Şimdi Ara

Getir İlk ve İkinci Alışverişine Özel 20TL Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
5.049
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Getir İlk ve İkinci Alışverişine Özel 20TL Hediye

Getir uygulaması ilk ve ikinci alışverişini yapana 20 TL indirim veriyor. Bu indirimin alt sınırı yok. 25 TL'lik alışveriş yaparsanız 5 TL ödüyorsunuz.

17 TL > 5 TL
    23 TL > 5 TL
    27 TL > 7 TL

Kampanya:

Ve ilk siparişte getirme ücreti yok.
    İkinci siparişte 4,90TL getirme ücreti var.

Bazı kartlar geçmiyor, hata verebiliyor. Ödeme altyapısı MasterPass olduğu için geçmeme ihtimali var. Bankanız Tek Kullanımlık Şifre OTP desteği sunmuyorsa Getir den alışveriş yapamazsınız. Bankanızın müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın.

Ben bu kampanyadan 2-3 kartım olduğu için farklı numaralardan bayağı yararlandım.

Bu kampanyalar her gün saat 10:00 ile 17:00 arası geçerli. Daha önce bu kampanyalardan yararlandığınızda başka hesapta aynı kart ise bu kampanyayla alışveriş yapamiyorsunuz. Promosyon otomatik siliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 6 Haziran 2019; 18:18:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İkinci siparisi 45 tl uzeri 20tl veriyor hocam birde nedense sade bkm ekspres ile indirim gecerli oluyor kartimi ekleyince promosyonu secemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • direk girdim sepete eklemeye yapıyordum bi hata geldi sonra tekrar girdim,kampanyayı iptal etmişler.Promosyon kısmında cıkmıyor

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Hocam eskiden 45 TL idi hatta bende yararlanmıştım diğer hatlarıma baktım 2. Alışveriş 5 TL birde hocam daha önce bu kampanyadan yararlandiysaniz aynı kartla bir daha yararlanamıyorsunuz.

• Bu kampanyalar her gün saat 10:00 ile 17:00 arası geçerli. 2 saat önce yararlandım hocam

• Yok hocam sizin sansinkza cikmis ikinci icin 5tl 2 farkli hesaptan baktim hala 45e 20 diyor

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın tekrar bakıp söylerseniz sevinirim. Birde bölgeden bölgeye değişebilir mi bilmiyorum ama Bulunduğun yere özel diyor getir bana.

• Getiri şu zamana kadar kullanmayan biri sıcak fırsatçı falan değildir.

• Zombitch kullanıcısına yanıt
    İstanbul...

• Getir'in çook ekmeğini yedik.

• bjkali kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 Erikli su al 5 Lt zaten 10 TL yapıyor. Git dondurma al ortalama bir dondurma 12 tl falan 22 TL al çikolata cips 3 TL'ye bayağı karlisin. Papara geçenlerde geçmiyordu baktım artık geçiyor bende diğer hatlara tekrardan yapıştırdım kampanyayı. Rahat 200 TL'lik alışverişi 20-30 TL'ye aldım.

• Geçenlerde bayilik topluyorlardı Bursa vb yerlere de gelecekti ama noldu o iş anlamadım.

• Hala İstanbulda mı geçerli sadece ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kofonur K kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.