parayı alacağım. Eğer parayı bugün alsaydım gidip hemen satardım bunu. İleride de de sıkıntı çekmemek için. Eğer para elimde iken %100 şekilde piyasaya çıkmazsa gevey, 1 gün bile beklemem. En azından para da işe yarar. Harcayacak yer yok :D Ama heyecan yaptım bak aydan az kaldı telefonuma kavuşmama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tovbekar Hacker

Dün burs çıktı ve eylülden bu yana birkmiş tüm burs paralarını birden verecekler bu ay. Yani şubat dahil 1500 TL alıyorum :D Ayın 20 sinde parayı alacağım. Eğer parayı bugün alsaydım gidip hemen satardım bunu. İleride de de sıkıntı çekmemek için. Eğer para elimde iken %100 şekilde piyasaya çıkmazsa gevey, 1 gün bile beklemem. En azından para da işe yarar. Harcayacak yer yok :D Ama heyecan yaptım bak aydan az kaldı telefonuma kavuşmama :D

bence yol yakınken geri dön arkadaşım, o paraları geri öderken acaip zorlanacaksınız. Ben çok şükür burs almadım ama alanlar çok pişman, benden söylemesi :)
  • quote:

Dün burs çıktı ve eylülden bu yana birkmiş tüm burs paralarını birden verecekler bu ay. Yani şubat dahil 1500 TL alıyorum :D Ayın 20 sinde parayı alacağım. Eğer parayı bugün alsaydım gidip hemen satardım bunu. İleride de de sıkıntı çekmemek için. Eğer para elimde iken %100 şekilde piyasaya çıkmazsa gevey, 1 gün bile beklemem. En azından para da işe yarar. Harcayacak yer yok :D Ama heyecan yaptım bak aydan az kaldı telefonuma kavuşmama :D

eger bahsettigin kredi yurtlar kurumunun verdigi burs ise toplu para almassın. sana senet imzalatıcaklar noter de. sözleşmen ocak ayından başladıgı için toplu para alamazsın sadece ocak ayının parasını alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

quote:

eger bahsettigin kredi yurtlar kurumunun verdigi burs ise toplu para almassın. sana senet imzalatıcaklar noter de. sözleşmen ocak ayından başladıgı için toplu para alamazsın sadece ocak ayının parasını alabilirsin.

Yok hocam özel burs :)

Bu arada yazılımsal unlock olayı yalan oldu gibi. Dün pod2g ye sorduk. 04.11 için bir çalışmanız var mı diye. Sim lock lar bizim memlekette çalışıyor biz de vatandaşlarımızın işine yarayacak birşey olmadığı için üzerinde bir çalışma başlatmadık diyor. Ufak bi göz gezdirme de olmamış sanırım :) Tabi diğer IOS hacker lar (Dev team deki) neler yapıyor bilemeyiz.

Arkadşlar burs özel bir yerden. Tiracret odasından yani kredi halinde değil :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

quote:

Yok hocam özel burs :)

Bu arada yazılımsal unlock olayı yalan oldu gibi. Dün pod2g ye sorduk. 04.11 için bir çalışmanız var mı diye. Sim lock lar bizim memlekette çalışıyor biz de vatandaşlarımızın işine yarayacak birşey olmadığı için üzerinde bir çalışma başlatmadık diyor. Ufak bi göz gezdirme de olmamış sanırım :) Tabi diğer IOS hacker lar (Dev team deki) neler yapıyor bilemeyiz.

Arkadşlar burs özel bir yerden. Tiracret odasından yani kredi halinde değil :)

hımm ozaman iyimiş güle güle harcayın
  • Teşekkürler :) 1300 TL ye yurt içi cihazlar var. 900 e elimdekini satsam alırım bir tane. 200 gevey e vereceğime bi 200 daha verir ilelebet kurtulurum bundan. Tabi 900 e alıcı çıkarsa :)
  • Aman tövbe de hacker 200 TLmi? ne yaptin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 29 Ocak 2012; 13:17:24 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.