Şimdi Ara

Getmyads ponzi diyenler ve ponzi olmasından korktuğu için giremeyrenler İçeri...(resimli kanitlar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• a

sisteme geç yansiyor sanırsam çünkü 600 ziyaretçi şu an girmis durumda fakat 18 jeton daha siten icin reklam verildi hocam su an onay surecinde. yani 1 hafta 10 gun icerisinde 3600 ziyaretçi daha gelecektir sitene ve yatirim kategorisinde türkçe arama yapanlar girecektir.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Elensar

Bir sorum olacak ben üye olduğumda örnek veriyorum abimi de üye yapmak istiyorum ama duyduğum haberlere göre aile bireyleri ni başka sponsorlardan üye yapmak lazımmış alt alta soy isim aynı olanların banlanma riski varmış bu doğrumu bir bilginiz varmı. Birde enpara gönderimi şuanda olmuyormuş herhalde bunun hakkında bir bilginiz varmı

söyle ki: yapabilirsin evet ama sirket senden 24 saat icinde ikametgah belgesi istedigi zaman. yani yazmis olsugun adres ile gidip resmii kurumlardan alacagin evrakdaki adresi ayni olmadigi zaman yada alt uyrn ile ayni evdenolsugun ortaya ciktigi zaman evet banlarlar.

ama ayni evde yasamiyorsaniz mesala o evlendi gitti sende ailenle yasiyorsun adreslerinizi farkli girip de ileride sirket 24 saat icinde sizden ikemetkah isterse sorun olmaz.

ayni evde iseniz ayni adresi yazmak zorunda kalacaksiniz evet banlanma ihtimali var.

brnce ordan gelecek komisyon yuzunden riske girmektense.

1 sponsorun altina 2nize ayri ayri uye olun isterseniz ayni pcden girin ayni adreste olun sorun olmaz.

eger bole bisi dusu urseniz de ben size bonus konusunda yardimci olurum

• Bu konuyu görmeden önce sitem tam anlamıyla sinek alıyordu hiçbir şekilde hit alamıyorsun instagram facebook vede diğer mecralarda sitemi tanıtım yaptım yazılardan dolayı vede konusu yüzünden siteye giren olmadı hevesim kırıldı birden yatırım bölümüne gireyim dedim paraya ihtiyacım vardı bu konuyu gördüm pm attım arkadaşa geri dönüş yapıp jetonları aktiflestirdi sağolsun 7 günden fazladır siteme aktif ettiği kadar ziyaretçi yavaş yavaş gelmekte vede mutluyum bende gma tna girmeyi düşünüyorum sizlerde bu oluşumun parçası olup ekip olalım toplu reklam verelim gma gelirimiz olur hem blog kişisel diğer siteler size başvuru yapıp sitesini hit kazandırması win win prensibi ile daha çok kazanç sağlar kendi reklam yönetim sisteminizi kurun iyi günler dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eyw. ne mutlu bize.

valla arkadaslar bana kairos icinde teklif geldi sordugum.sorular su sekilde kairos ne isi yapiyor ?

- bulut bilisim

- kairosun bulut bilisimini kullanan 1 tane firma goster?

- yok

-peki kairos 1 ayda acik olan pcden ne kadar veri ginfer al yapmis? sonucta 70 gb lik alan kullaniyormus bu adamlar?

-2 mb

yaw hani bu adamlar bulut bilisim yapiyordu kairosun bulutunu kullanan firma yok

e veri giris cikisi oda yok.

e bu adamlar bu isi yapmiyor o zaman deyip uzak durdum.

ayni seyleri gma icinde sordum.

bu adamlar ne isi yapiyor

- reklam.

- super peki istatislik paneli olan bi sitenin reklamini verelim 1 jeton icin

-verelim

verdik...... bekledik.....

- 1 jetin kac ziyarecti demek

-200

- peki sitene giren ziyaretcilerin kac tanesi gma den gelmis.

-200

- e ozaman bu adamlar bu isi yapiyor dedim ve sisteme yatirmimi yaptim arkadaslar.

ya biraz kafayi kullanmak gerek bu tur islerde.

bu konuyuda forumda orda burda ponzidir batacaktir kacacaktir diyen zat-ı muhteremler ve lan acaba girsemmi harbiden kazanirmiyim ya ponziyse diyen arkadaslar icin actim resimler mevcut. kacacak gocecek diyenlere he deyp gecin. ben beni sokana Alllah ne muradi varsa versin diye dua ediyorum.

cok da menmunum su an 200 usd de yolda 1 2 gune payeer hesabima duser. onceden 1 gune geliyordu. ama yogunluk ve yetersiz personelden bu aralar 3 5 gunu buluyor ki adamlar aciklama yapti biz 50bin yeni yatirimci beklerken sadece tr den 250bin yeni yatirimci geldi diye :).

yeni personel almislar egitiliyormus felan felan iste subatta gene 1 2 gune hesaba dusmeye baslicak. ve son.olarsk

bu adamlar bu isi yapmasalardi bu kadar sure devam.edemezlerdi cunku hadi ben 200 500 usd cekiyorum. 20.000 usd cekeni de var 2.000 usd cekeni de var ponzi olsaydi simdiye patlamsti arkadaslar. pisman olacanizi sanmiyorum oyice oturup dusunup tasinmak gerekiyor bu tur islere girerken. iyi gunler dilerim...

• dün yani pazar günü rekor sayıda hit aldım mustafa arkadaşa sonsuz tşk sizde ekip parçası olmayı isterseniz arkadaşa başvurabilirsiniz. sitem ölü haldeyken referal yönledirmenin önemini gösterdi get my ads yani reklamdan para kazanın kendi network kurup benim gibi yeni işe girişenlerden ücretli olarak hit desteği verebilirsiniz.
    Getmyads ponzi diyenler ve ponzi olmasından korktuğu için giremeyrenler İçeri...(resimli kanitlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanozen -- 30 Ocak 2017; 0:23:34 >

• Ödemelerde sıkıntı var galiba bu aralar? 15 gündür ödeme bekleyenler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: BilgeceYaşam

Getmyads ponzi tabiki ama şöyle bişi de var. Eğer bu sistem yıllarca devam ederse yatırımcısına çok para kazandırır.

dostum ponzi ne demek?

bu adamlar reklam isini yapiyorlar konuyu bastan sonra resimlerle incelersen görürsün bu adamlarin gercekten bu isi yapiyorlar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafamy

quote:

Getmyads ponzi tabiki ama şöyle bişi de var. Eğer bu sistem yıllarca devam ederse yatırımcısına çok para kazandırır.

dostum ponzi ne demek?

bu adamlar reklam isini yapiyorlar konuyu bastan sonra resimlerle incelersen görürsün bu adamlarin gercekten bu isi yapiyorlar...

Ah be kardeşim :) ponzinin ne demek olduğunu biliyorum dostum konumda da bahsettim zaten okumadığın çok açık eğer okursan baştan sonra hepsini bu sistemin bir ponzi olmadığını kendinde idrak etmiş olursun ben ponzi ne demek sorusunu öğrenmek için değil ponzi bir sistem ile bu sistemi kıyaslamanı istediğim için sormuştum :):):)

• quote:

Orijinalden alıntı: yucel067

arkadaşım ben karalama yapmıyorum sadece kişileri uyarıyorum gümrük ve ticaret bakanlığının konusunuda ben açmadım sizin şirket devletine vergi vermeden kaçak yollardan ticaret yapmaya çalışıyor konuyu dikkatli okumanı tavsiye ederim 2 içinde de kapanacak şirketiniz ortada kalacaksınız paranız heba olmasın arkadaşım boşuna çöpe gitmesin paralarınız yazıktır günahtır ayrıca gelelim benim üye olduğum nilfa grup anonim şirketine türk şirketidir devletine vergisini veren türkiyede ofisleri bulunan şirket sahibine kolaylıkla ulaşılabilen bir şirkettir açık adresi vardır internette istediğiniz zaman gidip yerinde görebileceğiniz şirkettir kaçak yollarla işi olmayan haram malda gözü olmayan şirkettir

saygılar sevgiler arkadaşım

nilfaci arkadas 2 aya gma batacak diyen arkadaş ben nilfaya mi girsem diye dusunuyorum bi bahsetsene bana nedir ne degildir diye? son durum nedir?

• quote:

quote:

quote:

arkadaşım ben karalama yapmıyorum sadece kişileri uyarıyorum gümrük ve ticaret bakanlığının konusunuda ben açmadım sizin şirket devletine vergi vermeden kaçak yollardan ticaret yapmaya çalışıyor konuyu dikkatli okumanı tavsiye ederim 2 içinde de kapanacak şirketiniz ortada kalacaksınız paranız heba olmasın arkadaşım boşuna çöpe gitmesin paralarınız yazıktır günahtır ayrıca gelelim benim üye olduğum nilfa grup anonim şirketine türk şirketidir devletine vergisini veren türkiyede ofisleri bulunan şirket sahibine kolaylıkla ulaşılabilen bir şirkettir açık adresi vardır internette istediğiniz zaman gidip yerinde görebileceğiniz şirkettir kaçak yollarla işi olmayan haram malda gözü olmayan şirkettir

nilfaci arkadas 2 aya gma batacak diyen arkadaş ben nilfaya mi girsem diye dusunuyorum bi bahsetsene bana nedir ne degildir diye? son durum nedir?

40 milyon toplamışlar. Çorbada benim de tuzum olsun dersen buyur :)

https://www.sondakikaturk.com.tr/m/gundem/nilfa-grup-kobi-dolandiricilarina-dikkat-h24011.html

:D ciddi ciddi link verdi ya :) ortada whatsapp gruplarında bi ses kaydı dolanıyor. Adamın hali üzücü ama alıntıladığım mesaja istinaden yazmıştım ben onu :D:D:D neyse

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

40 milyon toplamışlar. Çorbada benim de tuzum olsun dersen buyur :)

https://www.sondakikaturk.com.tr/m/gundem/nilfa-grup-kobi-dolandiricilarina-dikkat-h24011.html

:D ciddi ciddi link verdi ya :) ortada whatsapp gruplarında bi ses kaydı dolanıyor. Adamın hali üzücü ama alıntıladığım mesaja istinaden yazmıştım ben onu :D:D:D neyse

Getmyads'ı da zamanında öyle bir savunan adamdan da gelecek yanıt bu olur :)

• buralar değerlenecek
    çok eğlenecem çoookkk
  • Getmyads önceleri fastgate ltd diye faaliyet gösteriyordu. Şimdi ünvanı değiştirmiş

Getmyads ponzi diyenler ve ponzi olmasından korktuğu için giremeyrenler İçeri...(resimli kanitlar)

Farklı ülkelerdeki farklı IBAN numaralarına hesaplarına para transferi alıyor. Şimdi kimseye ödeme yapmıyor. Ödemeleri payback sistemleri durdu.

• Elessar Elensar kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım boşver uzak dur böyle networklerden. Şu an her şeyleri durdu.

• Sen ve senin gibiler yüzünden 10 bin liram gitti !!! Lanet olsun bu sisteme ve tavsiye edenlere !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: macker_54

Sen ve senin gibiler yüzünden 10 bin liram gitti !!! Lanet olsun bu sisteme ve tavsiye edenlere !!!

Aynen lanet olsun bu sisteme.
    Ben 2bin küsür usd yatırdım. toplamda (7-8 bin tl).
    Aldığım para 9bin tl ben erken girenlerdendim Ana paramı ve çok az bi kar aldım. Ama patlamasaydı gerçekten güzeldi. 2 sene daha gitseydi 10 numara olacaktı.
  • Mustafamy şimdi mutlu musun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

dostum ponzi ne demek?

Ah be kardeşim :) ponzinin ne demek olduğunu biliyorum dostum konumda da bahsettim zaten okumadığın çok açık eğer okursan baştan sonra hepsini bu sistemin bir ponzi olmadığını kendinde idrak etmiş olursun ben ponzi ne demek sorusunu öğrenmek için değil ponzi bir sistem ile bu sistemi kıyaslamanı istediğim için sormuştum :):):)

Ponziyi gerçekten biliyor muydun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistem patladı. Klasik titan vâkâsı. Altınıza kaç kişiyi yazdıysanız, o kadar kişinin dolandırılmasına aracılık ettiniz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Sistem patladı. Klasik titan vâkâsı. Altınıza kaç kişiyi yazdıysanız, o kadar kişinin dolandırılmasına aracılık ettiniz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

Ne yazık ki ülkemiz de kanun yok bununlan ilgili.

Yoksa bu dolandırıcılıktanda öte bildiğin şerefsizlik.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.