Şimdi Ara

GETZ LPG KULÜBÜ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
817
Cevap
7
Favori
130.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.4 doch otomatik getz 39500 de 29000 tl LPG işli değil
  • 2007 model 1.4 doch otomatik vitesli getz var.lpg markası lavato 28 lt LPG ile 270 km yol yapıyorum şehiriçinde.lpg ile çok uyumlu bir araç tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grissim34

2007 model 1.4 doch otomatik vitesli getz var.lpg markası lavato 28 lt LPG ile 270 km yol yapıyorum şehiriçinde.lpg ile çok uyumlu bir araç tavsiye ederim.
    MRB getz lpg kulubü sayfasını okudum yeni 1.3 gls 2004 model aracım oldu 1 haftalık.benzinde yakıt biraz fazla geldi gibi 45 kuruş civarı 1500 civarı sorun yaşamayacağım lpg dönüşüm sistemi önerebilir misiniz?bir de kalkılarda stop etme durumu sanki biraz fazla bir araç gibi bu noktada da tavsiyelerinizi bekliyorum cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eem_78

MRB getz lpg kulubü sayfasını okudum yeni 1.3 gls 2004 model aracım oldu 1 haftalık.benzinde yakıt biraz fazla geldi gibi 45 kuruş civarı 1500 civarı sorun yaşamayacağım lpg dönüşüm sistemi önerebilir misiniz?bir de kalkılarda stop etme durumu sanki biraz fazla bir araç gibi bu noktada da tavsiyelerinizi bekliyorum cevaplar için şimdiden teşekkürler

Alıntıları Göster
    sürekli takip eden birileri yok galiba forumda

• quote:

Merhaba getz konusu gayet aktiftir. Burası biraz tenha.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=3717171&p=1#3717171

Ben brc kullandım ama çok daha ucuza atiker takanlarda memnun.

Orada bir daha sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Merhaba getz konusu gayet aktiftir. Burası biraz tenha.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=3717171&p=1#3717171

Ben brc kullandım ama çok daha ucuza atiker takanlarda memnun.

Orada bir daha sorun.

Alıntıları Göster
    teekkürler hocam

• eem_78 E kullanıcısına yanıt
    merhaba
    aracınıza lpg taktığınız zaman üstündeki bujileri hem lpg de hem beniznlide kullanılan lpg laserline (orjinal japon) bujileri ile değiştirmelisiniz..
    laserline bujilerini taktığınız da aracınız lpg iken benzinli gibi randıman alacağınız, yakıt tasarrufu yaparsınız. LPG 1 kodlu buji ise sizin aracınıza uygun olan üründür. http://bujimarket.com/1502-lpg.html anlatmış olduğum ürüne burdan ulaşabilirsiniz.
    iyi sürüşler
     GETZ LPG KULÜBÜ

• Merhaba 2005 model 1.3 gls aldım 1 hafta oldu yol bilgisayarı 8.3lt/100km gösteriyor depoyu iki kere doldurup ölçüm 9lt çıktı sizde yol bilgisayarı lpg uyumu nasıl? Bu arada cihaz beklediğimden seri çıktı
  • Merhaba arkadaşlar, otomatik getz almayı düşünüyorum. Benzin / lpg tüketimi nasıldır. Bilgi verebilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bujimarket

merhaba
    aracınıza lpg taktığınız zaman üstündeki bujileri hem lpg de hem beniznlide kullanılan lpg laserline (orjinal japon) bujileri ile değiştirmelisiniz..
    laserline bujilerini taktığınız da aracınız lpg iken benzinli gibi randıman alacağınız, yakıt tasarrufu yaparsınız. LPG 1 kodlu buji ise sizin aracınıza uygun olan üründür. http://bujimarket.com/1502-lpg.html anlatmış olduğum ürüne burdan ulaşabilirsiniz.
    iyi sürüşler
     GETZ LPG KULÜBÜ

Çok pahalı mı bu bujiler. Yeni lpg taktıtdım. Usta bujileri değiştir dedi..

• eem_78 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba eem_78. Bende birkaç ay önce 1.4 benzinli otomatik getz aldım. Yakıtından muzdaribim. 46 kuruş civarı yakıyor. @eem_78 Siz taktırdınız mı lpg. Hangi marka? Teşekkürler
  • knife67 K kullanıcısına yanıt
    mrb kardeş işinden hemen izin al:) ben atiker taktırdım 1400 e maloldu ruhsata işleme dahil.şuan şehir içi 3-4 kere test ettim 22-23 kuru yakıyor acemi kullanımı ve hızlı kalkış vs durumları olmasına rağmen.hiç bekleme benim de benzinde 45-50 kuruş yaktı sinir olmuştum çekişte de ben farkedemedim herhangi bir düşüş inş yardımcı olabilmişimdir hayırlı günler
  • quote:

mrb kardeş işinden hemen izin al:) ben atiker taktırdım 1400 e maloldu ruhsata işleme dahil.şuan şehir içi 3-4 kere test ettim 22-23 kuru yakıyor acemi kullanımı ve hızlı kalkış vs durumları olmasına rağmen.hiç bekleme benim de benzinde 45-50 kuruş yaktı sinir olmuştum çekişte de ben farkedemedim herhangi bir düşüş inş yardımcı olabilmişimdir hayırlı günler

Yüzde bin katılıyorum 45 50 kuruştan Şu an 22 23kuruşa düştü şehir içi Bu. Şehirler arası test etmedim. performans en fazla yüzde 10 fark etmiştir Bizde bismillah dedik başladık. Atiker taktırdım Çok da iyi bir şey taktırma Bu araç için gerek yok dediler
  • Arkadaşlar merhaba.
    Aracım 2010 model hyundai getz 1.4 start benzinli model. Lpg takılı ve işli idi. Bugün muayeneye gittim. Aracın ağırlığı lpg sistemi dahil 1253 kg, azami ağırlık 1510 kg yazıyor ruhsata. Araç ağırlığına 4 yolcu (300 kg) eklendiği zaman azami ağırlığı 43 kg geçiyor. Dolayısıyla ağır kusur sayılıyor. Benim araç muayeneden kaldı.
    Muayene istasyonundaki arkadaş trafik şubeye git danış, aracın ağırlığı yanlış yazılmış ise güncellesinler dedi. İnternetten araştırdığım kadarıyla aracın ağırlığı bu.
    Eğer ağırlık doğru yazıldıysa o zaman tadilat projesi çizilip tekrar geleceksin dedi. O da olmazsa lpg sistemini komple söktürüp tekrar proje çizdirip lpgsiz bineceksin dedi.
    Başına böyle bir iş gelen arkadaş var mı? Varsa nasıl çözdünüz? Lpgyi söktürmek istemiyorum. Çok yakıyor namussuz :) şimdiden teşekkürler.
  • meybahane M kullanıcısına yanıt
    Kac lt tank var? 15lt takip muayeden gecenler vardi.
  • 40 litre tank var. En küçük tankı taktırıp geçmeye çalışacağız. @9008
  • Merhaba arkadaşlar bu bölüm çok sessiz kaldı. Lpgli Getz için özel buji kullanan önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bujimarket

merhaba
    iyi sürüşler
     GETZ LPG KULÜBÜ

Sitenizdeki lpg 1 kodlu ürünün açıklançmasında Getz 1.3 yok hangi ürün alınmalı?? Bosch buji var mı bosch da hangi modeli önerirsiniz teşekkürler.

• 9008 9 kullanıcısına yanıt
    kendi sorumu kendim cevaplayayım kayıtlara geçsin lazım olur birisine :)

Bosch car serviste 0 242 236 571 numaralı lpg bujisi taktırdım 4 buji 100tl 20tl işçilik 45tl ye de yedek parçacıdan buji kablolarını aldım.
  • Merhaba iyi bayramlar 1.3 2004 Getz aracıma sizce atiker mi taktırmaliyim yoksa başka marka lpg kiti ki? Ne dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.