Şimdi Ara

GERÇEKTEN HAYAT TAVSİYESİ VEREBİLİR MİSİNİZ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
6
Favori
1.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz üzere herkes gibi ben de artık sınavlar şu bu derken hayatım olucak sevdiklerim olucak bakmam gereken şeyler olucak. Yani ciddi soruyorum, her konu olur fark etmez. Verebileceğiniz hayat tavsiyeleri nelerdir ? (Her mesaja bakmaya çalışacağım)

• En az 3 kişiye danısmadan ciddi bir işe kalkisma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 3 kişiye danışmadan ciddi bir işe kalkışma

1 kişi daha gelirse tamamdır bu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraglises

En az 3 kişiye danışmadan ciddi bir işe kalkışma

1 kişi daha gelirse tamamdır bu iş

Lan

• trustem.111 kullanıcısına yanıt
    3 kişi derken aile büyükleri gibisinden mi ?
  • mehmethere kullanıcısına yanıt
    Yok, sadece aile büyüğü değil. Yani aklı başında hayattan tecrübe edinmiş olan herkes olabilir

• Ezmezsen ezilirsin.

İlla ezmene gerek yok, ezecek kadar güçlü görünmezsen, olmazsan, kesinlikle ezilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Neighbourhood -- 19 Ağustos 2017; 0:19:12 >
  • youtube da idris usta kanalina abone ol biraz izle en azindan guler eglenirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hayatta kimseye güvenme. Yüzüne gülenlere aldırış etme kanma. Her işini kendin halletmeye çalış kimseden yardım alma
  • Buradan alacağın hiç bir tavsiyeyi bir süre sonra hatırlamayacaksın.

ve öğrenmek istediğin o tecrübeleri kendin yaşayarak öğreneceksin.

Sonucu belki acı olacak, belki arkadaş kaybedeceksin, belki de para kaybedeceksin

ama o tecrübeyi hayatın boyunca unutmayacaksın.

Kısacası, yaşanmışlığın olmadan duymuş olduğun tavsiyeler senin için bir anlam ifade etmeyecek.

O yüzden, yaşa, tecrübe et, kendin için doğru olanı yap ve en önemlisi kendi istediğini yap. En azından denedim dersin.
  • Üstteki arkadasinda söyledigi gibi burda soylenenler yarin birgün karsina ciktigi zaman muhtemelen hatirlamayacaksin lakin;

Tek birseyi aklindan hic cikarma oda kendinden baska kimseye güvenme, kiz arkadasin olacak hayatinin merkezi haline getirme, dostun olacak cok fazla guvenme.

Ama bir gercekte varki bazi darbeleride yiceksin bundanda kacis yok... Nacizane tavsiyelerim bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xKoDeSx -- 22 Ağustos 2017; 19:57:2 >
  • Hayatınızı tek bir kişi üstüne kurmayın. Sonunda yıkılan taraf siz oluyorsunuz.

• Daima b c d planların olsun

• Kendini kurtaramayanı başkası kurtaramaz

• asla kizlara guvenme. bu seferki farkli deme. asla. ASLA. guvenme kimseye.
  • 1-insanların içinde siyaset yapma görüşünü kendine sakla.tek yazı ile hapishanelik olursun
    2-sana fayda değil zarar veren insanları sil
    3-kimseye güvenme sır verme
    4-sigara içme ancak ara ara içki iç kafanı dağıtırsın
    5-müzik aleti veya görsel sanatlar ile hobi olarak az da olsa uğraş
    6-aşırı dinci olup kafanı korkular ile yıkama
    7-emniyet kemerini her zaman tak
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

asla kizlara guvenme. bu seferki farkli deme. asla. ASLA. guvenme kimseye.

Peki hocam bu hep böyle mi devam edecek ? Ne bileyim ben yedim gönülden façayı 3 ay önce sizin de belli ki canınızı yakmış birisi de bunları söyliyebiliyorsunuz.

Her zaman aklımızda bu kız beni sever bırakmaz gitmez soruları mı olacak ? Geçmişin izlerinden olan tedirginlikler acabalar hep kafamızda mı olacak hep ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

quote:

Peki hocam bu hep böyle mi devam edecek ? Ne bileyim ben yedim gönülden façayı 3 ay önce sizin de belli ki canınızı yakmış birisi de bunları söyliyebiliyorsunuz.

Her zaman aklımızda bu kız beni sever bırakmaz gitmez soruları mı olacak ? Geçmişin izlerinden olan tedirginlikler acabalar hep kafamızda mı olacak hep ?

Ben cevaplıyım sorunu. Öyle tedirgin olmucaksın. Önceden bi darbe yediğin için ondan sonrakiler sen istedende istemesende zaten daha az acıtcak.

Otomatik olarak herşeye hazırlıklısın zaten içten içe bi güvensizlik hep olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

quote:

Hocam sana 2 kaynak sunarim okumani tavsiye ederim. kadinlarin dogasi uzerine, kadin ve erkeklerin dogasi uzerine genel.

Bunu kavrarsan uzulmeni en aza indirgersin

#mgtow kavrami
    https://eksisozluk.com/entry/68309162

red pill kavrami
    https://eksisozluk.com/entry/67352797

ozetle, onlar hep acitacak biz bu kafayla devam edersek, ama ustteki verdigim olaylari okuyup kavrarsak, beklentimiz o yone gerceklesecek ve ona gore uzulmeyecegiz. yada en aza indirgemis olacagiz.

• Susmak ve sabretmek

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.