Şimdi Ara

German Truck Simulator ( Çıktı ) (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
11
Favori
947.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün ets yi inidiridm fakat resimdeki gibi müne oldu ne yapmalıyım yardım edin ltfen

German Truck Simulator ( Çıktı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzoCan16

süper SS ler tebrikler

acaba aracı upload la ya bilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnumcu98

arkadaşlar bugün ets yi inidiridm fakat resimdeki gibi müne oldu ne yapmalıyım yardım edin ltfen

Problem ekran kartından kaynaklanıyor.Ekran kartını güncelle ve son sürüm DirectX yükle.Biraz faydası olur.Yoksa ekran kartını değiştirmen gerekecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trucker 008

quote:

arkadaşlar bugün ets yi inidiridm fakat resimdeki gibi müne oldu ne yapmalıyım yardım edin ltfen

Problem ekran kartından kaynaklanıyor.Ekran kartını güncelle ve son sürüm DirectX yükle.Biraz faydası olur.Yoksa ekran kartını değiştirmen gerekecek...

teşekkür ederim karşimm

• Dediklerimi bir dene olmazsa Teknik Yardım bölümüne konu aç.Oradan daha çok kişi ilgilenebilir bu konu ile
  • olmadı kardeişm saol ama olmadi
  • açtım saol yardımlarınız için
  • Nedir bu oyun? Lojistik işi mi yapılıyor?
  • O zaman ekran kartın gitmiş :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut5513

Nedir bu oyun? Lojistik işi mi yapılıyor?

Aynen öyle :)
  • magnumcu98: Kardesim Bak Ekran Kartını Güncelle Ets Version 1.0 Yükle Modda Bişiler Olsun Bide Öle Dene...
  • Oyun acayip sardı ya Tek kötü yanı direksiyon. Klavye ile kontrol etmek çok zor. Bir kaç sorum olacaktı Teslimat saatlerine geç kalınca ne oluyor? Ben çok uzun süre geç kaldım fakat herhangi bir uyarı falan almadım. Bir de o dinlenme noktaları ne işe yarıyor?
  • Arkadaşlar oyunu yükledim ama oyun açılıyor, yeni oyuna tıklıyorum başlangıç yerini seçiyorum haritadan , sonra o sarı çubuk dolarken yarıda kalıyor ve hata veriyor.
    Windows 7 diyemi hata veriyor acaba ?

Bir çözümü varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secobjk

magnumcu98: Kardesim Bak Ekran Kartını Güncelle Ets Version 1.0 Yükle Modda Bişiler Olsun Bide Öle Dene...

Sercan sorun sistemde
  • quote:

magnumcu98: Kardesim Bak Ekran Kartını Güncelle Ets Version 1.0 Yükle Modda Bişiler Olsun Bide Öle Dene...

tamm kardeş bide onu deniyim tavsiyen için teşekkürler
  • quote:

Oyun acayip sardı ya Tek kötü yanı direksiyon. Klavye ile kontrol etmek çok zor. Bir kaç sorum olacaktı Teslimat saatlerine geç kalınca ne oluyor? Ben çok uzun süre geç kaldım fakat herhangi bir uyarı falan almadım. Bir de o dinlenme noktaları ne işe yarıyor?

Geç kalınca parandan keserler Uykun gelince de oralarda dinlenirsin

• quote:

quote:

Sercan sorun sistemde

trucker008:bide sercanınm dedigini yapim bide belki bişey olur
  • quote:

quote:

quote:

Sercan sorun sistemde

trucker008:bide sercanınm dedigini yapim bide belki bişey olur

Sen bilirsin ama birşey çıkmayacağına eminim

• denemekten zarar gelemz deilmi
  • quote:

quote:

Oyun acayip sardı ya Tek kötü yanı direksiyon. Klavye ile kontrol etmek çok zor. Bir kaç sorum olacaktı Teslimat saatlerine geç kalınca ne oluyor? Ben çok uzun süre geç kaldım fakat herhangi bir uyarı falan almadım. Bir de o dinlenme noktaları ne işe yarıyor?

Geç kalınca parandan keserler Uykun gelince de oralarda dinlenirsin

Uykumun geldiğini nereden anlayacağım ki? Bir de benzin parasını şirket ödüyor galiba. Benzin alıyorum sağ üstteki paramdan hiç düşmüyor.

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.