Şimdi Ara

Gereksiz araç kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu genelde kadınlar yapıyor. Evle bim arası max. 150m. Aldığı da bi süt. Ama hanımefendi koca arabaya atlamış gelmiş. Onu da çeviremiyo. Yolun ortasında millet durdu artık bunun manevra yapmasını bekliyor. Araçta hyundai’ın arazi araçlarından. Ben yayayım elimde poşetler kaldırımda gidiyorum. Bi baktım demin trafiği kesen ablanın araba. İki adımlık yere arabayla gidilir mi Allah aşkına. Geçen bizim arabaya sürtmüşler. Kadının biri sürtmüş. Kaçacakmıştı aslında ama avizeci bi esnaf var o engel olmuş sağolsun.

Konuşuyoruz kadınla hala bişey yok diyo silince geçer diyo çıldıracaktım. Erkek kardeşi geldi. Tamam abi ben karşılarım masrafı dedi. 200 lira aldım çocuktan. Koca koca arazi araçları altlarında. Ne park edebiliyolar ne çevirebiliyolar. 82 tabelasını görünce sol şeritte 50 yle gidiyolar. Yemin ederim kafayı yiyecem artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şuradan şuraya yürümeye üşenirler; sonra, "kalçam kocaman oldu"...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:17:13 >
  • Valla haklısın

• musetea kullanıcısına yanıt
    Hocam onlarda sıkıntılı da 2 ekmek almak için bakkala koca arazi aracıyla da gidilmez ya. Bi rahatlamıyo şu trafik

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Dandik arabalara da binmiyolar hocam. Son model cipler hep.kendi gözükmüyo arabanın içinde bile. Ne önünü ne arkasını görmüyo. Son zamanlarda hergün denk geliyolar. Sola sinyal veriyo sağa dönüyolar. Hiç umurlarında değil diğer araçlar

• boş boş gezen apaçiler,servise binmeyip araba kullananlar ,toplu taşımayı sevmeyen kuruş hesabı yapan elemanlar dururken yine bayanlara sataşın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evimle spor salonum arası 800 metre.Yürüyerek 10 dakikadan az sürede varırım ama arabam varken neden yürüyeyim? Sadece yürütmek için her sene 3000 lira veriyorum ben bu metal yığınına.İstersem 100 metrelik mesafeye de onunla giderim kime ne?
  • Yolda yürürken sığırların ağır bakışı altında kalmaktansa arabayla gidiyor ablam ben en güzeli yapıyor ayrıca şuan tek dert bayanların 150 metrelik yere arabayla gitmesi mi? Altına araba alınca kendini pilot sanan erkeklere ne demeli?

• Konudaki kadin sürücünün en azından bir amacı var. Kazadir olur, tabi kacmak falan buar gormek istemediğimiz hareketler...

Ben ise Tüm haftasonunu yolda geçiren Sırf keyfine Yunan'a gecen biriyim. Yolda olmayı seviyorum, ilk gittigim bir yer de değil, cogu zaman bir planim da olmuyor. Ciger yemege Edirne, kofte yemege ucmak dereye dönüp tekir daga giderim, kavalaya oradan halkidiki gecerim, Yeter ki bahane olsun.

Ne oldu rahatsiz mi oldunuz ?

Ayrım yapanlari sevmem, eşiniz olunca anlarsiniz. Ya da Belki anlamazsınız," kariya arabaya ne gerok var la? Dersiniz esinize", Bu tip ayrim yapip saygisizca uzerlerine surenler yuzunden o kadinlarda koca koca jipler var. Ben de esime verdim jipimi bir de tembih ettim öküz gorursen sikistiran direk vur gec canin saolsun diye. Şükür biz ikimizde yol yapmayi seven insanlariz gerek motorla gerek arabayla,bu nedenle hakimiyet sıkıntısı yaşamıyoruz.

Arabayı da Motoru da Sürücü surer. Erkeklerin kendini bir halt sananlari agzi açık kalıyor yeri geliyor. Bu isin erkegi kadini yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 20 Mayıs 2018; 18:37:39 >

• SANANE

• sigarayı bıraktığım günden itibaren sigara paramı yakıta veriyorum hatta artıyor bile işime araba ile giderim arabayı kullanırım birileri rahat etsin diye zevkimden olamam kimse kusura bakmadın tasarruf diyen önce kendine baksın

• HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Aynen dibide kadar bacak ve vel calistigimda o 10 dk lik yol cekilmez oluyor 🎃

• Bu seni hiç ilgilendirmez

• Sizene arkadas,isterse 50 metre yere arabayla gider ? Belki kadin acemi o sekilde pratik yapiyor belki sadece cani istedigi icin gidiyor.sizene yani iyice manyaklasti millet yav.yok 150 metreye arabayla gidiyorlarmis yok oymus buymus

• Yav nereye gidersiniz gidin arabayla ama öğrenmeden altında koca ciple yolu da kesmeyin. Kamyon gibi aracı çeviremiyolar sonra da gelmişler konuda araba benim istediğim yere giderim cart curt. O zaman öğrenin araba kullanmasını. Trafiğin ortasında eliniz ayağınız dolaşarak mı acemiliği atacaksınız

Araba zaten otomatik dikkat etmen gereken basit trafik kuralları sadece.. akan trafiği sırf acemiliğin yüzünden kesemezsin kusura bakma. Yolun ortasına bırakıp markete gitmiş. Oldu senin keyfini bekliyecez. Eee sonra da savunucuları saldırmış konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mor yakut -- 21 Mayıs 2018; 19:14:42 >
  • Geçen mazot alırken genç bmwliler çetesi de vardı. Toplam 5 araba çakal kasa bmw. Sohbet muhabbet sonra hadi çıkıp gezelim dediler. 5 kişi 5 araba. Yazık günah ya dövizle alınıyor o yakıt ya.

• hahaha... cidden altlarında eşek kadar cipler, bir de adamın üstüne üstüne sürmeler. Haa, ne halt ederlerse etsinler derdim değil ama ters yönde üstüme üstüme sürmeler, kavşak içindeyken ya da bana yeşil yanıyorken tepeme çıkmaya çalışmalar... Hani yani altımda boktan 30 liralık araba var, üzerim.

İnsan olanınsa başımın üstünde yeri var trafikte, o da ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 21 Mayıs 2018; 20:57:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    İşte bunu demeye çalışıyorum. Allah aşkına hocam sola sinyal veriyo pat sağa dönüyo sürücü buna kızılmaz mı? Ben de sağa döneceğim bi bakıyorum bi tane cip önüme kırmış. 100 metre ötedeki evinden markete gel tamam arabanla zerre umurumda değil ama o yolu da 10 dakika boyunca saçma sapan manevralarla kesme.

• Şu para bizş bulmadı arkadaş bizde selektör yemeyelim arkadan diye basıyoruz 120 ile gideyim gelıyo bir bmw kafayı yiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.