Şimdi Ara

Gerekli miyiz Gereksiz miyiz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burda zaman harcamak yada burda mesaj atmak için 5dk beklemek gerekli mi gereksiz mi?
    Biz gerekli myiz Gereksiz miyiz?

• [Deleted by Admins]
  • Alternatif olarak ne yapacağına bağlı.Burda zaman geçirmediğin zaman kitap okuyup,kendini geliştireceksen, bilime yöneleceksen,kansere falan çare bulacaksan burası senin önünde engel demektir.Burada takılmazsan zibidilerle takılıp , kahvelerde okey oynayacaksan, buraya takılman daha iyidir...

TAkma fazla kafana bence..İçinden ne geçiyorsa o...Girip boş boş bakmak mı istiyorsun?Bunu yap...Her zaman diyorum.Bu dünyada kimse kimseye iyilik yapmak zorunda değil.Ama hiç kimse başkasına zarar verecek eylemler yapmakta özgür değildir...Bırak kimseye yararımız olmasın..Mğer ki zararımız olmasın...Bu dünya boktansa bunun sebebi iyiliğin az oması değil, kötülüğün fazla olmasıdır...
  • fuzuliyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: amboleos

Burda zaman harcamak yada burda mesaj atmak için 5dk beklemek gerekli mi gereksiz mi?

kimsenin ne olduğu bizi ilgilendirmezyaşamamıza bakalım

ortamı gerdimmi nee

• quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Alternatif olarak ne yapacağına bağlı.Burda zaman geçirmediğin zaman kitap okuyup,kendini geliştireceksen, bilime yöneleceksen,kansere falan çare bulacaksan burası senin önünde engel demektir.Burada takılmazsan zibidilerle takılıp , kahvelerde okey oynayacaksan, buraya takılman daha iyidir...

TAkma fazla kafana bence..İçinden ne geçiyorsa o...Girip boş boş bakmak mı istiyorsun?Bunu yap...Her zaman diyorum.Bu dünyada kimse kimseye iyilik yapmak zorunda değil.Ama hiç kimse başkasına zarar verecek eylemler yapmakta özgür değildir...Bırak kimseye yararımız olmasın..Mğer ki zararımız olmasın...Bu dünya boktansa bunun sebebi iyiliğin az oması değil, kötülüğün fazla olmasıdır...

zibidiler kültürüne en ufak bi alakam yok zaten onlarla hiç bir arada olmam

okey, tavla sevmem ; abandon veya santraç oynarım. Kahvelere zaten gitmem cok sigara kokuyo

Ama diğer yandan burası bana

engel biraz

ya genel olark nette cok zaman geçiyo

saçma saçma şeyler yapabiliyorum bazen

sadece burda oturmak için

yada kalkınca daha iyi bişey bulamdığım için. Aslında bi derse otursam direk bağlanıyorum.

ama o ilk oturma cok zor oluyo

bakıyorum burdaki bi cok kişi elinde mesleği var çalışıyo

Belki buralarda ben cok takılmamlıyım, önümde daha cok engel var

çalışmak lazım...

Lafla da yürümüyor tabii icraat lazım ancak içimden bi ses bu gün milat diyor.

Zaten bayram da vize falan var şimdi başlasam ancak çalırım. Neyse ii geceler TÜM FORMU ÖPTÜM

• Amaaaaann..Salla gitsin...İşsizken de takılıyordum ben...
    O zamanlar iş arıyordum.Şimdi ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: amboleos

Burda zaman harcamak yada burda mesaj atmak için 5dk beklemek gerekli mi gereksiz mi?

açık ve net solemeliyimki..gereksiz
  • Gereksizlerin var olabilmesi için gerekliyiz.(Ne laf ama.)
  • Polatın laflarını bile sollar
    quote:

Orjinalden alıntı: d@ndelo

Gereksizlerin var olabilmesi için gerekliyiz.(Ne laf ama.)
  • bence 5 dakika saçmalık niyemi? bilmem demicem

burda post kas(a)mıyoruz. sadece geyik ve gırgır şamata yapıyoruz aplalarımızla abilerimizle(yok daha aday bekleniyor) konuşup gırgır. ama knight online bölümüünde adam aynı konuyu 20 kere açıyor saçma saçma konular açıyorlar ama adalara 2 dakika ADALET İSTERİZ en azından 2 dakika olsun post olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzaktankumanda

bence 5 dakika saçmalık niyemi? bilmem demicem

burda post kas(a)mıyoruz. sadece geyik ve gırgır şamata yapıyoruz aplalarımızla abilerimizle(yok daha aday bekleniyor) konuşup gırgır. ama knight online bölümüünde adam aynı konuyu 20 kere açıyor saçma saçma konular açıyorlar ama adalara 2 dakika ADALET İSTERİZ en azından 2 dakika olsun post olmasın

işte bu doğru
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.