Şimdi Ara

Gerçekten dikkat!!!!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar orta büyüklükte bir şehrin 112sinde görevliyim. Bugün 9 itibariyle nöbete başladık ve inanın 10larca kaza oldu ölü yaralılar mevcut. Ve bu daha 112 ye ihbar edilen kısmı. Lütfen dikkat edelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu pahalılıkta benzin paramız yok, trafiğe çok nadir çıkıyoruz daha nekadar dikkat edelim farukcum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Daha duster yurutemiyon he araba senin neyife ufukcugum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bilginiz varsa, emniyet kemeri kullanımı ile yaralanma-ölüm oranları arasında ne kadar ciddi bir oran var biraz aydınlatabilir misiniz?

• yol yaptık diye artizlik yapanlar. yol yapmayla iş bitmiyormuş değil mi? eğitim lazım eğitim.
  • Yol ile oy alabiliyorlar ama egitimle kimse bunlara oy vermez. O yuzden yol yabiyorlar. Yolu da kendi cebindeki parayla yapiyor, milletin parasiyla yapmiyorlar yani. Helal olsun, adamlar o kadar vergi aliyorlar ama o vergiye dokunmadan kendi cebindeki parayla yol yabiyorlar. Buyuk marifet kesinlikle. Adamlar maaslarini bile yola harciyor, kimse yabmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SISU

yol yaptık diye artizlik yapanlar. yol yapmayla iş bitmiyormuş değil mi? eğitim lazım eğitim.
    "Eğitim seviyesi arttıkça akp oyları düşüyor"

Enerji Bakanı Taner Yıldız

• Buna hala şaşıran 112 görevlisi

• Her konu altında siyasi mesaj/gönderme görmek cidden can sıkmaya başladı. Her gün televizyonda bağıran çağıran kızgın adamları izliyoruz zaten, şurada izin verin de iki dakika kafa dağıtalım.

• Bazı insanlar süresiz uzaklaştırılmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dikkat etmekte fayda var Faruk haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: zwartevis

Her konu altında siyasi mesaj/gönderme görmek cidden can sıkmaya başladı. Her gün televizyonda bağıran çağıran kızgın adamları izliyoruz zaten, şurada izin verin de iki dakika kafa dağıtalım.
    soylenenler yanlis mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

soylenenler yanlis mi hocam?

Alıntıları Göster
    Söylenenler yanlış değil fakat arkadaş demek istemiş ki, kaza ile siyasetin ne alakası var. Artık alakasız konular altında siyasi yorumları görmekten sıkıldım demek istemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Yol ile oy alabiliyorlar ama egitimle kimse bunlara oy vermez. O yuzden yol yabiyorlar. Yolu da kendi cebindeki parayla yapiyor, milletin parasiyla yapmiyorlar yani. Helal olsun, adamlar o kadar vergi aliyorlar ama o vergiye dokunmadan kendi cebindeki parayla yol yabiyorlar. Buyuk marifet kesinlikle. Adamlar maaslarini bile yola harciyor, kimse yabmaz.
    Belirtilen kesimin, zorunlu eğitimin her senesinde tekrar tekrar anlatılan ünsüz sertleşmesine karşı bu direnişini gözler önüne sermişsiniz. Tebrik ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.