Şimdi Ara

Get Even Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       BANDAI NAMCO Entertainment ve geliştirici ekip The Farm 51, birinci şahıs gerilim oyunu Get Even'ın çıkış fragmanını yayınladı.

Get Even şu anda PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Oyun PS4 ve Xbox One için 23 Haziran'da çıkacak.

Soğukkanlı bir paralı asker ve kiralık katil olan Black, gizemli eski bir akıl hastanesinde uyanır ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Onu ele geçiren gizemli ‘Red’in rehberliğinde, kullanıcısının anılarını tekrar yaşamasını ve onları şimdide yeniden deneyimlemesini sağlayan eşsiz bir başlık teknolojisi ile bir tür tedaviye başlar. Ve Black böylece hatırlamaya çalışır. ‘Pandora’ başlığının yardımıyla kendi zihninin derinliklerine bir yolculuk yapar ve hatırlayabildiği tek olayın, üzerine bomba bağlanmış bir genç kızı kurtarma girişiminin, ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışır.

Çıkış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• valla ben oynuyorum su anda pc'de. cok begendım sonu surprızlı bıtecekmış gıbı bı hıs var ıcımde. oyunu 45 dk oynadıktan sonra alısıyorsun mekanıklerıne

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gamespot 7/10 vermiş. Push Square ( PS Sitesi ) PS4 versiyonuna 4/10 vermiş. Puan skalası 4-8 arasında değişiyor. Ama genel olarak düşük puanlar vermişler. Yine de siz bilirsiniz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çöp

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.