Şimdi Ara

GETİR 45 TL ALISVERISE 15 TL ODE (ISTANBUL'UN BAZI ILCELERI) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
9.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her yerde 20 TL altına satılan 12' li Durex' i 30:TL' ye iteklediklerini görünce vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    Her yerde 20 TL altına satılan 12' li Durex' i 30:TL' ye iteklediklerini görünce vazgeçtim.

Samsung magazasinda 80 liraya satilan sarj cihazini 19 liraya mi ne almistim. İtelemek demek de olmaz bir yerden kâr etmesi lazım adamların. Hayrına yapılmıyor sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

uygulama güncellendi. sanırım artık her telefona 1 kere düşüyor kampanya. yani üyelikle bir alakası yok. telefon bazlı geliyor kampanya ve 1 telefondan 1 kere kullanınca o cihaza bir daha gelmiyor aynı kampanya. 6 tane cihazım var. hepsinle alışveriş yaptım :)

Hocam bendede 5 cihaz var fakat kredi kartını 1 kez kabul ediyor banka kartıyla alamazmıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: hpslytn

Fatih te oturuyorum , iki ayrı telefondan sipariş verdik 10 dk da geldi, güzel uygulama.

2 farklı kredi.kartı gerekiyor sanırım öyle mi

• Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    Ben iki farklı kart ile yaptım

• kuryeler paso siparişte. Sövmemek elde değil. 30 DK boyunca sürekli sipariş ver butonuna bastığım halde boşa kurye çıkmadı. Çoluk çocuğa araç vermişler keyfi gelince sipariş getirir tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

uygulama güncellendi. sanırım artık her telefona 1 kere düşüyor kampanya. yani üyelikle bir alakası yok. telefon bazlı geliyor kampanya ve 1 telefondan 1 kere kullanınca o cihaza bir daha gelmiyor aynı kampanya. 6 tane cihazım var. hepsinle alışveriş yaptım :)

Hocam bendede 5 cihaz var fakat kredi kartını 1 kez kabul ediyor banka kartıyla alamazmıyız

Daha onceden 1 cc ile bircok alisveris yapiliyordu ancak su anda her cc ile 1 kere odeme aliyir sanirim. Ayni hatayi bende yasadim. Baska cc bulup denedim oldu. Birden cok cc oldugu icin sorun olmadi bende :)

• Kurye denk getirene kadar gidip bakkal marketten alış veriş yaptım daha iyi

kurye sayılarını arttırması gerek firmanın

kurye bulucazda sipariş vericez de ohooooooooooo daha çok yaygınlaşması lazım şimdilik vasat
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler hocam evet duzeltmisler hocam

• Kampanya devam ediyor mu? 1 Ocak'tan sonra 45'e 15'ten faydalanabilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Kampanya devam ediyor mu? 1 Ocak'tan sonra 45'e 15'ten faydalanabilen oldu mu?

bitti.
  • anlık kampanyalar oluyor mesela suan ben 15 lıralık alısverıse 2 adet damat antep antep fıstıklı aldım ucretsız
  • Cevabınız için teşekkürler.
  • Arkadaşlar kampanya devam ediyor.
  • 31 aralikta yeni hesap actik hava sartlarindan dolayi siparis veremedik. 1 ocakta da kampanya silinmisti. Siz 45e 15ten mi bahsediyorsunuz hocam farkli bir kampanya mi?

• ayakustu kullanıcısına yanıt
    45'e 15 kampanyasından bahsediyorum. 1 Ocak'ta bende kampanyayı görememiştim. Bugün kontrol ettiğimde 45'e 15 kampanyası geri gelmişti. Sıkıntısız bir biçimde sipariş verdim. Siz bugün göremediyseniz biraz daha bekleyin derim.
  • Her turlu uygulama icin mobil onay yapilir :)

• Sepeti 45 yaptık nasıl anlayacagiz indirim olacagini?

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Sepeti 45 yaptık nasıl anlayacagiz indirim olacagini?

Promosyonlar kısmında resimdeli promosyon varsa indirim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• imhiret kullanıcısına yanıt
    Bende vardi bir anda kayboldu sebebi ne olabilir

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.