Şimdi Ara

German Truck Simulator ( Çıktı ) (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
11
Favori
947.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu oyunda sürekli verilen görevlerimi yapıyoruz yoksa bir süre sonra istediğimiz dorseyi taşıyıp istediğimiz tırı alabiliyormuyuz ?
  • RockweLL : Hoşgeldin Adem abi.Bizde buralarda yeniyiz :) Herkese hayırlı ramazanlar :)
  • Taşıma şirketi falan açabiliyor muyuz biz sonradan para birikince? Oyundaki amaç sadece yapılan görevleri yerine getirmek mi?
  • DAF CF 105 SPECİAL EDİT 2011
     German Truck Simulator ( Çıktı )

• Adam stell yuvaya dönüşüyle beraber eski takım yakında yeniden toplanıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: secobjk

DAF CF 105 SPECİAL EDİT 2011

Sercan dafı iyi beslemişsin kilo almış daf resimler güzel tebrik ederim
  • @ #GECE# : Erhan abim .. Hoş buldum sağolasın eksik olma.. Çalışıyorsun pek denk gelemiyoruz ama yakıdna denk geleceğiz umuyorum .. Çalışmalarını bekliyorum sabırsızlıkla ..

@BmCpRo827 : Aynen Eray abi , taktım 8 seri ye akıyoruz bakalım yol nereye biz oraya . .Hoş buldum abim .. Kaldığımız yerden devam edelim ..

@karaarslan : aynen kardeşim seni sık görmek istiyoruz buralarda.. o kalitesi tartışılmaz skinlerini bekliyoruz..

@Trucker 008 : hoş bulduk kardeş sağolasın ..

@ .:Romeo_Redline:. : Eywallah kardeşim.. aynen dediğin gibi şenlendirelim ortalığı ..

@Magnumcu98 : Kardeş SS'leri alıntı yaparken bütün resimleri değilde tek resim alıntı yaparsan kirlilik olmaz

Hadi bakalım Başlayalım :)
  • @Magnumcu98 : Kardeş SS'leri alıntı yaparken bütün resimleri değilde tek resim alıntı yaparsan kirlilik olmaz

tamam abi burda haulinde resimleri paylaşabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockweLL

@ #GECE# : Erhan abim .. Hoş buldum sağolasın eksik olma.. Çalışıyorsun pek denk gelemiyoruz ama yakıdna denk geleceğiz umuyorum .. Çalışmalarını bekliyorum sabırsızlıkla ..

@BmCpRo827 : Aynen Eray abi , taktım 8 seri ye akıyoruz bakalım yol nereye biz oraya . .Hoş buldum abim .. Kaldığımız yerden devam edelim ..

@karaarslan : aynen kardeşim seni sık görmek istiyoruz buralarda.. o kalitesi tartışılmaz skinlerini bekliyoruz..

@Trucker 008 : hoş bulduk kardeş sağolasın ..

@ .:Romeo_Redline:. : Eywallah kardeşim.. aynen dediğin gibi şenlendirelim ortalığı ..

@Magnumcu98 : Kardeş SS'leri alıntı yaparken bütün resimleri değilde tek resim alıntı yaparsan kirlilik olmaz

Hadi bakalım Başlayalım :)

tamam abi burda haulinde resimleri paylaşabilirmiyiz
  • Haulinden resim paylaşman uygun kaçmaz , onun için haulin konusu var zaten ..

aynı msjı 2 kez yazmışsın dikkat et forum kirliliğine yol açıyorsun ..
  • ben hala euro truck 2 yi bekliyorum ama otobüs oyunu istiyen arkadaşlar omni bus similator oyununa bakmalarını tavsiye ederim oyunun boyutu 2gb 2gb da ram istiyor
  • RockweLL ,abi hoşgeldin tekrardan
  • @karaarslan : oda gelicek , koparıcaz yine buraları ..

@İlkem22 : Saol kardeşim hoş buldum .
  • 6 veya 7 vites bir transmission modu yapabilsek çok güzel olurdu özellikle ben dahil direksiyonla oynayanlar için 14 vites at at bitmiyor vites aralarıda çok kısa oldugu için çogu kişi otamatik oynamak zorunda kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

Sürekli hız cezası yiyorum. 120 yapınca direk ceza kesiyor sanırım? Kaldırabilir miyim bu cezayı?

Belgelerim/German truck simulator/config dosyasını not defteri ile aç used g_police/1/ i 0 yap cezalar kalkar .

Ayrıca modlar için de bgtruckers veye simulasyon türkiye güzel sitelerdir.
  • Magnumcu98 .. Böyle devam edersen forumdan uzaklaştırma cezası alman yakındır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockweLL

Magnumcu98 .. Böyle devam edersen forumdan uzaklaştırma cezası alman yakındır..

benim çvreye klarşı bir zararım yok eğer varsa ö.dilerim emma bazı şahıslar özür dilemesi lazım
  • Böyle ufak şeyler için tartışmaya gerek yok beyler sonucta hepimiz bişeyler paylaşmak eglenmek için burdayız keyfimize bakalım @magnumcu98 hevesli bir gence benziyorsun tabiki resimlerini paylaş burdaki sohbetlere katıl ama yalnız alıntı yaparken forum kurallarına biraz daha dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

Böyle ufak şeyler için tartışmaya gerek yok beyler sonucta hepimiz bişeyler paylaşmak eglenmek için burdayız keyfimize bakalım @magnumcu98 hevesli bir gence benziyorsun tabiki resimlerini paylaş burdaki sohbetlere katıl ama yalnız alıntı yaparken forum kurallarına biraz daha dikkat et

tamm kardeişm kurallra uyacam ama bazılılarıda haddlerini bilsinler
  • Soğan cücüğü haddimi öğretecekmiş bana.
    Bak karşiim(senin ağzından konuşuyorum), söyle babana, bilgisayar başında bir tarafını büyüteceğine kalksın da sana terbiye öğretsin. Ne bu yav ? Sen babana, abine de mi kardeşim diyorsun ? Romeo birşeyleri yapmaya çalışıyor, sen "Tamam kardeşim". Az saygıyı öğren, hayatta herkes senin kardeşin değildir. Kardeşim lafını geçtim "Len" nedir ? Ben senin iki sene altındaki sınıfta mı okuyorum ?
    Daha çocuksun, olmadık birine kardeşim dersin, güzelce benzetiverirler.
    Bu başlıkta bu zamana kadar kimseyle tartışmamıştım, bu da son olur umarım.
    Ya efendi efendi paylaşımı yaparsın, büyüğüne saygılı olursun ya da kimse seni takmaz, kendi kendine "SS'lerim nasıl ?" "Şunu nasıl yaparım ?" diye mırıldanır durursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 5 Ağustos 2011; 9:17:10 >
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.