Şimdi Ara

Getir utanmazligi- 124 tl’me coktuler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim canim yandi sizinki yanmasin diye paylasiyorum.

Bugun esim getirden dondurma siparisi vermis, daha once eve minimum 50 siparis(getir siparislero) gelmis olmasina ragmen bu kurye arkadas apartmani bulamamis ve esimi aramis, esimde o sirada telefonu gormemis.

Buna istinaden “getir” bizim parasini odemis oldugumuz urunu “imha “ etmis. Getiri aradim vero gelatoyu aradim hicbir sonuc alamadim. Getir yemek aplikasyonunu kulllanirken dikkat edin.

Herkese selamlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• getir pişmanlıktır bunu anlar anlamaz beni kaybettiler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana da aynısını yaptılar.
    Harcama itirazı ile geri alabildim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Restoran kuryeleri çok çakal oluyorlar, Getir’in kuryeleri de pahalı oluyor. O yüzden yemek sipariş ederken Trendyol kuryesi üzerinden sipariş ediyorum, hem güvenilir oluyor hem de çakal restoran kuryesi olmuyorlar.

• Zamanında bana da tarihi geçmiş birkaç şeyi kakaladılar artık kullanmıyorum. Müşteri hizmetleri falan da hikaye defalarca aradık iade yapılacak denildi benim de parama çöktüler.

• zamanında burger king den 58 liralık menü aldım getirmediler parama çömdüler. itiraz falan sonuç vermedi haram zıkkım olsun

• Bana da bir defa gelmemişti aynı şekilde getir yemekten. Canlı destekten isteyince iade ettiler. Bazı restoranlar kafasına göre iptal ediyor sanırım

• her şeyi ayağınıza istemeyin. hem o kuryeye yazık hem motoruna. kapitalizmin en büyük oyunudur evlere dondurma getirmek nedir kanka ya. ciddi diyorum bak. bakkal uzak mı geliyor

• adamın ısı o,yapmasın o zaman kuryelık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi gidip kendiniz alsaniza?

• unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    valla ben herşeyimi gidip kendim alıyorum, bakkal beni tanıyo, kullandığım marketlerin kasiyerleri bile beni tanıyolar artık (çok sık gittiğim için) restoran da yemek yiyeceksem kendi gittiğim restoranlar var, sık gitmesem de garsonlara bahşiş verdiğim için karşılıyolar kıyak geçiyolar falan, restoran kalabalık değilse muhabbet oluyo. şu getir-götür olaylarına hiç girmedim henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapıda ödeme yapın

• Geri dönüşler için teşekkür ederim, açıkçası ben konunun kanuna aykırı oldugunu düşünüyorum.

Parasını ödemiş oldugum bir ürünü benden onay almadan imha edememeleri gerekiyor.

Bana ulaşamadınmı, gidersin malı restorana iade edersin, imha etmek nedir…Bu arada imha edilmediğine %99 eminim, kurye ve arkadaşlar afiyetle yemiştir.

Madem bu kadar katı kuralların var, imha edilmiş ürünün fotosunu aplikasyon üzerinden paylaşırsın.

Aşagıdaki haberi görünce üzülmüştüm, şimdi beter olsunlar diyorum. Ben de eşimde app’i sildik, bu kafayla işin gidecegi nokta belli…

https://shiftdelete.net/getir-enflasyon-karari-binlerce-kisi-isten-cikarilacak

• dondurmayı arkadaşlarına dağıtıp yemişlerdir al sana en iyi imha

kurallarda bu yazıyor mu bilmiyorum ama okumadan aplikasyonları indirip herşeye onay veriyoruz

sonuç olarak adamlar bir geri dönüş sağlamış fakat sizden bir kaynaklı bir problem olmuş,

ama kötü niyet olduğunu sanmıyorum öyle olsa kurye uğraşıp aramazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 28 Mayıs 2022; 11:40:4 >
  • Motorhead M kullanıcısına yanıt

harcama itirazı falan yapın hocam, yanlarına kalmasın bari

• Uygulamanın tüm olayı para karşılığı istediğin adrese bir şeyler gelmesi.

• Nasil imha etmis? Midesinde patlatarak mi? 😂

Saka bi yana sacma bir durum. Arayıp ulasamadiysa zaten en gec 15 20dk sonra siz ararsiniz nerde kaldi diye firma da kuryeye ulasir. Erise bile cevap vermediginiz icin suc sizde olur kurye sorumluluğu ustunden atar. Ama imha etmek biraz sacma geldi. Ucuz da değilmiş...

• Bu resmen dolandırıcılık gibi bir şey. Bankaya harcama itirazında bulunun. Banka sizin kredi kartınıza paranızı iade eder, onlardan da söke söke alır.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBE340178 -- 28 Mayıs 2022; 17:8:38 >
  • harcama itirazinda bulun işlem yaptığın kartın bankasına ödeme yaptım mal ve hizmet almadım diye
    www.fraudcu.com burada nasıl harcama itirazi yapacagin yaziyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.