Şimdi Ara

getmyads bağımsız kullanıcılar yorum yazsın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
10.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıkça siteye para yatırıp 4 5 ay olup parayı çeken varmı referans istekleriye gelmesin kimse somut bişey lazım hedef başarı bilmemne değil arkadaş eline para geçenler yazsın---------------- SİTE KAPANMIŞ GENE AYNI BOK 1 YIL PARAYI VERDİ SONRA KAYBOLDU PONZİ İŞTE BU O SALAK SALAK YORUM YAPANLAR NERDE BAŞARI HEDEF EVİNİ SAT ARABANI SAT ANANI SAT BABANI SAT DİYEN ŞEREFSİZLER BENDE ARTIK HİÇ Bİ ONLİNE KUMAR DOLANDIRICI SİTELERİNE 1 KURUŞ VERMİCEM BUNU AKLINIZA KAZIYIN http://www.hurriyet.com.tr/intihardan-108-milyonluk-kayip-para-cikti-40364561 ...................................... http://www.ustayoda.com/tag/getmyads/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 9 Ağustos 2017; 7:23:9 >

• İyi günler. Bende 1 hafta önce girdim sisteme şu an çekecek seviyeye gelmedim daha ama çeken tanıdıklarım var. Bilgi almak isterseniz mesaj atabilirisiniz. Detaylıca anlatmaya çalışırım size sistemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomchik

İyi günler. Bende 1 hafta önce girdim sisteme şu an çekecek seviyeye gelmedim daha ama çeken tanıdıklarım var. Bilgi almak isterseniz mesaj atabilirisiniz. Detaylıca anlatmaya çalışırım size sistemi

İngilizcen varmı ben üyelik açtım bile daha onaylanmadı kimlik burda açıklaki herkes öğrensin herkes ekip kurmaya çalışıyor biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 8 Ekim 2016; 23:52:36 >
  • kötü_ben kullanıcısına yanıt
    Sizde birinin ekibinde olabilrdiniz. Herşey daha kolay olurdu o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: atomchik

Sizde birinin ekibinde olabilrdiniz. Herşey daha kolay olurdu o zaman

ben üyelik açtım bile referans iççin 4 kişiyle sınırlı biliyorum ayrıca aileden birisi riskli oluyormuş hesabı kapataıbilirler giriş yaparken sadece pc den kendi hesabına giriş yap diyolar bunun gibi şeyler bunları biliyonmu
  • Sisteme temmuz ayında 1000 dolar gibi bir yatirimla girdim 3 ay hiç çekim yapmadım hep jeton aldim 4. Ay 406 dolar 5. Ay 750 dolar çektim odemelerle ilgili hiçbir sıkıntı yok sistem gayet güzel isliyor

• ben üyeyim şuan için para çekiminde bir sorun yok
  • Merhaba arkadaşlar
    Sisteme 2 ay önce 4bin lirayla girdim ve ilk ayin sonundan hesabıma 400 euro geçti sistem her şeyi ile on numara ödemelerde sorun yok daha ayrıntılı bilgi icjn ve yatirilan dekontu gormek icin arayın goruselim
    05312704284

• 2 hafta önce sisteme 2000 dolar ile dahil oldum. Dün payeer hesabıma para aktarımı için talimat verdim. Gelen cevap şu:

Banka hesabınıza yada diğer hesaplarınıza ödeme talebinde bulundunuz.

Miktar: 167.00 USD
    Yöntem: Payeer

Ödeme talebinizi hemen işleme alacağız. Havale işleme 30-40 iş günü sürebilir. 40 gün sonra hesabınıza ödeme geçmezse lütfen bizimle irtibata geçiniz.
    Böyle bir ödeme talebinde bulunmadıysanız, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Herşey gönlünüzce olsun

GetMyAds Takımınız
    Visit GetMyAds
    GetMyAds Traffic Solutions Ltd. Room 1120, Lee Garden one 33 Hysan Avenue Causeway Bay Hong Kong - info@getmyads.com

YORUM YOK...
  • Herkese slm

Arkaslar biraz aklınız varsa basın Parayı

2 ay önce 4 bin lira ile girdim 1 alt üye yaptım su anda hesabim da toplam 2250 lira var

Deli gibi kazandırıy

Aklınız varsa girin

Yada bana ulaşın dekontlari atarim size

05312704284
  • Arkadaşlar bende şüphe ile yaklaşıyordum okur mu öyle şey diyordum. O zaman herkes yapar kazanır diyordum evet inananlar yapıyor ve kazanıyor ben bi öğrenci olarak girdim iyi ki de girmişim. Beklemeyin günler geçiyor. Üye olun whatsap grubumuza alalım takımımızı güçlendirelim.

https://getmyads.com/r/645662

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus emre aykut -- 9 Şubat 2017; 10:49:39 >
  • Arkadaşımın tavsiyesi ile girdim siteye. sistem çok güzel çalışıyor. 500 $ yukledim(10 jeton) 5 ayda geri dönüyor para sonrada çok güzel gelir kapısı. yildizmeh1@hotmail.com adresine sorularınız yazarsanız elimden geldikçe yardımcı olurum. Takıma katılmak isterseniz linke tıklayıp kayıt olabilirsiniz. Bana gelicek bonusun %50si size hediye olarak yollanacaktır.
    https://getmyads.com/r/699821
  • Arkadaşlar herkes kendi reklamını yapmış.Hiç kimse kullanmayacağı hayvanın önüne ot atmaz.saadet zinciri idi network oldu.hepsi aynı şeyin laciverti ,turuncusu.paranız varsa oturun kendiniz yiyin.Elaleme yedirmeyin.
  • kötü_ben kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba
    Kanıt istiyorsan ara konuslaim
    05312704284
    Çektiğim dekontları atabilirim
    3 ay önce girdim tam 5 bin lira kazandım

• arkadaslar merhaba,ben 7 aydır sistemin içindeyim kafamda binbir soru isaretiyle basladım.20 paketle basladım önceleri çekmedim 3 aydır da düzenli çekiyorum maas gibi.en son 1150 dolar çektim su anda içerde 2200 dolar var vs.söncelikle sistemimiz güzel ben bir ise girmeden önce bakarım bu firma nasıl sermayesi cürosu yaptıgı is falan arastırırım öylede yapılmalı.getmayads benim kriterlerime uygunda arastırmalarım neticesinde içi bos bir sirket degildi girdim.simdi kimse kalkıpta gelin burda risk yok falan filan demesin kardesim risk her zaman vardır ve hepte olacaktır.ben turizimciyim bir tane basit bir dükkanım var 2016 yılında ettigim zarar 40000 euro dile kolay demek istedigim risk her yerde aslında, su an devlet memuru olsan yarın açıga alınabilirsin garanti yok.network avrupada amerikada ders olarak okutulurken bizim ülkede direkt sadet zinciri olarak düsünülüyor,buda insanlarımızın üç kagıtlarından kaynaklanıyor.beni arabilirsiniz 05459419439 mesaj atabilirsiniz linkten üye olabilirsiniz.ama sorun ögrenin üzüleceginiz parayla girmeyin riskinizi bölün girin derim bos oturarak kimse kimseye para kazandırmıyor neticede.https://getmyads.com/r/241644
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihfbt

arkadaslar merhaba,ben 7 aydır sistemin içindeyim kafamda binbir soru isaretiyle basladım.20 paketle basladım önceleri çekmedim 3 aydır da düzenli çekiyorum maas gibi.en son 1150 dolar çektim su anda içerde 2200 dolar var vs.söncelikle sistemimiz güzel ben bir ise girmeden önce bakarım bu firma nasıl sermayesi cürosu yaptıgı is falan arastırırım öylede yapılmalı.getmayads benim kriterlerime uygunda arastırmalarım neticesinde içi bos bir sirket degildi girdim.simdi kimse kalkıpta gelin burda risk yok falan filan demesin kardesim risk her zaman vardır ve hepte olacaktır.ben turizimciyim bir tane basit bir dükkanım var 2016 yılında ettigim zarar 40000 euro dile kolay demek istedigim risk her yerde aslında, su an devlet memuru olsan yarın açıga alınabilirsin garanti yok.network avrupada amerikada ders olarak okutulurken bizim ülkede direkt sadet zinciri olarak düsünülüyor,buda insanlarımızın üç kagıtlarından kaynaklanıyor.beni arabilirsiniz 05459419439 mesaj atabilirsiniz linkten üye olabilirsiniz.ama sorun ögrenin üzüleceginiz parayla girmeyin riskinizi bölün girin derim bos oturarak kimse kimseye para kazandırmıyor neticede.https://getmyads.com/r/241644

yanlışkla özel msj attım .............40.000 risk değil hayatındır o bazıları için sen zengin kısmına giriyorsun adamın elinde 100 dolar yok adama gel seni üye yapalım kazan diyor bazı gerizekalılar adam sırf kendi kazanmak için saçma sapağan laflar ediyor maima tatilleri arabalar kızlar bilmemne bu işlere giriyorsan biraz elinde bayağı para olması lazım 100 tlsi olmayan adamdan üyelik isteyenlere lafım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 19 Ocak 2017; 3:29:17 >
  • https://www.gtb.gov.tr/duyurular/getmyads-ve-mglobally-denetim-sureci-hakkinda-basin-duyurusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kötü_ben -- 19 Ocak 2017; 3:44:16 >
  • arkadaşlar bence bu işler mantık karı değil... yarın öbür gün fadıl akgündüzün yaptıklarını tüm dünyaya yapmayacakları ne malum. ayrıca burda şöyle sıkıntı var türkiye saadet zinciri olarak gördüğü bu tür firmalara hukuksal anlamda destek vermiyor yarın öbür gün ağlamayın.... sonra sizde OffShoreZedeler olmayın...
  • Herkese merhaba,
    arkadaşlar aklınız varsa bir saniye bile beklemeyin derim çünkü sisteme 3,5 ay önce dahil oldum ve şu an yatırdığım parayı ikiye katladım. Burdan sistem batar batacak bir gün diyenlere sesleniyorum gelin sizinle basit bir hesaplama yapalım;
    sistemde şu an kayıtlı 500 bin insan var ve her kişi günde 20 kez tıklama yaparsa sistem günde 10 milyon tıklamaya yapmış olur buda google dan yakşalık günde 106 bın dolar para kazanıyor anlamına gelir.yani siz istemeden de olsa şirekete para kazandırıyorsunuz bunun yanında şirketin reklam gelirleri de cabası sizce bu şirket batar mı ? şirket şu anda dünyanın en büyük 411. şirketi konumuna geldi (3 AY ÖNCE 620 . SIRADAYDI) daha ayrıntılı bilgi için dekont görmek için ve ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN

0531 270 4284 arayın konusalım kafanızdaki bütün soruları cevaplayabilirim

https://getmyads.com/r/700157?lang=it&to=account/register
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.