Şimdi Ara

gevey 04.11.08 baseband gelişmesi varmı (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.292
Cevap
11
Favori
142.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *BorNovalı*

selamlar..
    4.3.5 yüklü iphone 4 cihazım var 4.3.5 gevey le jb siz kullanıyorum şu an..itools ile baktığımda çıkış olarak ingiltere ve hat olarak 02 gözüküyor.model nosu da MC603B ..iki sorum olucak..bu cihazı şimdi olmasada ileride factory unlock yaptırma şansım varmı?4.3.5 te untethered jb yapılabiliyor mu?
    itools ile baktğımda operatör kısmında 02 GBR yazıyor bu kesin ingiltere çıkışlı demek mi oluyor?

hocam neresinde yazıyor itools da çıkış yeri ?
  • cihaz itools a bağlı iken cihaz bilgisi kısmında region da united kingdom yazıyor.ayrıca view detials a tıklarsanız orada cihazla ilgili tüm bilgiler çıkıyor.operatör kısmında 02 yazmakta.
  • Yeni bir konu acmak lazım.. Bu kadar düzensiz bir konu yok herhalde.. Pazara dondü valla.. Buradaki sorun belli sadece kilitli cihazı olan arkadaslar birşeyler paylaşmıyor onüne gelen birseyler yazıyor.. Yeni konu acacam artık bu ne yaaa..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=56876678&p=1#56876678
  • quote:

Orijinalden alıntı: *BorNovalı*

cihaz itools a bağlı iken cihaz bilgisi kısmında region da united kingdom yazıyor.ayrıca view detials a tıklarsanız orada cihazla ilgili tüm bilgiler çıkıyor.operatör kısmında 02 yazmakta.

sanırım sim kilitli ve 04.11 li olduğu için + içinde sim olmadığı için bende N/A yazıyor.
  • Çin'de saat kaç acaba?Ayın 23 ne girdik

Edit: Sabah 6:30 muş yalnız onlar girdimi acaba 23 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 23 Ocak 2012; 0:41:16 >
  • arkadaşlar bende ip4 gevey ultra kullanıyordum 4.3.1 sürümü vardı i tunes den 5.1 yükledin allah kahretsinki şimdi cihazın dilini seçtikten sonra sim kaydı yapılamıyo ve menü gelmiyo bu durum nedir çöp mü oldu bu cihaz şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar bende ip4 gevey ultra kullanıyordum 4.3.1 sürümü vardı i tunes den 5.1 yükledin allah kahretsinki şimdi cihazın dilini seçtikten sonra sim kaydı yapılamıyo ve menü gelmiyo bu durum nedir çöp mü oldu bu cihaz şimdi

Baseband yükselmesi durumunda gevey çalışmaz. Geçmiş olsun eğer simkilitli cihazınıza direk yükleme yaptıysanız..

At&t değilse belki unlock yapılıyordur. Araştırabilirsiniz..
  • Şimdi iPhone 4S Untethered JB cıktı ya, ben hem iphone 4 hemde iphone 4S için yazılımsal unlock bekliyorum,

Valla bakalım pod2g ye sordum twitter dan cevap gelirse yazarım, Daha once Chronic ve Dev team yazılımsal unlock üzerinde de çalışıyorlar deniliyordu..ben bekliyorum açıkcası ve twitterdan takip ediyorum.
  • Slm,Arkadaslar ben bir site buldum universal sim diyor anlayamadim anlayan arkadaslar bir zahmet baksin.

http://grsolutioninn.com/UNIVERSAL%20UNLOCKING%20SIM.html

Insallah dogrudur,bizide bilgilendirirseniz sevinirim.
  • arkadaşım çok önceden görmüştüm o siteyi. fake bir site...
  • boşuna umutlanmayın bugün yarın çıkar diye çıksa bile türkiyeye 2 ay içinde anca gelir.
  • Hadi ya ne ile gelicek buraya'da 2 ay yazıyorsun,katır sırtında mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shi Jack

Hadi ya ne ile gelicek buraya'da 2 ay yazıyorsun,katır sırtında mı?

• cidden ya neye dayanarak 2 ay diyorsun... niye 1 değil, 3 değil de 2 ay... 2 ay sonra çıkar demiyorsun...bugün yarın çıksa 2 ay sonra gelir diyorsun... zaten bu konuda ki adamların canı burnunda...

telefoncunun birine soruyorum gevey veya benzeri bir çözüm gelecek mi diye 'yok çıkmaz diyor' eee bu durumdaki iphonelerı telefoncular neden topluyor diyorum 'elbet birgün çıkacak çözüm diyor'
    yorum sizin...
  • merhaba arkadaslar

arkadasım amerikadan ıphone 4s almış basebandı 1.0.14 ve kutunun içinden gevey ultra cıktı yanına sıkıştırmışlar :) deniyoruz telefonda operatörü bulmuyor servis yok diyor simdi bu telefon simkilitilimi bir turlu olmadı heralde arkadası amerikada kazıklamışlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punter24 -- 23 Ocak 2012; 17:15:47 >
  • 4s lerde gevey işe yaramaz eğer sim kilitli bir cihaz almışsa geçmiş olsun ama dev team üzerinde çalışıyordu belki 4s için yazılımsal unlock çıkabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

4s lerde gevey işe yaramaz eğer sim kilitli bir cihaz almışsa geçmiş olsun ama dev team üzerinde çalışıyordu belki 4s için yazılımsal unlock çıkabilir...

inş bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xacal

boşuna umutlanmayın bugün yarın çıkar diye çıksa bile türkiyeye 2 ay içinde anca gelir.

hocam milleti yemeyin yaa ilk gevey resmi olarak duyurulduktan yani satışa çıktıktan sonra DHL ile 4-6 gün(tam hatırlamıyorum) içerisinde gelmişti iki aylık olay ne anlamadım yada neden olumsuz yorumla milletin canı sıkıyorsun. not istersen forumdaki ilk gevey konularına gir bak çinde satışa çıktıktan sonra tek ben değil bir çok arkadaş getirtmişti ve ellerine sorunsuzca ulaşmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar bende ip4 gevey ultra kullanıyordum 4.3.1 sürümü vardı i tunes den 5.1 yükledin allah kahretsinki şimdi cihazın dilini seçtikten sonra sim kaydı yapılamıyo ve menü gelmiyo bu durum nedir çöp mü oldu bu cihaz şimdi

Baseband yükselmesi durumunda gevey çalışmaz. Geçmiş olsun eğer simkilitli cihazınıza direk yükleme yaptıysanız..

At&t değilse belki unlock yapılıyordur. Araştırabilirsiniz..

bu durum şuanda türkiyede kullanılamaz yurd dışında kullanılabilir anlamınamı gelir telefonculara götürdüm 5 6 tane cihazlarım bu durumda düzelmez dedi başka bi yere götürdüm amerikadan alınmamışsa tüm hatlara çalışma izni varsa yapabilirim belki dedi braktım cihazı bende bakalım sonuç ne olucak teşekkrler

• quote:

Orijinalden alıntı: AvArE_C

Slm,Arkadaslar ben bir site buldum universal sim diyor anlayamadim anlayan arkadaslar bir zahmet baksin.

http://grsolutioninn.com/UNIVERSAL%20UNLOCKING%20SIM.html

Insallah dogrudur,bizide bilgilendirirseniz sevinirim.

arkadaş hiç düşündünmü neden iletişim numarası yok sitede? ayrıca bunlar hacker mi de lap diye unlock yapsınlar cihazları.bu işlerle uğraşan hackerler var .onları takip et gerisi boş.yani demek istediğim site FAKE saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likable_21 -- 23 Ocak 2012; 23:34:31 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.