Şimdi Ara

Getir 40 /30 kupon kişiye özel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.064
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam istiyorlar ki 100/95 versin.. Bedavadan alışveriş yapalım..
    Getir'in piyasa üstü fiyatlarını bilmeyen mi var? Yok.. Yalnız %50'nin üzerinde indirim yapan tüm kuponlar bir şekilde iş görür.. Bu adamlar da bir şekilde para kazanacak.. Zaten hiçbir indirim kuponu ya da kampanyası olmadan kaç kişi Getir'i kullanıyor ki?
  • 35/20 gelmiş. Tırt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar getir başlığı var. bunlar zaten kişiye bölgeye özel. ayrıca başlık açmaya gerek yok

• Ee her gün geliyor bu zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden bu 30/20 vb indirimlerle abur cubur harici hiçbir şey almak kârlı değildi. Artık abur cubur fiyatlarıda piyasanın yüzde 50 üstüne hatta yer yer yüzde 80-90 üstüne çıkmış, sonuç olarak artık hiçbir şey almak kârlı değil. Kare çikolatayı 10 liraya satıyor adamlar :D Markette 5-6 TL

• 35/30 var kullandım teşekkürler.

getir çok pahalı ama bu tarz indirimler olmadığı ve acil ihtiyaç olmadığı durumlar dışında genel olarak kullanmıyorum. zaten her şey pahalı getir de daha da pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 19 Ocak 2022; 19:15:47 >
  • her yeni hesaba 5 adet 35/30 veriyor zaten (yoğunluğa göre 50/30, 35/25, 40/30 olarak değişebilir), sonrasında 30/20 sana özel nadir olarak geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Ocak 2022; 19:32:37 >
  • Bende de 40 TLye 30 TL yazıyor kampanya sayfasında.

Ama sepette düşmüyor.

Telefonda aradım müşteri hizmetlerini. Pişkin pişkin "kişiye özeldir, size yoktur" dalga gibi konuşuyorlar. 

O nasıl fiyatlardır; 6 TLlik çikolata 10 TL.

Yontulmamış cinsten kazık diyebiliriz

• glory34 kullanıcısına yanıt

35/20 ile 400 gr kuşbaşı 26 TL' ye aldım. Daha ne olmalı?

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Hocam istiyorlar ki 100/95 versin.. Bedavadan alışveriş yapalım..
    Getir'in piyasa üstü fiyatlarını bilmeyen mi var? Yok.. Yalnız %50'nin üzerinde indirim yapan tüm kuponlar bir şekilde iş görür.. Bu adamlar da bir şekilde para kazanacak.. Zaten hiçbir indirim kuponu ya da kampanyası olmadan kaç kişi Getir'i kullanıyor ki?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    7 liralık getirme ücretini hesaba katmıyorsunuz galiba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Getir her türlü a101,bim gibi marketlerden daha uyguna geliyor, indirimleri takip etmek lazım. Evet pahalı ama dışarıda pahalı zaten. Getirme ücretiyle yine de her türlü dışarıdan daha uyguna geliyor, takip edene.. Artık marketten kolay kolay birşey almıyorum mantıklı olmadığı sürece,getir'de olduğu sürece.

• musti35 kullanıcısına yanıt

son aşamada kampanyayı seçmen lazım, sepette düşmez. seçtiğin halde düşmüyorsa daha önce getir'de o kredi kartı ile aynı kampanyayı kullanmışsındır, yeni bir kart & sanal kart ekle.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Dediğiniz noktayı biliyorum.

Orada görünmüyor kampanya, ekleyemiyorum.

sadece kampanyalar sayfasında görünüyor

• Getir artık çok pahalı.Getirme ücretide yükseldi eski cazibesi kalmadı.5,75 tl aldıgım makarna olmuş 10,90.

• Getir Büyük nazar değmesin iyi gidiyor ama Getir'in küçük modeli hikaye. 30/20 kupon verdiğinde, getirme ücreti düşükken bile bir şey almak mantıklı olmuyorken 7 TL getirme, üstüne fahiş fiyatlarla ağzıyla kuş tutsa manası yok. Ama kendini bozmazsa Getir Büyük iyi gidiyor.

• musti35 kullanıcısına yanıt

yeni bir kart ekleyin dediğim gibi o zaman gözükmesi lazım

• Getir Büyük 75/25 indirim vermiş. Getirme ücreti de yok. 8 tane süte (2 si İçim, 2 si Sütaş, 4 tanesi Balkan) 51,05 TL para verdim. Gayet iyi. Hatta verdikten sonra aklıma geldi keşke Tosla'yı kullanmış olsaydım, 5,10 TL de oradan düşer 45,95 TL gibi bir rakama gelirdi 8 tane süt. Yine de fena bir alışveriş olmadı.

• 40 da 30 u harcamaya niyetlenince bi anda 35 de 25 e dönüyor anlam veremedim :)

• kurosawa kullanıcısına yanıt
    Neyi hesaba katıp katmayacagimizi iyi biliyoruz hocam. Getir'in avukatı yada çalışanı değiliz. Cebimize bakarız biz. Buyrun tekrar bakın.

Getir 40 /30 kupon kişiye özel

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.