Şimdi Ara

GERÇEKTEN EKRAN KARTI VE OYUNLARDAN ANLAYANLAR RİCA EDİYORUM BAKABİLİRLER Mİ ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Deminden beri artık kartların teknik özelliklerine bakarak kıyaslama yapmayın diyoruz. Bu kart 256 bit değil diye gidip başka karta iki katı para vermeye çalışıyorsun. Senin oynayacağın oyun belli, zaten 6500 de işlemcin var. Al 1050ti'yi sen de rahatla biz de rahatlayalım.

Ayrıca hiç tanımadığın insanları bro diyerek çağırman hoş bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atestensopaaa

Yav arkadaş kusura bakmayında anlıyorsunuz da ne demek istediğimi yalandan boş yapmayın burada o her sistem açar dediğiniz sistemlerle en fazla 1 sene lol oynarsınız ondan sonra ötmeye başlar fps düşüşleri ani kararmalar yaşamaya başlarsınız merak etmeyin adı üstünde senelerce gitmesi için bir sistem arıyorum boş yapacaksınız buraya yorum atmayın ...

Konulara yorum atmak çok huyum değildir ancak bunu görünce dayanamadım.
    Yahu millet internet kafeler de gts250 ler ile lol oynuyor. Uygun ayarlar yapılırsa sabit 60fps de veriyor gayet. Ki bu kart belki senle aynı yaşta bile olabilir.

Boşuna dememişler "cahillik ne güzel şey, herşeyi biliyorsun" diye.
    Hey allahım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 8 Aralık 2016; 22:48:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    İşte sizde anlama kabiliyeti olsa o sistemi toplamamda ki amacı anlardınız :) ulan ben geri herif o kartlarla 2 senede patlıyor o pcler artık yavaş yavaş fpsler 40 lara inmeye başlıyor ve oynanmaz hale geliyor adı üstünde ileriye dönük bir sistem için topluyorum hem hd film izlemek içinde HDMI Kablosuyla kendini bir bo k biliyor sanıp ta celallenmiceksin öyle
  • nacker kullanıcısına yanıt
    Tamam bro. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.