Şimdi Ara

Gereksizler ahalisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • de ayri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

de ayri

Bugün sevgililer günü ondan ayırmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Madem insanımız sürü psikolojisine sahip adam akıllı bir çoban lazım bize.Yanlış mı ?

bana gore, sürü olmamayi kabul etmek lazim. sürü güdüsü ile takim calismasini, milli birlik beraberlik duygusunu ayırt edebilmek lazim. bana çoban degil, lider lazim. ama kendisi de ailesi de benim aldigim sorumlulugu alacak yurekte ve vicdanda bir lider lazim. "eeyyyy amerika" demekle de, oy ugruna pkk temsilcilerinden yana olmakla da, oturdugu koltuktan sadece sagduyu cagrisi yapmakla da olmuyor bu işler. iste kendisi yüce olup da liderlerinin ahlaksiz oldugu milletimin geldigi nokta bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ana konumuzdan uzaklastik bu nedenle lafi degistiriyorum. gereksizler, bir dinem farkli baktigim daha sonra icine girip burada takili kaldigim bir yer. aidiet duygusunu tattigim bir yer. her ne kadar amaci deneme mesajlarinin ve yestlerin yapılması olsa da. zamanla bir kültüre sahip oldu burasi. X nedenlerden dolayi yillardir gelmiyorduk ama, geldigimde o eski ruhunu kaybetmis halde gormek de uzmedi desem yalan olur :)

neyse, biz de yeniden ruh katariz olur biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

ana konumuzdan uzaklastik bu nedenle lafi degistiriyorum. gereksizler, bir dinem farkli baktigim daha sonra icine girip burada takili kaldigim bir yer. aidiet duygusunu tattigim bir yer. her ne kadar amaci deneme mesajlarinin ve yestlerin yapılması olsa da. zamanla bir kültüre sahip oldu burasi. X nedenlerden dolayi yillardir gelmiyorduk ama, geldigimde o eski ruhunu kaybetmis halde gormek de uzmedi desem yalan olur :)

neyse, biz de yeniden ruh katariz olur biter

Konu dışı belki yok olacak ama burası hep ebedi kalacak.

• Adamlar konu disina olan talep nedeniyle "konu disi özel" bölümü bile açmış, sen diyorsun ki yok olacak

• quote:

Adamlar konu disina olan talep nedeniyle "konu disi özel" bölümü bile açmış, sen diyorsun ki yok olacak

Konu dışında banlanan troller oraya geçiyor.Yalan yok ben yapıyordum onu
  • Bu arada aklima gelmisken yazayim. gecen gun seni yine izledim ve teknigine bir kere daha hayran kaldim

Yildiz savaslari serisine bir kere daha basladim da

• quote:

Bu arada aklima gelmisken yazayim. gecen gun seni yine izledim ve teknigine bir kere daha hayran kaldim

Yildiz savaslari serisine bir kere daha basladim da

Böbürlenmek gibi olmasın.Bende ki teknik çoğunda yok
  • Ben sanki konu dışını kapatıp özele taşımaya çalışıyorlardı diye hatırlıyorum. Buranın yaş ortalaması konu dışından 15 fazlaydı. O yüzden gelemezdim buralara. Ben geldim herkes gitti
  • Sudolfin kullanıcısına yanıt
    Tamam işte biz geri geldik loya ile. belki arkamizdan birileri (!) daha gelmiştir. ;)

• Ado kullanıcısına yanıt
    Starwars'i izlemeyen tek insan evladi benim sanirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    hic bir sey kaybetmedigine emin ol

• Hocam sen önceden yoneticiydin degil mi? Oyle hatirliyorum. Benim onceden bir hesabım vardi yöneticiler haksiz davranıyor forumu terk ediyorum deyip o hesabi bırakıp bu hesabi acmistim. :D Bu arada bu yöneticilerin kendi test bolumleri yok mu niye burayi kirletiyorlar :|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 15 Şubat 2016; 15:57:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

Hocam sen önceden yoneticiydin degil mi? Oyle hatirliyorum. Benim onceden bir hesabım vardi yöneticiler haksiz davranıyor forumu terk ediyorum deyip o hesabi bırakıp bu hesabi acmistim. :D Bu arada bu yöneticilerin kendi test bolumleri yok mu niye burayi kirletiyorlar :|

Evet Hocam Doğrudur. Bir ara bir şeylere sinirlenip yetkilerimi devrettim gittim.

Bu arada burası zaten yöneticilerin test alanı. biz kirletiyoruz aslında burayı

• quote:

quote:

Hocam sen önceden yoneticiydin degil mi? Oyle hatirliyorum. Benim onceden bir hesabım vardi yöneticiler haksiz davranıyor forumu terk ediyorum deyip o hesabi bırakıp bu hesabi acmistim. :D Bu arada bu yöneticilerin kendi test bolumleri yok mu niye burayi kirletiyorlar :|

Evet Hocam Doğrudur. Bir ara bir şeylere sinirlenip yetkilerimi devrettim gittim.

Bizim görmediğimiz bir bölüm açıp orada eglensin yöneticiler burayı geri alıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Bizim görmediğimiz bir bölüm açıp orada eglensin yöneticiler burayı geri alıyoruz.

Hocam iki saat kod yazacaklar edecekler onun için. zaten önemli olan normal user id ile yazıp sonuçları görmeleri.
    gerçi zaten bildiğin şeyler bunlar da ben '' aman diim dur şimdi kızarlar burayı da kapatırlar'' anlamında yazıvereyim dedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam iki saat kod yazacaklar edecekler onun için. zaten önemli olan normal user id ile yazıp sonuçları görmeleri.
    gerçi zaten bildiğin şeyler bunlar da ben '' aman diim dur şimdi kızarlar burayı da kapatırlar'' anlamında yazıvereyim dedim

Yoğun araştırmalarım sonucunda gerçeğe ulaştım. 2009 tarihinde bir konuya şöyle yazmışım "Ado ve xxx yöneticilikten ayrıldı ne olacak bu forumun hali". Ben yazmışım. Başkası değil ben. Boş değiliz yani Yöneticilere saygılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yoğun araştırmalarım sonucunda gerçeğe ulaştım. 2009 tarihinde bir konuya şöyle yazmışım "Ado ve xxx yöneticilikten ayrıldı ne olacak bu forumun hali". Ben yazmışım. Başkası değil ben. Boş değiliz yani Yöneticilere saygılar

Kaynak isterük

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.