Şimdi Ara

Geri Dönüşüm Kutusu bozuk hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

solea isimli bi radyo programı vardı onu kurdum D direk olarak. program çalışmadı program içinde klasör oluşturmamıştım direk D'nin içine kurdu.

sonra program çalışmadığı için programı sildim ve D üzerindeki dosyaları kaldırmak istermisin dedi onada evet dedim ama program d üzerindeki bütün dosyalarımı sildi.

şuanda geri dönüşüm kutusunu açmak istediğim zaman

D:\ üzerindeki Geri Dönüşüm Kutusu Bozuk. Bu sürücünün Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltmak istiyormusunuz ?

yazıyor d ye girdiğim zaman ya da geri dönüşüm kutusunu açtığım zaman bu hatayı nasıl düzelten bilirim yardımcı olabilecek olan var mı ? çok acil yardım lazım

• çok acil yardım lazım arkadaşlar cevap bekliyorum sizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gl4dius

Merhabalar arkadaşlar

solea isimli bi radyo programı vardı onu kurdum D direk olarak. program çalışmadı program içinde klasör oluşturmamıştım direk D'nin içine kurdu.

sonra program çalışmadığı için programı sildim ve D üzerindeki dosyaları kaldırmak istermisin dedi onada evet dedim ama program d üzerindeki bütün dosyalarımı sildi.

şuanda geri dönüşüm kutusunu açmak istediğim zaman

D:\ üzerindeki Geri Dönüşüm Kutusu Bozuk. Bu sürücünün Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltmak istiyormusunuz ?

yazıyor d ye girdiğim zaman ya da geri dönüşüm kutusunu açtığım zaman bu hatayı nasıl düzelten bilirim yardımcı olabilecek olan var mı ? çok acil yardım lazım

combofixle tarat bakalım olmadı sistemi eski tarihlerden birine yuklersin

• tamam hemen deniyorum c nin geri yüklemesi açık ama d de geri yükleme kapalı geri yüklemeye baktığım zaman görünmüyor :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.