Şimdi Ara

German Truck Simulator ( Çıktı ) (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
11
Favori
947.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #GECE#

O BİR FENOMEN ; SCANIA SHOGUN

2 ay önce olurmu olmazmı diye başlayıp,bi ara vazgeçip,sonrasında hırs yapıp anca bitirebildiğim,
    yapımında Murat (Dinoom)kardeşiminde emeği olan bu çalışmayı tüm arkadaşlarımın beğenisine
    sunup,vatani görevini bitirip yuvaya,aramıza dönen kardeşim Adem'e (RockweLL)hediye ediyorum...

Başka çalışmalarda görüşmek üzere...Herkese iyi oyunlar dilerim.

#GECE#...

Sen paylaşırsında biz begenmezmiyiz reis eline yüregine sağlık yine konuşturdun klasını :)
  • Birazda Benden :)
    Resimlerin Boyutları Çok Büyük Direkt Atmak Yerine O Yüzden Simage İle Attım :)

Merso 1841

German Truck Simulator ( Çıktı )

Premium
  • @Ersin-C : Pr-440 baya kaliteliymiş Ellerine sağlık
  • Yalnız Ben Skin Yapamıyorum :) Bunlar Hazır Araçlar .Daha Doğrusu Bilmiyorum Nasıl Yapıldıgını Tasarım Ve Program Bilgilerim Var Nasıl Yapıldıgına Ait Bir Kaynak Varmı Acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin-C

Yalnız Ben Skin Yapamıyorum :) Bunlar Hazır Araçlar .Daha Doğrusu Bilmiyorum Nasıl Yapıldıgını Tasarım Ve Program Bilgilerim Var Nasıl Yapıldıgına Ait Bir Kaynak Varmı Acaba ?

SSler için eline sağlık demiştim :D

Zmodeller gibi programlardan yapılıyor diye biliyorum
  • karekök: Güzel Ss'ler Emegine Saglık...
    Ersin-C: Premium Çok Kaliteli Olmus...Emegine Saglık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin-C

Yalnız Ben Skin Yapamıyorum :) Bunlar Hazır Araçlar .Daha Doğrusu Bilmiyorum Nasıl Yapıldıgını Tasarım Ve Program Bilgilerim Var Nasıl Yapıldıgına Ait Bir Kaynak Varmı Acaba ?

Haulin konusunda resimli ve detaylı olarak bir kere anlatmıştım tabi üzerinden uzun zaman geçti kaçıncı sayfada kaldı kim bilir ama yakında ögrenmek isteyen arkadaşlar için buradada resimli bir anlatım yapmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: #GECE#

O BİR FENOMEN ; SCANIA SHOGUN

2 ay önce olurmu olmazmı diye başlayıp,bi ara vazgeçip,sonrasında hırs yapıp anca bitirebildiğim,
    yapımında Murat (Dinoom)kardeşiminde emeği olan bu çalışmayı tüm arkadaşlarımın beğenisine
    sunup,vatani görevini bitirip yuvaya,aramıza dönen kardeşim Adem'e (RockweLL)hediye ediyorum...

.))

#GECE#

Bunu ilk gördüğümde kaç ay önce çarşıdaydım , yarısı buzlu .. tahmin etmiştim bende hemen , ve gerçeğini aratmayacak bir kalitede sunacağından emindim .. ee nede olsa skin pfofesörü'sün üstüne tanımam :)

Muhteşem bir çalışma , ayrıyetten olağan üstü bir hediye bir jest oldu dönüşümde ..

@Karekök : Eywallah kardeşim .. Sonuncudaki o oyunun " OK " işareti olmasa SS 10 numara olacakmış .) bir üstündeki SS de 9 number

@Mtkrz : nasılsın kardeşim ? .))

Evet Artık buralardayız arkadaşlarım , abilerim , kardeşlerim.. Giderken Zmodel öğrenme hevesimiz son haddeye ulaşmıştı , yokluğumuzda malum
    " dinoom " murat kardeşim ve onun sayesinde UzoCan16 kardeşimiz öğrendiler zmodeli.. Murat tabi kopmuş götürmüş.. aşmış olayı..

Şimdi bizde kaptık incelikleri murat ve uzocan16 kardeşimiz sayesinde ... ön çalışmalar yapiyorum elimi alışırıyorum , baya baya bişeyler oluyor..

Yakın zamanda Öncelikle bir Merhaba " Skin'i " .. Ardındanda Bir Zmodel çalışması ile startı vereceğim ..

@Ersin-C : Valla ben bi ara detaylı anlatmıştım ama ETS konusundamıydı , yoksa burda GTS konusundamıydı hatırlamıyorum.. Yıllar geçti.. ETS konusu çöp oldu .. Buradada varsa bakmak lazım önceki sayfalara.. Murat'ta anlatmıştı sanırım önceki sayfaları dolaşırsan her halukarda bi faydalı bişeyler bulursun .. Gerekirse Skin yapmayı yeni bir resimli anlatımla sunarız sizlere sorun değil..

iyi oyunlar..
  • #GECE#:Erhan abi Yok Artık Nasıl Bir Skın Bu Yahu Çok Çok Güzel Vs.Ama bu skın için Boş Gelcek Bu skın wala inanılmaz bir gercek abi.
    Yüreğimden Kutluyorum.Eline Sağlık.Murat abimide kutluyorum onunda eline sağlık.
    @Karekök.:Seninde skınleri bakıyorumda Gayet başarılı Eline sağlık Dewamını bekleriz...
  • #GECE# : İnatla calısmanın en buyuk örnegı bu olmalı.Yabancılar istediği kadar ugrassınlar bizde senın gibi bir üstad oldukca skın konusunda yanına bıle yaklasamazlar kaptan.Ellerin dert görmesin.

RockweLL : Adem abım son sürat geliyorsun yakında buraları alt-üst edecek kadar zmodelde ustalasman yakındır benden demesi.

Karekök.: Skin ve ss acıları hosuma gıttı tebrıkler elıne saglık.

karaarslan : Kaliteli ss'lere devam, herbırı bırbırınden guzel tebrıkler.

secobjk : sari daf, sade sekılde ıyı olmus.

uzun süredir ss koyamadık yavaştan baslayalım .

Axor & Kassbohrer

reel ve sanal resımler karsınızda.

• Axor % Tırsan ( HELİN TAŞIMACILIK)

Reel & Sanal

• quote:

Orijinalden alıntı: dinoom
    Axor & Kassbohrer

Budur... Fazla söze gerek yok.
  • Muratım .) Eywallah sağolasın ..

da , söze gerek bırakmadın yine eray abimin dediği gibi ..

Kassbohrer ' in kalitesi zaten tartışılmaz , birde axor'un sadeliği ile birleşince tadından yenmez olmuş yani..

Helin desen şu birebirlik öldürüyor beni .)

Yüreğin dert görmesin , hevesin hiç kaçmasın inşallah.. eline emeğine sağlık be kardeşim .. büyüksünnn

bu arada dediğin gibi aynen karekök ün ScreenShot açıları hakkatten 10 numara , Fena bir ScreenShot ustası geliyor yani ..
  • DİNOOM KARDESIM SU TÜRKİYEDEKI PIYASA ARABALARINI YAPMANA HAYRANIM ON NMARA GERCEKCI OLUYOR...

BU KADAR GÜZEL SS LERİ GÖRUPDE KOYMADAN DURAMADIM BENDE...

KARAARSLAN LOJİSTİK 2011

• Konuyu böyle canlı ve neşeli görmeyeli epey olmuştu...Tüm eski dostlar bizi yine yanlız bırakmadılar.

SHOGUN çalışmasını beğenen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim..Bu skine başladıgımda elimde
    kullanabileceğim malzeme yoktu,aracın rengini ayarlayıp templatesini çıkarıp bırakmıştım..
    İnternette araç ile ilgili malzeme ararken italyan bir arkadaşında bu skinle ugraştıgını gördüm..Tabi
    farklı bir yöntemle yapıyordu direkt zmodel içerisinde aracı giydiriyodu.Bu yüzden daha yavaş ilerledi
    onun çalışması.Şuan ki durumunu bilmiyorum ama ben gerekli ss paylaşımlarını onunda üyesi oldugu
    sitelerde yaptım..Bize şimdi oturup beklemek kaldı..:)

Paylaşılan skin ve ss'ler muhteşem görünüyor;

Dinoom ; en son çalışmana (Nursan) biraz yükleme yapalım , birde o şekilde görelim onu..
    Hala tadı damağımda kaldı...Balık sırtı yük istiyorum ona :) Helin çalışmasını çok beğendim.

karaarslan ; şirketin çalışması yine 10 numara olmuş..Geçen yerli bir çalışmaya niyetlenmiştim
    senin galeride gezinirken baktım ki yapılacak ne varsa yapmışsın hepside muhteşemdi..Firma
    bulamadım kendime anlayacağın..:)Çalışmaların hız kesmesin görüşmek üzre..

karekök ;

quote:

karekök ün ScreenShot açıları hakkatten 10 numara , Fena bir ScreenShot ustası geliyor yani ..

Adem'e bu cümleyi söyleten duygu,yüreğinin derinliklerinden gelen bir sevgidir.Kıymetini bil.:)
    Bende çok beğeniyorum son 2 sayfadır dikkatimi çekmişti.ss ölçülerinde enteresan ilk kez sen
    kullanıyorsun bu ölçüyü ve çok hoşuma gitti.Sadece ss alırken dikkat etmen gereken unsurlar
    olabilir onlarıda zamanla çözeriz inş..Yani ss kalitesini direkt etkileyen olaylar..arka plan v.s.
    skinlerde ki çizgin ise mükemmel görünüyor.

Herkese hayırlı pazarlar..iyi eğlenceler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockwell

@Ersin-C : Valla ben bi ara detaylı anlatmıştım ama ETS konusundamıydı , yoksa burda GTS konusundamıydı hatırlamıyorum.. Yıllar geçti.. ETS konusu çöp oldu .. Buradada varsa bakmak lazım önceki sayfalara.. Murat'ta anlatmıştı sanırım önceki sayfaları dolaşırsan her halukarda bi faydalı bişeyler bulursun .. Gerekirse Skin yapmayı yeni bir resimli anlatımla sunarız sizlere sorun değil..

iyi oyunlar..

hocam süper olur aslında böyle bir anlatım yapa bilinirse ben dahil bir çok arkadaşa yardımcı olursunuz.
  • Herkese merhaba birşey sormak istiyorum oyunda acaba süreyi kaldırma imkanımız var mı?
  • Dinoom:Murat abi eline sağlık ssler çok güzel dewamını bekleriz.

• Herkese Teşekkür Ederim :) Skin Anlatımını 4 Gözle Bekliyoruz.. Birazda Biz Kendi Emeklerimizi Sergileyelim Hep Hazır Hep Hazır Yakışmıyor Bize

Burda Degisik Bir Man Çok Hoşuma Gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diagrams -- 7 Ağustos 2011; 11:57:18 >
  • Dinoom: Murat Abi Çalışmaların Çok Güzel Olmus Yürekten Kutluyorum...
    Karaaslan: Ss'ler Çok Güzel Emegine Saglık Kaliteye Bayılıyorum
    UzoCan16: New Actros Çok Başarılı Yürekten Kutluyorum Emegine Saglık...
    Ersin-C: Tgx Gayet Başarılı Emegine Saglık..Devamını Bekleriz...

Tüm Kaptanların Emegine Sağlık Yürekten Kutluyorum Hepinizi...
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.