Şimdi Ara

Geri Dönmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70F677D1 -- 30 Nisan 2020; 5:9:45 >

• TT altyapısını kullanmaktansa uydunet daha mantıklı gibi şahsen bölgeme gelse gözümü kırpmadan sorgulamadan geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

TT altyapısını kullanmaktansa uydunet daha mantıklı gibi şahsen bölgeme gelse gözümü kırpmadan sorgulamadan geçerim.
    ....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70F677D1 -- 30 Nisan 2020; 5:9:57 >
  • taahhüt yaptırman şart değilki ben yeni başvuru yaptım taahütsüz olarak. ama aktivasyon ücreti alıyorlar 144 lira onuda 12 aya böldürüp aylık faturanla ödeyebilirsin
  • Hiç kullanmadım bir arkadaşım kullanıyor ve çok memnun ttnet altyapısını kullanamaktansa Uyduneti tercih ederim bu arada yanlış biliyorsam düzeltsinler ama hattiniz VDSL ise adsl modem ile hiç sinyal alamazsınız VDSL modem ise adsl alabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Hiç kullanmadım bir arkadaşım kullanıyor ve çok memnun ttnet altyapısını kullanamaktansa Uyduneti tercih ederim bu arada yanlış biliyorsam düzeltsinler ama hattiniz VDSL ise adsl modem ile hiç sinyal alamazsınız VDSL modem ise adsl alabilir
    Evet dün turktelekom tarafindan arandim ve bilgilendirildim.dediginiz gibi bana vdsl degil adsl hatti atamislar. Hattan kastim baz istasyonu ile kutuya kadar gelen hat. Konustugum kisi "artik hepsi fiber ancak size geriye kalan bozuk adsl hattini atamislar bolgede tek siz ve komsunuzda var. Bu hat 1-2 mbps yi gecemez ve surekli kopar. " Seklinde bir konusmamiz oldu.

Ben simdi fibere zorluyorum olmazsa turknetten cikip dogruca uydunete gececegim. Tesekkurler bilgi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.