Şimdi Ara

Getz sert süspansiyon konusunda tecrübem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
15.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam arkadaşlar Hayırlı forumlar. 1997 model Primera 1.6 hb Arabam var. 1 ay once arka amortisorleri patlak olmasi dolayisiyla monroe marka amortisorle değiştirdim ancak servisteki usta onlerde hic esneme yok bunlarda kilitlemis dedi bi cift monroe da one taktirdim. Ben araba işlerinden cok anlamadigim icin tamam dedi yola ciktim o sekilde 1200 km yol yaptim . Eve dondugumde bi arkadas arabanin onune oturunca esnemedigini farketti baktim hakkaten on iki tarafta kutuk gibi.. Ustaya goturdum kitlemis dedi aldigim yer garanti kapsaminda bi cift daha yolladi degistik. Ama kontrol ettigimizde hic biseyin degismedigini farkettik ustaya sordum ne is bu diye bana cevabi mu modeller boyle galiba. Hayatimda boyle bi sacmalik duymadim. Bilen goren ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa bana yardimci olabilirmi acaba? Cevaplar için simdiden cok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 3 silindir dizel 2005 getz im var. on sol amortisor patlak . izmir de onerebileceginiz uzman amortisor cu var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: why_living

1.5 3 silindir dizel 2005 getz im var. on sol amortisor patlak . izmir de onerebileceginiz uzman amortisor cu var mi ?

Aynı marka ,model makina bendede var. Takipteyim. İzmir de servis sıkıntısı var. Ustaya filtreleri götürüp servisi kendim yaptırıyorum. İnternette 140 TL olan trigeri sözleşmişçesine servisler 950 TL ye değiştiriyor. Amortisörleri bende sertleştirmek istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.