Şimdi Ara

GetirYemek. Hafta içi siparişinize Hafta sonu siparişiniz 1 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
4
Favori
12.513
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 tl indirim kullandığım hesaba tanımlanmadı

indirimsiz kullandığım hesaba tanımlandı

bileydim 10 tl indirim kullanmazdım mantıken

edit yüklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 10 Temmuz 2021; 10:16:41 >
  • Ben %35 restoran indirimi vardı onu kullanmıştım, ödediğim tutar 36 TL. Niye tanımlanmadı ki ya?

Edit: Kampanya geldi. Kontrol edin anca yüklüyorlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buİnsansa -- 10 Temmuz 2021; 8:36:32 >
  • Bu getir de ne kadar adileşti.
    Karaktersiz herifler, burda kampayalarını yaydıkça sapıttılar. Seçili yapmışlar, ben katıldıiğımda öyle bi ibare yoktu.
    GetirYemek. Hafta içi siparişinize Hafta sonu siparişiniz 1 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta içi 2 farklı sipariş verdim 30 lira ve üstü, şu an kampanya görünmüyor bende. Belki ben hafta sonu kahvaltısı için kullanacaktım 1 lirayı, niye hâlâ aktif olmadı?

Düzeltme: Şimdi geldi kampanya. "Seçili restoranlarda" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 10 Temmuz 2021; 8:59:42 >
  • Dolandırıldık resmen. Seçili olacağını önceden söylemeleri gerek git gide işi çakallığa vurmaya başladı getir kardeş.

• Getir sagolsun lokanta yemeği yiyebiliyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Secili olduğu yaziyordu gene de mh aradim 57tlde 25tl bana ozel kullanicam 32 tl oderim haftasonu olur mu dedim evet ama secili rest dedi bende secili borekci cikiyordu sadece umarim o duruyordur😕

• Sahtekarlık!!

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Secili olduğu yaziyordu gene de mh aradim 57tlde 25tl bana ozel kullanicam 32 tl oderim haftasonu olur mu dedim evet ama secili rest dedi bende secili borekci cikiyordu sadece umarim o duruyordur😕

hocam bizde yazmıyordu. salı yaptık alışverişi.

Gerizekalı muamelesi neden görüyoruz?

Dün kampanya şartlarını değiştirdi, dün katılan ona göre katılır fakat biz daha önceden katıldık.

Bu sahtekarlığa, dolandırıcılığa giriyor.

• seçili restorantlar diyo saçma sapan bi tatlıcı çıkıyo koşullarda yazıyo muydu seçili diye

• quote:

Orijinalden alıntı: lenskuresi

seçili restorantlar diyo saçma sapan bi tatlıcı çıkıyo koşullarda yazıyo muydu seçili diye

dün değişitirmiş sahtekarlar

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Şikayet oluşturalım o zaman kamp daha faydali yapsinlar ben acikca soyledim 7 senelik yemek sep uyesiyim sorun olursa bu 2. siparisim siler giderim

• Secili restorandan çıkan ekrem coşkun dönercide Ekmek arası döner 22 tl listede çıkmayan ekrem coşkun dönercide 12 tl boşu boşuna sipariş vermişiz hafta içinde

• Bende 1tl de cikmiyor ya baslarim bunların isine👎 3. siparisinize secilide 40/20 %50 vermis ikisi de ayni börekçi cikiyor ben 1tl alacagim diye hatta 31 degil 32tl yaptim garanti olsun diye dun siparis geçtim gerizekali mh soyledim evet faydalanırsınız dedi simdi mh ara cagri kaydi dinletle mi ugrasacagiz yoksa duyurular kampanyalar dışında bir yerde mi bu lanet 1tl 😕😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 10 Temmuz 2021; 10:44:19 >
  • GetirYemek. Hafta içi siparişinize Hafta sonu siparişiniz 1 TL

Geçmiş olsun. Ben de ilk hafta tuzağa düşenlerdendim. Burada insanları uyarmamıza da izin yok, derhal Getir'in paralı hesapları tarafından linçleniyoruz. Siz de dersinizi acı yoldan almış oldunuz maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sicsoline -- 10 Temmuz 2021; 10:44:2 >
  • Sicsoline kullanıcısına yanıt
    Bana 1tl tanimli degil o neden yani secili olsun farketmez de yok kampanyam

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

benimde yok

• Benim de kampanya kısmı bomboş şu an..
    Düzenleme: 5 tane dükkan seçili onun da dördü kapalı.. Ne güzel dünya be 😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 10 Temmuz 2021; 12:58:43 >
  • barisyild B kullanıcısına yanıt
    Yokla olmaz iste bana cagri merkezi yararlanirsin dedi kaydi dinletirim gerekirse sikayet ederim mh ara hemen

.okucam bir kez de uğraşmadan kamp yapilsa

• Bunlara whatsapp yada web siteleri maille ulasabiliyoz mu kamp ekraninda görünmediğini atayim kör gozlerine😡

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.