Şimdi Ara

Getir 200 TL'lik hediye çeki Cepteteb %20 kombo ile 135 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
4
Favori
3.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Getir 200 TL'lik hediye çekini uygulama içinde 160 TL'ye satıyor. Cepteteb'in sanal marketlerde geçerli yüzde 20 iade kampanyasıyla birleşince 25 TL daha indirim sağlanıyor ve 200 TL'lik çek 135 TL'ye mal edilebiliyor.
    Fiyatlar genel olarak marketten pahalı olsa da sıcak olduğu kanaatindeyim. Ağustos'a kadar tek seferde kullanılabiliyor çek daha sonra.
    Kuponu almak için uygulamanın "hediye çeki" kategorisine bakın. Cepteteb kampanyasının detayları ise burada.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yeni ceptetebli iseniz 25 üzeri alabilirsiniz iade. Eski müşteriler 25 alabilir en fazla. Düzenle bence mesajını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Yeni ceptetebli iseniz 25 üzeri alabilirsiniz iade. Eski müşteriler 25 alabilir en fazla. Düzenle bence mesajını.
    135 TL şeklinde düzenledim teşekkürler uyarı için.
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Minnettar sağlık çalışanı ile 144 oluyor:) sağlıkçıyim. Bir de CepteTEB bulsak süper oluyor demek. Ama yok bende 😐

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Getirde Tek seferde kullanılması gerekiyor

• istegelsin aynısını aypsa alınırdı amma getir daha pahalı; yapılan indirimler ile piyasa fiyatlarına gelir diye düşünüyorum
  • Getir eskisi kadar kaliteli hizmet vermiyor. Skt geçmiş ürünler bozulmuş sebzeler geliyor.

Gönderdikleri çengelköy salatalığa bakın

• "Kodu kullanarak verdiginiz sipariste getirme ücreti alinir"
  • Sokağa çıkma yasağı nedeniyle uygulamada hiçbir ürün göremedim. Yarın bakacağız artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek seferde kullanılacak olması sıkıntı olabilir. Uygun fiyatlı ürünlerde stok sorunu olursa 200 e tamamlamak zor olur. Kampanyası ürünlerde zaten bu kombolarla normal fiyata anca gelir.

Getirden çok ürün aldım. Sadece bir kere son kullanma tarihine 3 gün kalan yumurta getirdiler 15li, onun haricinde sorun yaşamadım. Ama iki aydan fazla süredir uygun fırsat olmadığından alışveriş yapmıyorum getirden.

• sinan70 kullanıcısına yanıt
    Sokağa çıkma yasakları ile birlikte getir gibi firmalara olan rağbet artınca kalite düştü maalesef. Cazip kampanyaya da hiç olmuyor neredeyse.

10-12 liraya pirinç+makarna+soda alırdık önceden

• Hocam seni bloklamisim konun gozukmuyordu sinir oldum niye blockladik acaba actim.

• 160-minnettar -16=144 TL
    Teble 144-25=119 TL'ye geliyor.

Bilemedim ağustos'un sonuna kadar kampanya ile vs birleştirmek lazım alıp almamak arasında kaldım.%10 pahalı olsada %10 minnettar ile karşılıyoruz zaten alacağım galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan70

Getir eskisi kadar kaliteli hizmet vermiyor. Skt geçmiş ürünler bozulmuş sebzeler geliyor.

Gönderdikleri çengelköy salatalığa bakın

o değil de, bu kadar salatalık rastgele şekilde şekilde kutulara konduğu halde,nasıl olur da daltonlar gibi uzundan kısaya doğru muntazam şekilde sıralanmış ve böyle kolay kolay rastlanmayacak bir manzaraya sebep olmuş , ona şaşırdım.

• Bir sorum var kredi kartlarindan yaoilan harcamalar gecerli degilmi..

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    cepteteb kredi kartı oluyor mu iade için

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

cepteteb kredi kartı oluyor mu iade için
    Yapılacak olan harcama, CEPTETEB hesaplarına* bağlı banka kartlarından yapılan harcamalar geçerli olacaktır. Yani yapılan harcama CEPTETEB hesaplarından gerçekleşmelidir.

• Normal vadesiz hesapta olmuyor ozamn

• bkm expires ile ödeme yapsam cepteteb atm kartı, yüzde 20 iade gelirmi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.