Şimdi Ara

GETZ SÜPER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
14.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de getz crdi sahibiyim. 2004 Aralık ayı ortasında aldım. 12300 km civarındayım şu an ve allaha şükür hiçbir problem yaşamadım. yalnız yol bilgisayarı kesinlikle doğru değerler göstermiyor orası doğru.. şu kadar km sonra düzelir falan da hikaye inanmayın onlara...
  • Hayırlı iyi günlerde kazasız belasız kullan arkadaşım .Ama sakın ola şehir içi trafiginde hız yapma ok ?
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullan...
  • Hayırlı olsun, dizel bir araç seçerek çok doğru bir karar vermişsin, kazasız belasız mutlu günlerinde kullanman dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

bari bu topici karistirmayin ya, arkadas yeni araba almis ne guzel paylasiyo herkesle!!!!!

hayirli olsun serkanbaba arkadasim kazasiz belasiz kullan insallah!!!!

yok anlamaz bu adamlar.bu adamların işi bu oldu artık.kaale almayın arkadaşlar lütfen.
  • abiler bende bugün aldım sunroof otoklima 4hy 1.5crdi 27000ytl trabzondan
  • sanada hayırLı oLSun :\
  • Hayırlı olsun, gerçekten tam isabet
    Yol bilgisayarlarına bakma çoğu markalarda aynı, 700 km gider diyor 400 km'de benzin bitiyor.

Sınıfının en iyisi, hatta bir üst sınıf ayarında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VEDAT_06

Hayırlı olsun, gerçekten tam isabet
    Yol bilgisayarlarına bakma çoğu markalarda aynı, 700 km gider diyor 400 km'de benzin bitiyor.

Sınıfının en iyisi, hatta bir üst sınıf ayarında.

Motor Sporlarına yazmayı özlemişim

Hoca sende abarttın haa
  • Getzler hayırlı olsun ama cok dandik bir araba.Görünüsü berbat.Fıat punto bile eline werir getzin
  • Hayırlı olsun, inşallah tatmin eder seni, bana da güzel geliyordu ilk başta ama şimdi anladım çok iyi değil yine de ehh.. hyundai'nin tipik politikası fiyat-performans. Bu arada her şey iyi güzel de süper olduğunu 1 günde nasıl çözdün Bizim araba 7 yıllık, ancak kesin ve net yorumlar yapabiliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: boraerdogan

Getzler hayırlı olsun ama cok dandik bir araba.Görünüsü berbat.Fıat punto bile eline werir getzin

İyi de abi Punto kötü bi arabamı? Punto bile demişsin, Punto sınıfta en baba araçlardan biri
  • forumda iki tip insan var Getzciler ve Getz'e b.k atanlar.
    Yok uçan tenekeymiş, yok mide bulandırıcıymış..
    Yazın kardeşim sizde bindiğiniz arabaları, sizde övün arabanızı.
    Bunun kişisel tercih meselesi olduğunu hatırlatırım...
  • Şimdiden geçmiş olsun. Neyse daha önünde uzun bir hayat var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafakilic

forumda iki tip insan var Getzciler ve Getz'e b.k atanlar.
    Yok uçan tenekeymiş, yok mide bulandırıcıymış..
    Yazın kardeşim sizde bindiğiniz arabaları, sizde övün arabanızı.
    Bunun kişisel tercih meselesi olduğunu hatırlatırım...

Uçan teneke değil, uçan teneke versiyon 2

Ya sahibi olan adam istediği kadar övsün yukarıdakileri oku bak arabadan anlamayan adamlar sürüsüne bereket...
    Getz in bir tane iyi yönü söylenmedi şu ana kadar bütün kullananlar Getz süper falan derken bütün kötü yönlerini anlattılar. Hatta daha da böyle millet Getz de Getz demeye başlarsa "Uçan Teneke Versiyon 2" diye bir konu balığı açacağım orada hepsinin ağzından hemde alıntı yaparak nasıl bir arabaymış ortaya koyacağım
    Önceden dandikliğini anlattık , millet geldi küfürle sabote etti, kilitledi forumu.
    Ben niye öveyim bindiğim arabamı araba işte altı üstü...
    Kalkıp Getz i Corsa ile karşılaştırıyorlar komedi resmen
    Ya sınıfta Getz in bir tane diğer araçlardan, vallahi bir tane üstün yanını söyleseler eyvallah diyeceğim.
    Hyundai işte...
    LADA sı olanda övebilir süper araç en baba araç diye. AMa LADA LADAdır. Hyundai Hyundai dir.
    Bunların ikisinede binmem, giderim ikinci el araba alırım binmem abi LAdaya Hyundai ye. Lada içinde burada çıktı millet çok iyi araç çoğu arabay basar, diğerlerinin ismi var demişlerdi. Hyundai içinde aynı şey diğerlerinin ismi varmış markaya para veriyormuşuz.
    Buna ne denir biliyor musunuz? Züğürt tesellisi

• SLM HERKESE MRB

• Tenekey miş, peh,
    teknik olarak konuş kardeşim, anlat diğerlerinin Getz den üstünlüğünü.
    Dünya da fiyat/perfonmans-kalite denen bi kavram var.
    Tabi eğer sen bu dünyada yaşıyorsan.
    15 senedir araba kullanırım birçok araba kullandım,(japon-fransız, alman)
    8 aydır Getz kullanıyorum ve herhangi bir şikayetim de olmadı.(süper bi araç olduğunu iddaa etmiyorum)
    18000 e aldım 0km aracı. bulsana 20-22 ye 1.4 benzinli bir opel-ford-vw araç.
    Ne fark var aralarında?
    Ha yeterli param olsa o zırvaladığınız araçlara bakmam gider ya Nissan-Almera HB 25000YTL,
    yada Corolla 29000YTL alırım, orta sınıfın fiyatına gore en iyi ve sorunsuz araçları.
    Gerisi hikaye...(benzinli yada dizel diye bi takıntım yok araç sorunsuz olsun yeter)

Öyle otomobil dergisi okumakla yada motorsporları seyretmekle üstad yada otorite olunmuyo bu konuda.
    Git servis elemanlarıya konuş, hangi araç daha sorunsuz ve kaliteli diye,
    kullanmakla yada dışarıdan bakmakla konuda üstad olunmuyo maalesef. Karpuz değil bu.

Git bak bakalım Fiat kaç tane satmış USA da, dandik hyundai kaç tane satmış,
    ondan sonra ye lafını bakalım dandik Hyundai kalitesi diye, teneke araba üretirmiş diye.
    Fiat 100 senedir araç üretir, Hyundai ise sadece 30-40 senedir
    Ya bide Fiat'ın Cip inin modeli neydi unuttum,
    Haaa yoksa, tamam, fiat cip bile üretemiyordu dimi, pardon,
    kalite yada teknolojileri fazla geldi herhalde cip üretmeye

O multijet dediğiniz teknoloji de Fiat'ın teknolojisi değil,
    enjeksiyon sistemini üreten MM, yada Bosch'un isimlendiği yeni enjeksiyon sistemi
    ve bunun sonucunda motorun verebildiği perfonmans'tır

• NEW CLİCK N :-)

• quote:

Orjinalden alıntı: samet baba

Tenekey miş, peh,
    teknik olarak konuş kardeşim, anlat diğerlerinin Getz den üstünlüğünü.
    Dünya da fiyat/perfonmans-kalite denen bi kavram var.
    Tabi eğer sen bu dünyada yaşıyorsan.
    15 senedir araba kullanırım birçok araba kullandım,(japon-fransız, alman)
    8 aydır Getz kullanıyorum ve herhangi bir şikayetim de olmadı.(süper bi araç olduğunu iddaa etmiyorum)
    18000 e aldım 0km aracı. bulsana 20-22 ye 1.4 benzinli bir opel-ford-vw araç.
    Ne fark var aralarında?
    Ha yeterli param olsa o zırvaladığınız araçlara bakmam gider ya Nissan-Almera HB 25000YTL,
    yada Corolla 29000YTL alırım, orta sınıfın fiyatına gore en iyi ve sorunsuz araçları.
    Gerisi hikaye...(benzinli yada dizel diye bi takıntım yok araç sorunsuz olsun yeter)

Öyle otomobil dergisi okumakla yada motorsporları seyretmekle üstad yada otorite olunmuyo bu konuda.
    Git servis elemanlarıya konuş, hangi araç daha sorunsuz ve kaliteli diye,
    kullanmakla yada dışarıdan bakmakla konuda üstad olunmuyo maalesef. Karpuz değil bu.

Git bak bakalım Fiat kaç tane satmış USA da, dandik hyundai kaç tane satmış,
    ondan sonra ye lafını bakalım dandik Hyundai kalitesi diye, teneke araba üretirmiş diye.
    Fiat 100 senedir araç üretir, Hyundai ise sadece 30-40 senedir
    Ya bide Fiat'ın Cip inin modeli neydi unuttum,
    Haaa yoksa, tamam, fiat cip bile üretemiyordu dimi, pardon,
    kalite yada teknolojileri fazla geldi herhalde cip üretmeye

O multijet dediğiniz teknoloji de Fiat'ın teknolojisi değil,
    enjeksiyon sistemini üreten MM, yada Bosch'un isimlendiği yeni enjeksiyon sistemi
    ve bunun sonucunda motorun verebildiği perfonmans'tır

CDRI IN MUCİTİ FIAT TIR
    O motor Opel ve Fiat mühendislerinin geliştirdiği motora Fiat ın verdiği isimdir
    Aynı motor Opel de CDTI diye geçiyor...
    Cip ne demek öle bişi mi var ilginç yeni bir motor türü mü bu
    BMW düne kadar üretmiyorduda teknolojisi mi azdı
    Zaten sen Getz in iyi olduğunu iddia etmiyor muşsun...
    Bende diyorum ki Getz şunların gerisinde : Corsa-Polo-Fiesta-Punto...
    Aksini iddia eden otomobilden anlamıyor demektir tartışmam bile...
    Hem ayrıca tipini de sevmiyorum.
    Ben bu aracın Accenttan üstünlüğünü göremiyorum. Accent ın tipi daha güzel.
    Tamamen aynı saçının tipi falan kullanılan malzemeler aynı...
    Resmilere bak kalas gibi duruyor...
    AMa ucuz diye alanları anlarım.
    Bende de çok para yok ben alırsam 0 Getz alacağıma 2. el yukarıdakilerden alırım... Bu benim fikrim...İsteyen istediğini alabilir .
    Ama kalkıp ta Getz sınıfının en iyi aracı diyenler komik oluyor. Hiç diğerlerine binmeden... Ben bindim ondan konuşuyorum

• Samet Bey,
    Getz'i överken neden Fiatı eleştirdiniz anlayamadım. Yoksa Getz'in iyi bir araba olduğuna zaten katılıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.