Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gerçekten iyi bir kadro mu kuruldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Gerçekten iyi bir kadro mu kuruldu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    748 Mesaj
    Yaklaşık 6-7 aydır futbolu tamamen takip etmiyorum ligin ikinci haftasında hatırladım ulan ligler başlaması lazım fln yani o derece.

3 gün öncesinde takım yerden yere vuruluyordu en azından bu forumda. Tamam dün gece 3 transfer gerçekleşti de yani işler yoluna girdi mi? Fenerbahçe'nin bu sezonki oyununu ve kadrosunu çok beğendim şu an şampiyonluğun favorilerinden biriler. En büyüğüdür demiyorum çünkü fbyi bilirsiniz ne olacağı belli olmaz daha bi de kaç senedir eski ihtişamlarından eser kalmadı yani garanti değil.

Biri takımımızın genel durumunu anlatabilir mi? Kadro gerçekten iyi mi?

|
    |
    3 gün öncesine kadar ortasahada, forvette ve beklerde çok ciddi sorun vardı. Mariano ve Nagatomo gibi beklerle sezonu geçiremeyeceğimiz çok belli. Beklerdeki durumda bir değişiklik yok. Ortasahamızda eksik vardı. Nzonzi-Seri-Belhanda kağıt üstünde iyi bir üçlü gibi gözüküyor. Fakat Seri'nin direk kırmızı görmesi yüzünden ilk maç Selçuk'a dayandık 90 dakika. Belhanda da Kayserispor maçında rezalet oynadı. Buraya da Lemina gelince en azından o üçlüden biri sakatlandığında yada ceza gördüğünde yine kaliteli bir alternatifimiz oldu. Forvette ise Diagne belasını zaten transfer döneminin başından beri satmaya çalışıyorduk. Transferin son günü göndermeyi başardık ve Falcao ile imzaladık.

Şuan alternatifli ve zengin bir kadromuz var diyebiliriz. Fakat iki bek bölgesi de çok sıkıntılı ve Türk kalitesi olarak diğer rakiplere göre çok gerideyiz. Ama bu kadro ligde şampiyonluğa oynar. CL için bir iddaamız kalmadı zaten bu gruptan sonra. Şanslıysak 3. olur UEFA'ya kalırız.

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
    Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
    Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞

• Avrupa'nın en iyi kadrosu kuruldu.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

son 20 yılın en iyi kadrosu kuruldu, ft nin artık yok önümüzü kesecekler yok amerikan oyunu bunları bırakıp iyi futbolla rahat bir şampiyonluk alıp avrupa liginde final zorlaması gerek
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Manciaa

3 gün öncesine kadar ortasahada, forvette ve beklerde çok ciddi sorun vardı. Mariano ve Nagatomo gibi beklerle sezonu geçiremeyeceğimiz çok belli. Beklerdeki durumda bir değişiklik yok. Ortasahamızda eksik vardı. Nzonzi-Seri-Belhanda kağıt üstünde iyi bir üçlü gibi gözüküyor. Fakat Seri'nin direk kırmızı görmesi yüzünden ilk maç Selçuk'a dayandık 90 dakika. Belhanda da Kayserispor maçında rezalet oynadı. Buraya da Lemina gelince en azından o üçlüden biri sakatlandığında yada ceza gördüğünde yine kaliteli bir alternatifimiz oldu. Forvette ise Diagne belasını zaten transfer döneminin başından beri satmaya çalışıyorduk. Transferin son günü göndermeyi başardık ve Falcao ile imzaladık.

Şuan alternatifli ve zengin bir kadromuz var diyebiliriz. Fakat iki bek bölgesi de çok sıkıntılı ve Türk kalitesi olarak diğer rakiplere göre çok gerideyiz. Ama bu kadro ligde şampiyonluğa oynar. CL için bir iddaamız kalmadı zaten bu gruptan sonra. Şanslıysak 3. olur UEFA'ya kalırız.
    Seri kim ya bu adamı GS nasıl alabilir inanamıyorum 2 sene önce Barcelona peşindeydi
    |
    |

• Binbaşı
    1026 Mesaj
    Abi kadro iyi iyi olmasına hepsi kiralık bunların. 5-6 hafta adaptasyon süreci olacak sonra belki verim alacağız ama sezon sonu yine kaos.Hepsi geri gidecek. Onyekuru ,Ndiaye'yi alamayan yönetim bunların hiçbirini alamaz. Her sezona yeni bambaştan bir kadro ile mi grieceğiz? Bu sene böyle olabilir ama her sene her sene olmaz

Orijinalden alıntı: -RAUL

Abi kadro iyi iyi olmasına hepsi kiralık bunların. 5-6 hafta adaptasyon süreci olacak sonra belki verim alacağız ama sezon sonu yine kaos.Hepsi geri gidecek. Onyekuru ,Ndiaye'yi alamayan yönetim bunların hiçbirini alamaz. Her sezona yeni bambaştan bir kadro ile mi grieceğiz? Bu sene böyle olabilir ama her sene her sene olmaz
    Ne bekliyordun FFP'de eksilerdesin, 15 milyon euro verip Nzonzi falan almayı mı planlıyorsun? Tabi ki günü kurtaracaksın. FFP kalkınca alırsın istediğin oyuncuyu. Şu an FFP sana diyor ki sattığın kadar oyuncu al, bizde satacak oyuncu yok, satsakta 2-3 milyona kimi alacaksın? FFP kalınca bunları konuşursun şu an anlamsız bu söylediklerin tamamen saçmalık. Kadro iskeleti hemen hemen duruyor, üstüne çok kaliteli 3-4 tane oyuncu gelmiş bunlar kiralık ya diye burun kıvırıyosunuz. Lemina dediğin adamı bu sene Manu istiyordu 25 milyon euroya, sen 2-3 milyon euroluk bütçenle bu oyuncuları alabileceğine inanıyor musun?
    |
    |

• Yüzbaşı
    722 Mesaj
    Onyekuru olmadığı için çok kötü kadro
    |
    |
    quote:

Piyasa değeri 20 milyon euro olan adamları alamamak mı yönetimin başarısızlığı oldu? Akıl gerek valla akıl.

Orijinalden alıntı: felsefesever

Piyasa değeri 20 milyon euro olan adamları alamamak mı yönetimin başarısızlığı oldu? Akıl gerek valla akıl.

Alıntıları Göster
    Hangi cümleden "yönetim başarısızlığı" tabirini çıkardın?
    Yönetim başarısız demedim fakat her sene başka adamlar kiralıyıp ligin 5-6 haftasını adaptasyonla geçirmek kulübe zararlı.
    Bu yazdıklarımdan "yönetimin başarısızlığı" tabirini çıkardıysan o senin sorunun adamım. " Akıl gerek valla akıl." Gerçekten gerek.

• Binbaşı
    1203 Mesaj
    quote:

Hangi cümleden "yönetim başarısızlığı" tabirini çıkardın?
    Yönetim başarısız demedim fakat her sene başka adamlar kiralıyıp ligin 5-6 haftasını adaptasyonla geçirmek kulübe zararlı.
    Bu yazdıklarımdan "yönetimin başarısızlığı" tabirini çıkardıysan o senin sorunun adamım. " Akıl gerek valla akıl." Gerçekten gerek.

Alıntıları Göster
    Kaliteli kadro kurmak istiyorsan bu şartlarda kiralamak zorundasın. Başka yapacak bir şey yok. Ya deli gibi altyapıdan yetistireceksin ki yetistirsen bile bazıları kendini yıldız sanıp yeni sözleşme bile yenileniyor ya da kiralayacaksin.

Ndiaye ve Onyekuru'yu alamayan yönetimi nasıl anlayalim zeki kardeşim? 13 milyon euro paramız vardı da mı almadılar adamlar

|
    |

• Binbaşı
    1026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Alıntıları Göster
    Biraderim buyur kaç hafta geçti hala sağa sola pas atmada sıkıntı var. Kadroya kötü dediğimiz yok ama bu tür adaptasyon sorunlarıyla hersene uğraşamazsın. İşim değildir senin gibiler ile uğraşmak ama kimin akla ihtiyacı var bir daha düşün.

|
    |
    Ligin üstünde bir kadro bence. Top artık Fatih Terim’de.

|
    |

Biraderim buyur kaç hafta geçti hala sağa sola pas atmada sıkıntı var. Kadroya kötü dediğimiz yok ama bu tür adaptasyon sorunlarıyla hersene uğraşamazsın. İşim değildir senin gibiler ile uğraşmak ama kimin akla ihtiyacı var bir daha düşün.

Alıntıları Göster
    Ben senin nereden biraderin oluyorum? Oyuncuların kiralık olması sorun değil, daha önce kaç kere kiralık oyunculardan çok iyi verim aldık. Bunun sebebi Onyekuru Temmuz ayında takıma katılırken, bu senekiler son gün geldi. Elma ile armut gibi bariz zuhur eden bir farklılık varken, utanmadan bir de cevap yazmışsın

|
    |

• Yarbay
    2417 Mesaj
    Pahali kadro kuruldu. Iyi kadro degil.

Gecen seneki kadroyu bu senekine tercih ederim. (Evet forvet sorununa ragmen !)
    |
    |
    Kadro iyi hatta tarihin en iyisi diyenler neye göre diyor bunu? Aldığımız oyuncular YouTube oyuncusu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

GALATASA|RA|Y
  • Teğmen
    197 Mesaj
    FFP yüzünden mi yada başka sebeplerden mi bilmem ama kadro iyi değil.. Seri ve Lemina diyorsun bu adamlar lig biter yine kendilerine gelemezler.. Ortasaha bir nzonzi ile geçer mi? Sağ ve sol bek geçen seneden aksıyordu bu sene hepten yitik.. Geçen sene alınan stoper ikilisinden o zaman haz etmemiştim şimdi durumlarını görüyoruz.. Terim Ujfaluši dışında hiç bir zaman iyi stoper getiremedi.. 2 stoperinden bir tanesi kaşar olur bu çiğnenmez bir kural gibidir ama bizde 2 side savruk. kanatlarda feghouli ne zaman isterse o.. babel iyi transfer Falcao iyi santtafor ama adama 7.5 milyon verildi. takım içi sıkıntı oluşturur mu? sahaya 11 kişi çıkıyoruz ama her maç en az 3-4 oyuncu yokları oynuyor.. böyle bir takım rahat maç kazanamaz..
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.