Şimdi Ara

Get Even %100 Türkçe Yaması Yayımlandı - Taner Saydam - 31.05.2020 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gün oldu ya geçeli çok oldu. Yine de sağolasın.
  • Son durum: Yasin ve barış müsait oldukça test edecekler. Testleri bittiğinde ücretsiz olarak yayımlanacak. Bu arada 5 tl'lik fiyattan yararlanıp 3-5 oyun alıp burada ücretsiz dağıtılabilir. Hem oyunu daha fazla kişi duymuş olur. Ben çevirisini yaptım. Oyunu alıp destek vermek de siz forum gönüllülerine düşüyor.
  • Takipteyim kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Çeviri yamalarınız hâlâ aklımızda. Niye böyle yaptığınızı soranlara da "Oyun yamasız mı kalsın?" demiştiniz. Eğer siz sözde Türkçe Yama (!) yapmasaydınız o oyunların çoğu zaten mükemmelen çevrilecekti. Çeviri grupları yama yapıldığını sanıp bıraktı. Millet de sizin dandik yamalarınızla oynamak zorunda kaldı güzelim hikâyeli oyunları.

Umarım bu seferki projeniz sağlamdır. Şimdi niye bunları söylüyorsun diyenler olacaktır. Çünkü benim aklımda böyle kaldınız. İyi iş çıkarırsınız tebrik ve teşekkür ederiz. Çürük iş yaparsanız da sonuna kadar eleştiririz. Kolay gelsin.
  • henrymorgan92 kullanıcısına yanıt
    Sen oynama yamalarımı lütfen konumu da terk et. Ayrıca madem kötü iş yaptıysam ya da yapıyorsam otur düzgününü sen yap ya da yapacak adamları bul yaptır. Sonuçta ben yaptım başkası yapamaz diye kanun yok. Ben yamasını sevmediğim ama yaması olan birçok oyuna tekrar yama yaptım. Sende öyle yap. Ve lütfen hiçbir yama konuma gelip yamamı da kullanma. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 27 Mayıs 2020; 0:15:30 >
  • TanerSaydam T kullanıcısına yanıt
    Herhâlde sadece ilk cümleyi okudunuz. Dedim ki siz Google Çeviri yama yapmasaydınız o yamaları yapan çıkacaktı. En sonda dediğim gibi: "İyi iş çıkarırsınız tebrik ve teşekkür ederiz. Çürük iş yaparsanız da sonuna kadar eleştiririz. Kolay gelsin."
    Arkadaşım ben Google Çeviri yama yapmadım. Hiçbir yamam öyle değil. Öyle olamaz zaten.

Öyle düşünüyor olabilirsin. Sana öyle gelmiş olabilir. Çıkart bir yamamı ortaya koy ve deki; bu yamada 10k satır var 7k sı berabat bir çeviriye sahip. Bende kabul edeyim!?

Var mı böyle gösterebileceğin bir yama?

Ha hiç mi yaptığım yamalardan hoşuma gitmeyen olmadı? Tabii ki oldu. Child Of Light yamamı hiç sevmem mesela. O zamanlar İngilizcem şu anki kadar iyi değildi. Yinede denedim. Kötü oldu ama Google çeviri dediğiniz olay çok farklı.

Ve ben artık hem yama yapıp hemde DH'deki bu ön yargılı kesime laf anlatmak istemiyorum. Kullanmayın abicim yamamı. Ben size yapmıyorum bunu. Lütfen kullanmayın.

Çünkü senin beni eleştirme hakkın yok. Ha ben ücretli yama satarım ve sen verdiğin paranın karşılığını alamazsın. Gelip istediğini söyleyebilirsin. Ama bedava çıkmış bir yama için birde seni memnun etmeye çalışamam.

Ki ben zamanında ücretli yama sattım. Herkesten önce hemde. Yotuberlar dahil bu forumdan birçok kişi aldı. Bir tane para vermiş adam çıksın ve kötü yama yapıyorsun desin?

Yani lütfen rica ediyorum artık benim yamalarımı kullanmayın, konuma girmeyin. Size yama yapmıyorum. Fikirlerinize ve eleştirilerinize katılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 27 Mayıs 2020; 15:11:2 >

Bir şeyler yapıp Türk oyuncu topluluğuna katkıda bulunuyorsunuz. O yüzden daha fazla uzatmayacağım. Geçmiş, geçmişte kalmıştır. Şimdi yaptığınız projeleri de elimden geldiğince destekleyeceğim. Benim kullandığım birkaç yamanız, pek iç açıcı değildi ve bana translate gibi gelmişti. O yüzden hoşunuza gitmeyen şeyler söylemiş olabilirim. Eğer sizi kırdıysam özür dilerim. Gelecek projelerinizde başarılar.
    İşte bu. Bana bununla gel canımı ye.

Ne diyorsun bak burada "bana iç açıcı gelmedi". Buna kesinlikle saygı duyarım. Sonuçta Eski yamalarımı yaptığımda şimdiki kadar bilgili ya da tecrübeli değildim. O yamalar sayesinde de bilgim ve tecrübem arttıkça yaptığım işlerin kalitesi de arttı. Ama senin söylediğin Google Çeviri çok başka bir şey. Ki yamaların başında ne kadar vakit ve emek harcadığımı bir ben bir Allah bilir, bu resmen yaptığım emeğe hakaret oluyor.

Kişisel olarak beğenmemene üzüldüm. Umarım sonraki yamalarım daha çok hoşuna gider.

Saygılar.

Fazla sert çıktıysam kusuruma bakma. Bu forumdaki cahil kesimden gerçekten gına geldi.
    Bir iki yamanızı video halinde izlemiştim ve ben başarılı bulmuştum. Umarım daha da başarılı olursunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Child of light yamanızıda gördüm daha sonraki yamalarınızı da kesinlikle çeviriler size birşeyler katmış ve katmaya da devam edecektir.Elinize sağlık kolay gelsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (alpaslan) kullanıcısına yanıt
    Child of light kabusum ya :) O yama olmadı. Bende tekrar çevireceğim deyip duruyorum :) İnşallah çeviririm bir gün.
  • toprakart kullanıcısına yanıt
    get even'ın yanında verdikleri diğer oyun için de çok underrated kaliteli diyolar genelde. 5 lira şaka gibi para süper oldu bu sağolasın
  • ne zaman çıkıyor taner bey?
  • Arkadaşlar vakit buldukça test ediyor. Biter bitmez paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 29 Mayıs 2020; 12:33:28 >
  • bekliyoruz umarım bir an önce biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mkmazie -- 31 Mayıs 2020; 14:44:58 >
  • Testini şu anda yapıyorum. Az kaldı. Sonra paketlemesi yapılacak. Allah'ın izniyle tahmini 1-2 güne sizlerle olur yama.
  • Gercekten gerek hikayesi ,ve grafikleri etkileyici.
    Oyun aşiri sürükleyici... asla kopamayacaksınız. Son zamanlarda bu tarz oyunlar pek şaşirtabiliyor :)
  • Testi bitti, yamam yayımlandı. Herkese iyi oyunlar.

Edit: Konuyu "Tamamlanmış yamalar" kısmına taşıyabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 1 Haziran 2020; 0:10:3 >
  • Emeklerin için teşekkürler ciğerim :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.