Şimdi Ara

geri dönüşüm kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar masaüstünden geri dönüşüm kutusu kayboldu gören varmı deermişim ortamı gerermişim.[arindr] geri getirmek için ayarları nerden yapıcaz?

• :) nasıl becerdin
    bir arkadaşda forumda geçen nasıl kaldırırız bu çöpü diyordu
  • harbi ya deminden beri uğraşıyorum bende bi türlü kaldıramadım [^]
  • tweak ui ya da system mechanic kur...
  • nereden bulucaz dediğiniz programları?
  • the-sakal la aynı cd den kurduk cd de 4 kurulum seceneği var xp home>xp pro>2000>me
    xp home ilk kuruluşta geri dönüşüm kutusu var dı ve birde güvenli kipte 1 kez calıştırıp sil olarak gözüken etkinleştirme simgesi o işlemi yaptıktan sonra geri dönüşüm kutusu kayboldu
  • yaw bak eğer xp kullanıyosan masaüstünde mouse' nin sağ tuşuna bas ordan özellikler ve masaüstü menüsüne bas, orda altta masaüstümü özelleştir linkine bas ve geri dönüşüm kutusunun yanındaki kutucuğu işaretle.
  • :)))
    XP kullanıyosun masa üstüne mouse'u sağ click yap özellikler'e bas. bi daha özellikler sekmesine gel.
    Masaüstümü özelleştir'e bas.odan ayarlayabilrisin.
    Kolay gelsin
  • sanırım xp kullanıyorsun. onun için tweak xp var.http://www.totalidea.com/frameset-products.htm/
    system mechanichttp://www.iolo.com/downloads.cfm
  • hackeraslan ve emre'nin dedikleri olmuyor seçeneklerde geri dönüşüm kutusu yok showtime ın dediğini deniycem bakalım olacakmı?
  • masaüstü özelleştirde ağ bağlantılar explorer bilgisayarım ve belgelerim var geri dönşüm kutusu yok
    nasıl kaybetti acaba helal olsun walla [lamer]
  • çöplerini nereye koyuyon
  • diğer kullanıcılardada durum aynı şekildemi ?
  • regeditten silmişin onu dostum sen bende yokettim ama geri yükleme noktası oluşturmuştum çağır gelsin kolay gele
  • Kardeş İngilizce XP için sorunu nasıl halledebileceğini anlatıyorum. Türkçe kullanıyorsan sanırım tahmini olarak aynı yeri bulabilirsin.

Başlat-Çalıştır'a "mmc" yaz. Çıkan pencerede File münüsünden "Add/Remove Snap-in..." seç. (Bende burası için Ctrl-M kısayol olarak gözüküyor çok büyük ihtimal ile sende de aynıdır. Yani bu kısa yol ile de gelebilirsin)

Burada add butonuna basınca gelen menüden "Group Policy" seç. Sırasıyla add-finish-close-ok bas. Yine baştaki menüye dönecek ama Local Computer Policy'nin buraya eklendiğini göreceksin. Yanındaki + işaretine basınca çıkan alt listeden "User configuration" a gel. Burada "administrative tools" un + sını aç ve desktop'un üzerine gel. Sağ tarafta bir liste çıkacak. Orada "Remove Recycle Bin icon from desktop" diye bir yazı olacak. üzerinde sağ tıklayıp özellikler deyip "not configured" şeklinde işaretlersen (en üstteki) sorun büyük ihtimal hallolacak. Eğer olaz ise aynı seçeneği bir de disable yapmayı dene.

• pcx bu çağırma olayı nasıl oluyor ve vozer türkçe kullanıyorum local computer policy e kadar yapıyorum ama ondan sonrasını yapamıyorum bi zahmet türkçesini yazıversen.user configuration u bulamıyorum.thnks.
  • Malesef Ben de Turkçe XP olmadığı için şu durumda yardımcı olamayacağım ama icq dan ya da Yahoo messenger dan ulaşırsan bana sanırım eş zamanlı olarak daha rahat yardım edebilirim.

yahoo messenger : vozer@yahoo.com
  • programlar donatılar sistem araçları sistem geri yükleme ok eski bir tarih seç sorun oluşmadan daha ok sorun oluştuktan bir gün öncesi mesela
  • windows ilk kurulduğunda olan bir sorun bu zaten
    yukarıda belirttim cıkan yerde geri dönüşüm kutusu gözükmüyor
  • scanreg yapıp makinanı çöp kutusunun olduğu tarihe al...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.